Velawoods English

Введення

Прочитайте офіційний опис

Velawoods Learning Ltd це британська компанія, прагне забезпечити високу привабливий і ефективний досвід онлайн навчання для учнів з усього світу.

Velawoods англійська курси є результатом самовідданості воістину міжнародної команди з більш ніж 15 країн, що поєднує в собі багаторічний досвід в різних навичок, таких як електронне навчання, дизайн навчання, викладання англійської мови, створення фільмів, ігор і обслуговування клієнтів.

Ці курси спрямовані на забезпечення того, хто навчається з найкращим і найбільш ефективним способом вивчити англійську мову самостійно. Ми хочемо, щоб учні, щоб випробувати мову в повністю зануритися в дорозі під час навчання, тому вони відчувають себе більш залученими і більш зацікавлені в тому, що вони вчаться. Це також робить навчання простіше і більш актуальною, Наш інноваційний підхід є унікальним і підтримується як за якістю змісту і сильних педагогічних принципів.

Розташування

Лондон

Address
Great Portland Street
W1W 7LT Лондон, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: