Douglas Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про нас

Заснована у 2008 році, Douglas Business School (DBS) є частиною Інституту вищої освіти Дугласа, яка надає високоякісні програми вищої освіти та професійної підготовки для зайнятих робочими професіоналами у Гонконгу. У 2014-18 роках наша компанія була нагороджена Гонконгською радою соціальних служб за логотипом Caring Company / Caring Organization. Douglas Business Services Sdn Bhd є офіційним представником DBS для зарахування студентів на бакалавра та магістри Великобританії в Малайзії. У 2015 році був створений центр для надання якісних програм вищої освіти та професійної підготовки для зайнятих робочими професіоналами в Сінгапурі.

У швидко мінливої ​​економіці ми усвідомлюємо необхідність гнучкого і своєчасного вдосконалення існуючих навичок для кар'єрного росту. Незалежно від того, чи ви обираєте вивчати онлайн-MBA або онлайн-ступінь бакалавра, ми пропонуємо вишукані технологічні платформи та високоякісну підтримку в навчанні. Є варіанти гнучкого та мобільного навчання для тих, хто бажає закінчити навчання на швидкості.

Ми пропонуємо різноманітні онлайн та змішані навчальні академічні кваліфікації в галузі маркетингу, бізнесу, фінансів та управління людськими ресурсами.

Ми також працюємо з OTHM, EduQual, IBA і Гонконгського інститутом державного управління, нагородженням організацій у Великобританії, щоб забезпечити роботу відповідної Pathway дипломів. Ці дипломи Pathway курсами Pathway для різних міжнародно визнаних програм бакалавра, магістра та MBA, які нагороджуються нашими високопоставленими зарубіжними партнерами.

Ми будемо продовжувати надавати якісні програми вищої освіти та професійної підготовки, які засновані на ринку, щоб відповідати швидко мінливим потребам у суспільстві.

Дізнайтеся, який курс підходить вам нижче:

Бакалаврські програми

Інститут державного управління - Національний університет Ірландії

  • Бакалавр ділових досліджень (Hons) - спеціалізація з бухгалтерського обліку
  • Бакалавр ділових досліджень (Hons) - спеціалізація з маркетингу
  • Бакалавр ділових досліджень (Hons) - спеціалізація з управління людськими ресурсами

Післядипломні програми

Університет Чичестера, Великобританія

  • MBA - магістр ділового адміністрування

Бронювання місця

Ми пропонуємо службу бронювання місць для комерційних та некомерційних організацій для проведення функцій у нашому сучасному класі. У чистій площі 730 кв. Футів, в класі може розміститися близько 30 осіб. Він оснащений необхідними зручностями, необхідними для корпоративних та тренувальних функцій.

Розташування

Гонконг

Hong Kong Office

Address
4th Floor, Energy Plaza,
92 Granville Road

Гонконг, Гонконг

Сінгапур

Singapore Office

Address
10 Anson Rd, #16-07 International Plaza
079903 Сінгапур, Сінгапур

Селангор

Malaysia Office

Address
12, Jalan Temenggung 19/9, Bandar Mahkota Cheras, Batu 9 Cheras
43200 Селангор, Селангор, Малайзія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми