University of Portsmouth Online

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому приєднатися до нас?

Портсмут - місто-шлюз, відкрите для світу. Наш університет такий же. Наші онлайн-курси за сумісництвом означають, що ви можете навчатися з будь-якої точки світу, коли вам це підходить. З нами ви здобудете знання та навички, щоб покращити перспективи кар’єри та розвивати глобальну мережу на цьому шляху. Приєднуйтесь до нас на наступному кроці у вашій освіті. Подивіться, як ми можемо допомогти відвезти вас туди, куди ви хочете піти.

№21
університет у Великобританії

(Довідник з університетського опікуна, 2020)

5
зірки для працевлаштування

(QS World University Rankings)

3
дати початку року

Лютий, травень та вересень

woman, laptop, business

Наші студенти з усього світу. Ми вітали студентів майже з 150 країн світу та рахували їх. Будемо раді також вітати вас!

Університет Портсмуту за сумісництвом, онлайн-курси розроблені так, щоб відповідати вам. Вам не потрібно буде переїжджати додому або отримати візу для навчання у нас. Ви можете отримати доступ до свого курсу з будь-якої точки світу за допомогою Moodle, нашого простого у користуванні цифрового навчального середовища (DLE). Це можливо, тому що всі наші модулі, навчальні заходи та оцінки постачаються в Інтернеті.

Всі наші модульні курси розділені на керовані щотижневі секції, так що курс відповідає вашому способу життя та зобов’язанням.

Після закінчення університету в Портсмуті через онлайн-курс, ваш сертифікат на ступінь матиме таку ж академічну вагу, що і на кампусі.

Розташування

Портсмут

Address
Winston Churchill Avenue
PO1 2UP Портсмут, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія