The College of Contract Management (Online)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Коледж управління контрактами в Об'єднаному Королівстві є провідним коледжем онлайн-відвідувань для інженерних, будівельних, управлінських, англійських та навчальних програм та курсів підвищення кваліфікації.

Як глобальна організація, вона надає студентам у всьому світі курси онлайнового навчання (Live Online). Він пропонує фахівцям майбутнього курси підвищення кваліфікації, курси професійної практики, CPD та навчальні курси для будівельної галузі, які зможуть досягти яскравої кар'єри та можуть стати енергійними світовими лідерами будівельної галузі. Крім того, вона пропонує ефективну програму англійської мови під назвою NESOL, яка забезпечує рідну англійську мову для виступаючих інших мов.

Курс "Відвідувачі онлайн" означає, що вам не обов'язково залишати робоче місце, вам не обов'язково залишати свій будинок та сім'ю. Ви будете відвідувати онлайн лекції та підручники з вашого будинку або наших зарубіжних навчальних центрів. Коледж відкриває чудову нагоду вивчити стандартну британську освіту за доступною ціною курсу. Ви будете почувати себе так, якби ви знаходитесь у навчальному закладі з курсами "Online Attendance".

Коледж пишається створенням Контракту та Комерційного Управління Курси та його досягнення через додану вартість та стандартні курси. Якість і вартість курсів відображаються в успіху своїх випускників, які ведуть на ринок праці.

У вас може виникнути труднощі при виборі правильного курсу, який відповідає вашим потребам та інтересам, а коледж має місцевих радників з кар'єри або центрів у Південній та Східній Азії та на Близькому Сході для надання допомоги. Коледж планує розширити свої кар'єрні консультації послуги Росії та Південній Америці в майбутньому. Кар'єри радники зібралися тут, щоб направляти вас і допоможе вам вибрати курс, який найкращим чином відповідає вашим інтересам і кар'єрні устремління.

Коледж Управління договорами пропонує визнану кваліфікацію і набір навичок, і вони можуть відкрити двері для майбутніх кар'єрних можливостях і прогресії.

Викладання і навчання

Стратегія викладання та навчання для кожного предмету випливає з результатів курсу. Методи навчання для участі в онлайн-програмах використовуються для досягнення цілей програми, включаючи онлайн-лекції, курсові написи, навчальні посібники, вправи, групові обговорення, відгуки про подання студентів та онлайн-презентації.

Модель "Інтернет-відвідування", яка заохочує співпрацю в інтерактивному навчальному середовищі, має традиційну спрямованість на доставку контенту та спілкування, а також акцент на світ технологій.

Різноманітні онлайн-ресурси для навчання були розроблені для підтримки незалежного навчання. Лекційні нотатки, брифінги для читання списків, завдань та підручників є основою незалежного онлайн-навчання. Студенти будуть очікувати, що прочитають широко. Читання може бути використано для детального вивчення певних тем, для вивчення цілого ряду точок зору, для розробки питань та визначення можливих відповідей. Групова робота розроблена таким чином, щоб студенти навчалися організовувати та структурувати колективні або кооперативні робочі процеси.

Студенти також заохочуються до відвідування онлайнових лекцій, що полегшують взаємодію аудіо та відео між викладачами та студентами. Коледж запровадив найбільш ефективну стратегію онлайн-відвідувань та навчальних центрів, щоб полегшити проведення онлайн-лекцій, підручників та дискусій з викладачами та наставником з метою збільшення кількості взаємодії між колегами та викладачами.

Розташування

Великобританія Інтернет

Address
College of Contract Management
2 Beaumont Ct
Vicarage Hill


GH34 1FE Великобританія Інтернет, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія