University of Hull Online

Введення

Прочитайте офіційний опис

Шукаєте натхнення та виклику, щоб досягти успіху у вашому ступені? University of Hull Online - ідеальний вибір. Ви отримуєте майстерність викладання та розширення кар'єри, якими ми відомі. Плюс гнучкість навчання в Інтернеті.

Завдяки University of Hull Online ви отримуєте експертне вчення, можливості та натхнення, необхідні для досягнення успіху.

Встановіть навчання навколо роботи та інших зобов’язань, оскільки ви здобуваєте передавальні навички та знання, які цінують роботодавці.

Чому приєднатися до нас?

Нагороджений сріблом за нашу майстерність викладання у 2018 році *
* Присуджено срібло в Рамці викладацької майстерності, яка визнає досконалість у викладанні та навчанні в університетах та коледжах Великобританії

Таймс Вища освіта названа у топ-50 британських установ за потужностями досліджень

95,9% студентів працюють або продовжують навчатися через півроку після закінчення навчання **
** Випускники першої ступеня штату Великобританії, які постійно працюють; Опитування випускників з вищої освіти за 2016/17 навчальний рік, опубліковане Агентством статистики вищої освіти 2018.

Зробіть наступний крок у своїй кар’єрі

Шукаєте натхнення та виклику, щоб досягти успіху у вашому ступені? University of Hull Online - ідеальний вибір. Ви отримуєте майстерність викладання та розширення кар'єри, якими ми відомі. Плюс гнучкість навчання в Інтернеті.

Ось кілька причин приєднатися до нас.

 • Почніть з кар’єрного шляху. Всі наші курси були розроблені з урахуванням працездатності. Протягом навчання ви засвоюєте відповідні та передавальні навички, які цінують роботодавці.
 • Зробіть своє CV резюме. Ми маємо тісні стосунки з промисловістю, урядом та іншими партнерами. Це дає вам можливість отримати доступ до реального досвіду для покращення резюме.
 • Будьте добре зв’язані. Наші онлайн-курси підключають вас до глобальної спільноти студентів-однодумців. Ви можете ділитися цінними знаннями та перспективами з однолітками під час навчання.
 • Подружитися на все життя. Відносини, які ви будуєте під час навчання у нас, не закінчуються, коли закінчите свій курс. З нами у вас є профорієнтація протягом усього життя. І доступ до нашої глобальної мережі випускників на 85 тис. Осіб.
 • Приєднуйтесь до нашого списку успішних, лідерів, впливових та експертів. Нашими випускниками є Том Уотсон, заступник лідера Лейбористської партії; Джеремі Даррох, виконавчий директор Sky UK; та Дама Елеонора Кінг, суддя Апеляційного суду Англії та Уельсу.
 • Допоможи змінити світ. В Університеті Халла ми прагнемо надати вам експертне вчення та підтримку, необхідну для сприяння створенню кращого світу. Ось чому наш девіз - «Лампадас Ференс» , що перекладається як « Нести світло навчання». Приходьте та приєднуйтесь до нас!Woman working by a windowЕндрю Ніл / Unsplash

Гнуче навчання в Інтернеті

В University of Hull Online наші репетитори заохочуватимуть вас до досягнення своїх цілей.

Не потрібно робити перерви в роботі чи особистих зобов’язаннях під час вивчення наших неповних, онлайн-курсів.

Причини вчитися в Інтернеті у нас

 • Вчіться на власних умовах. Ви маєте простий доступ в Інтернеті до всіх матеріалів курсу зі свого робочого столу чи планшета без зайвих витрат.
 • Підтримуйте баланс роботи та життя. З керованими темами щотижня ви можете планувати навчання навколо своєї роботи та особистих зобов'язань.
 • Будьте частиною глобальної спільноти. Діліться знаннями та перспективами з колегами по всьому світу та будуйте глобальні професійні мережі.
 • Виділена підтримка. У вас є доступ до відданого студентського радника, який надасть вам підтримку в навчанні, коли вам це потрібно.

Як це працює

 • Займайтесь, поки ви навчаєтесь. Ваші дослідження включають інтерактивну суміш онлайнових дощок для обговорень, лекцій на замовлення та живих вебінарів.
 • Отримайте допомогу від своїх репетиторів, коли вам це потрібно. Завдяки нашій онлайн-платформі навчання ви маєте простий доступ до підтримки та відгуки від свого викладача.
 • Надсилайте свої завдання в Інтернеті. Не потрібно турбуватися про витрати на поїздки, візи або вихідний час. Усі завдання подаються та оцінюються в Інтернеті.
 • Почніть з основних вимог до апаратного та програмного забезпечення. Ми робимо ваш досвід навчання в Інтернеті максимально безпроблемним.
 • Платіть, як їдете, або платіть заздалегідь. Ми пропонуємо гнучкі варіанти оплати, щоб ви могли керувати своїми фінансами.

Розташування

Халл

Address
Халл, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія