University of London - LSE

Введення

Прочитайте офіційний опис

139710_button2.png

Відкрийте для себе досвід онлайн-навчання, який ставить вас на перше місце, незалежно від того, де ви живете. Онлайн-програми для студентів з економіки, менеджменту, фінансів та соціальних наук є співпрацею між двома всесвітньо визнаними університетами: Лондонським університетом та Лондонською школою економіки та політичних наук (LSE).

Онлайн програми бакалавра

Створено для вас, режисер LSE

Кожна програма - викладається повністю в Інтернеті - об’єднує академічну теорію та практичні знання. Якщо ви зацікавлені в подальшому навчанні чи просуванні своєї кар'єри, ви дізнаєтесь, як змінити сфери, які рухають світ вперед.

  • Онлайн бакалаврський бізнес та управління: розвивайте свої здібності до вирішення проблем і навчіться підходити до складних, що розвиваються проблем міжнародного бізнесу та управління критичним, стратегічним оком.
  • Онлайн економіка та управління бакалавратом: Застосовуйте економічні принципи, основи та методології до практики управління та формуйте життєво важливі аналітичні, кількісні та комунікативні навички.
  • Онлайн економіка бакалавра: відточіть свої кількісні та логічні навички міркування та зрозумійте різноманітні економічні сили, що керують поведінкою людини, глобальною економікою та розподілом ресурсів.
  • Інтернет-наука про бакалаврату даних та бізнес-аналітика: використовуйте дані для аналізу та вирішення реальних проблем та розвивайте своє розуміння таких основних технічних предметів, як статистика, математика та інформатика.

Онлайн-навчання з дотиком людини

Діліться знаннями, розвивайте навички та залишайтесь на зв'язку з будь-якої точки світу.

Відвідайте сеанси Zoom у прямому ефірі із залученням фасилітаторів навчання та однокурсників.

Доступ до онлайн-містечка з будь-якого місця за допомогою мобільних, планшетних або настільних пристроїв.

Отримуйте персоналізовану підтримку на кожному етапі, від вступу до закінчення школи.

Академічна досконалість, неперевершений доступ

Лондонський університет, заснований в 1836 році, був першим університетом, який прийняв студентів незалежно від їх статі, раси чи релігії; першими, хто приймає жінок до дипломних програм; і перша, яка надає студентам можливість навчатися, де б вони не знаходились, забезпечуючи доступ до вищої освіти по всьому світу. Сьогодні в Лондонському університеті проживає понад 50 000 дистанційних студентів, які вивчають понад 200 кваліфікацій у понад 190 країнах.

LSE - це провідний університет соціальних наук, який застосовує міждисциплінарний підхід до навчання. Студенти LSE розвивають цілісне розуміння “причин речей”, кидають виклик звичайним способам мислення та вирішують найскладніші проблеми суспільства. Випускники та викладачі LSE роблять трансформаційний внесок у різні сфери та сектори, від наукових кіл до політики. До цього світового співтовариства входять 37 колишніх або нинішніх прем'єр-міністрів, президентів та прем'єр-міністрів; 18 лауреатів Нобелівської премії; та сім лауреатів Пулітцерівської премії.

Розташування

Холборн

Address
Houghton Street
WC2A 2AE Холборн, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія