Прочитайте офіційний опис

Нові способи навчання, нові способи зміни

Заснований у 1961 році, Університет Сассекса має давню репутацію за надання освіти світового рівня для всіх. Наші курси дистанційного навчання дають вам можливість навчатися в Сассексі, де б ви не знаходилися.

Ми є наукомістким університетом, залучаючи провідних науковців і студентів з більш ніж 100 країн світу. Ми оскаржуємо конвенцію, сприяємо радикальним і прогресивним ідеям, щоб надати студентам особливий досвід освіти.

Наша мета - поліпшити життя наших студентів і надати їм інструменти, щоб зробити свій внесок і змінити світ.

«Моя головна мотивація для вивчення майстрів міжнародного маркетингу полягала в тому, щоб отримати більше професійних навичок і розвивати свої знання. Мені дуже сподобалася зручність та гнучкість онлайнового навчання. Вивчаючи онлайн, я можу вчитися і працювати в своїй зручності ».

Кетрін Хуан - виконавчий фахівець з цифрового маркетингу та міжнародний студент магістра з маркетингу (онлайн), Ванкувер, Канада.

 • Розкрутіть свою кар'єру
  Заглибитися в тему, яка вас захоплює, і продовжити свою кар'єру з навичками, які хочуть роботодавці в усьому світі.
 • Навчання в Інтернеті
  Викладаючи 100% в Інтернеті і з шістьма датами початку року, наші курси дають вам можливість почати свій курс, коли вам подобається і навчатися в наш час з вашого власного будинку.
 • Підтримка навчання
  Скористайтеся нашою спеціальною командою онлайн-студентських успіхів, яка допоможе вам у дорозі від реєстрації до закінчення навчання.
  learn, student, laptopГеральт / Піксабай

Вивчаючи онлайн з Сассексом

Ми розуміємо, що багато наших учнів вирішують вивчати аспірантуру для підвищення своєї кар'єри. Наші онлайн магістерські курси розроблені з урахуванням можливостей працевлаштування. Ми гарантуємо, що викладання та навчання є практичними, зосереджуючись на реальних практичних дослідженнях та надаємо навички, які можна отримати безпосередньо на робочому місці.

Навчені 100% онлайн, наші курси дистанційного навчання забезпечують гнучкість відповідно до вашого дослідження навколо вашого життя і кар'єри. Модулі доставляються за допомогою моделі каруселі, тобто, якщо вам потрібно відпочити від навчання в будь-який час, ви можете просто «відійти» від курсу і знову приєднатися, як тільки у вас є час, щоб знову присвятити своє навчання * .

Навчання здійснюється науковцями та практиками, які ведуть новаторські дослідження та розробляють нові способи мислення про світ. Як і в наших курсах на кампусі, чітко викладений стиль Сассекс проходить через кожен магістерський курс. Вас буде заохочувати думати за межами норми.

Вивчаючи у віртуальному середовищі класі ви отримаєте багато додаткових навичок, які цінують роботодавці в сучасному цифровому світі. Ви працюватимете на віртуальних проектах і в віртуальних групах, з іншими студентами, розташованими в різних часових поясах по всьому світу. Ви будете впевнено працювати в цифрових платформах і бути цифровим чемпіоном у вашій організації.

Завдяки чіткому врахуванню онлайнової доступності, наші курси побудовані для студентів усіх фізичних та пізнавальних здібностей у всіх географіях.

І з людським досвідом, який заміняє безособову сторону дистанційного навчання, наші онлайн-курси об'єднують глобальну мережу студентів через колегіальні навчання та дискусійні групи.

Наші онлайн-майстри знаходяться тут для студентів, які хочуть зробити свої власні зміни.

* Максимальний час перерви застосовується до курсів.117651_notes-macbook-study-conference.jpgЗапуск Фотографії / Pexels

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

University of Sussex Online

Забезпечуючи чіткий міждисциплінарний підхід до вивчення корупції, цей УО ставить три основні питання; що таке корупція, скільки вона існує, і що треба зробити для бороть ... [+]

Забезпечуючи чіткий міждисциплінарний підхід до вивчення корупції, цей УО ставить три основні питання; що таке корупція, скільки вона існує, і що треба зробити для боротьби з нею?

Вивчення корупції та антикорупції з точки зору права, антропології, економіки, досліджень розвитку, соціології та політології; Ви отримаєте теоретичні знання та практичну підготовку, необхідні для розуміння складності визначення, вимірювання та боротьби з корупцією.... [-]

Великобританія London
Липень 2020
англійська
Заочне навчання
2 - 4 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою

MSc

University of Sussex Online

Побудований для зайнятих робочих фахівців, магістр з міжнародного маркетингу Сассекса дасть вам навички для надання глобальних маркетингових стратегій і розробки багатока ... [+]

Побудований для зайнятих робочих фахівців, магістр з міжнародного маркетингу Сассекса дасть вам навички для надання глобальних маркетингових стратегій і розробки багатоканальних кампаній з впливом.

Орієнтуючись на глобальне управління маркетингом, поведінку споживачів, дослідження ринку та аналітику, ви закінчите підготовку до успішної кар'єри в цьому швидко розвивається і захоплюючому секторі.... [-]

Великобританія London
Липень 2020
англійська
Заочне навчання
2 - 4 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою
University of Sussex Online

Університет Сассекса, який займає перше місце у світі за дослідженнями розвитку (QS World University Rankings by Subject 2019), визнаний одним із провідних університетів ... [+]

Університет Сассекса, який займає перше місце у світі за дослідженнями розвитку (QS World University Rankings by Subject 2019), визнаний одним із провідних університетів у світі за дослідженнями сталого розвитку та інновацій.

Об'єднуючи експертизу з трьох університетів, найбільш досвідчених наукових підрозділів, відділу досліджень наукової політики, Школи глобальних досліджень та Інституту досліджень розвитку, цей характерний курс пропонує міждисциплінарний підхід до вивчення стійкості.... [-]

Великобританія London
Липень 2020
англійська
Заочне навчання
2 - 4 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою
University of Sussex Online

Наші майстри з енергетичної політики пропонують окрему широку, міждисциплінарну соціальну підготовку в енергетичній політиці, зосереджуючись на проблемі зміни клімату та ... [+]

Наші майстри з енергетичної політики пропонують окрему широку, міждисциплінарну соціальну підготовку в енергетичній політиці, зосереджуючись на проблемі зміни клімату та ролі інновацій.

Дізнайтеся у всесвітньо відомих науковців із Наукового підрозділу з наукової політики Сассекса, які роблять глобальний вплив і розробляють і надають рішення для сталого майбутнього.

Вивчаючи 100% в Інтернеті, ви приєднаєтеся до студентів, науковців і дослідників з усього світу, які приносять свій досвід і досвід у віртуальний клас. І з шістьма датами початку року (січень, березень, травень, липень, вересень і листопад), ви можете почати цей курс, коли вам подобається і навчатися у свій час, з вашого власного будинку.... [-]

Великобританія London
Січень 2020
англійська
Заочне навчання
2 - 4 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою