University of Sussex Online

Введення

Прочитайте офіційний опис

Нові способи навчання, нові способи зміни

Заснований у 1961 році, Університет Сассекса має давню репутацію за надання освіти світового рівня для всіх. Наші курси дистанційного навчання дають вам можливість навчатися в Сассексі, де б ви не знаходилися.

Ми є наукомістким університетом, залучаючи провідних науковців і студентів з більш ніж 100 країн світу. Ми оскаржуємо конвенцію, сприяємо радикальним і прогресивним ідеям, щоб надати студентам особливий досвід освіти.

Наша мета - поліпшити життя наших студентів і надати їм інструменти, щоб зробити свій внесок і змінити світ.

«Моя головна мотивація для вивчення майстрів міжнародного маркетингу полягала в тому, щоб отримати більше професійних навичок і розвивати свої знання. Мені дуже сподобалася зручність та гнучкість онлайнового навчання. Вивчаючи онлайн, я можу вчитися і працювати в своїй зручності ».

Кетрін Хуан - виконавчий фахівець з цифрового маркетингу та міжнародний студент магістра з маркетингу (онлайн), Ванкувер, Канада.

 • Розкрутіть свою кар'єру
  Заглибитися в тему, яка вас захоплює, і продовжити свою кар'єру з навичками, які хочуть роботодавці в усьому світі.
 • Навчання в Інтернеті
  Викладаючи 100% в Інтернеті і з шістьма датами початку року, наші курси дають вам можливість почати свій курс, коли вам подобається і навчатися в наш час з вашого власного будинку.
 • Підтримка навчання
  Скористайтеся нашою спеціальною командою онлайн-студентських успіхів, яка допоможе вам у дорозі від реєстрації до закінчення навчання.
  learn, student, laptopГеральт / Піксабай

Вивчаючи онлайн з Сассексом

Ми розуміємо, що багато наших учнів вирішують вивчати аспірантуру для підвищення своєї кар'єри. Наші онлайн магістерські курси розроблені з урахуванням можливостей працевлаштування. Ми гарантуємо, що викладання та навчання є практичними, зосереджуючись на реальних практичних дослідженнях та надаємо навички, які можна отримати безпосередньо на робочому місці.

Навчені 100% онлайн, наші курси дистанційного навчання забезпечують гнучкість відповідно до вашого дослідження навколо вашого життя і кар'єри. Модулі доставляються за допомогою моделі каруселі, тобто, якщо вам потрібно відпочити від навчання в будь-який час, ви можете просто «відійти» від курсу і знову приєднатися, як тільки у вас є час, щоб знову присвятити своє навчання * .

Навчання здійснюється науковцями та практиками, які ведуть новаторські дослідження та розробляють нові способи мислення про світ. Як і в наших курсах на кампусі, чітко викладений стиль Сассекс проходить через кожен магістерський курс. Вас буде заохочувати думати за межами норми.

Вивчаючи у віртуальному середовищі класі ви отримаєте багато додаткових навичок, які цінують роботодавці в сучасному цифровому світі. Ви працюватимете на віртуальних проектах і в віртуальних групах, з іншими студентами, розташованими в різних часових поясах по всьому світу. Ви будете впевнено працювати в цифрових платформах і бути цифровим чемпіоном у вашій організації.

Завдяки чіткому врахуванню онлайнової доступності, наші курси побудовані для студентів усіх фізичних та пізнавальних здібностей у всіх географіях.

І з людським досвідом, який заміняє безособову сторону дистанційного навчання, наші онлайн-курси об'єднують глобальну мережу студентів через колегіальні навчання та дискусійні групи.

Наші онлайн-майстри знаходяться тут для студентів, які хочуть зробити свої власні зміни.

* Максимальний час перерви застосовується до курсів.117651_notes-macbook-study-conference.jpgЗапуск Фотографії / Pexels

Розташування

Лондон

Address
Лондон, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія