Прочитайте офіційний опис

Про нас

Заснована у 2008 році, Douglas Business School (DBS) є частиною Інституту вищої освіти Дугласа, яка надає високоякісні програми вищої освіти та професійної підготовки для зайнятих робочими професіоналами у Гонконгу. У 2014-18 роках наша компанія була нагороджена Гонконгською радою соціальних служб за логотипом Caring Company / Caring Organization. Douglas Business Services Sdn Bhd є офіційним представником DBS для зарахування студентів на бакалавра та магістри Великобританії в Малайзії. У 2015 році був створений центр для надання якісних програм вищої освіти та професійної підготовки для зайнятих робочими професіоналами в Сінгапурі.

У швидко мінливої ​​економіці ми усвідомлюємо необхідність гнучкого і своєчасного вдосконалення існуючих навичок для кар'єрного росту. Незалежно від того, чи ви обираєте вивчати онлайн-MBA або онлайн-ступінь бакалавра, ми пропонуємо вишукані технологічні платформи та високоякісну підтримку в навчанні. Є варіанти гнучкого та мобільного навчання для тих, хто бажає закінчити навчання на швидкості.

Ми пропонуємо різноманітні онлайн та змішані навчальні академічні кваліфікації в галузі маркетингу, бізнесу, фінансів та управління людськими ресурсами.

Ми також працюємо з OTHM, EduQual, IBA і Гонконгського інститутом державного управління, нагородженням організацій у Великобританії, щоб забезпечити роботу відповідної Pathway дипломів. Ці дипломи Pathway курсами Pathway для різних міжнародно визнаних програм бакалавра, магістра та MBA, які нагороджуються нашими високопоставленими зарубіжними партнерами.

Ми будемо продовжувати надавати якісні програми вищої освіти та професійної підготовки, які засновані на ринку, щоб відповідати швидко мінливим потребам у суспільстві.

Дізнайтеся, який курс підходить вам нижче:

Бакалаврські програми

Інститут державного управління - Національний університет Ірландії

  • Бакалавр ділових досліджень (Hons) - спеціалізація з бухгалтерського обліку
  • Бакалавр ділових досліджень (Hons) - спеціалізація з маркетингу
  • Бакалавр ділових досліджень (Hons) - спеціалізація з управління людськими ресурсами

Післядипломні програми

Університет Чичестера, Великобританія

  • MBA - магістр ділового адміністрування

Бронювання місця

Ми пропонуємо службу бронювання місць для комерційних та некомерційних організацій для проведення функцій у нашому сучасному класі. У чистій площі 730 кв. Футів, в класі може розміститися близько 30 осіб. Він оснащений необхідними зручностями, необхідними для корпоративних та тренувальних функцій.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MBA

Douglas Business School

Програма MBA (top-up) доступна для тих студентів, які вже пройшли диплом OTHM Level 7 з кваліфікації "Стратегічний менеджмент та лідерство" та матимуть щонайменше два рок ... [+]

Ця онлайн-програма MBA може бути завершена мінімум 12 місяців. Він призначений для оновлення свого інструментарію управління та надає вам міцніші основи для побудови вашої кар'єри.

Ключові фактиНагороджений: Університетом Чичестера, ВеликобританіяНадано: OTHM кваліфікаційРежим навчання: Інтернет - дистанційне навчанняPathway : 2 етапиТривалість: 1 рікКількість модулів: 9Метод оцінки: всі завданняМова: англійськаДата початку: цілий рікОгляд курсу... [-]
Гонконг Hong Kong
Відкритий конкурс
англійська
Заочне навчання
1 - 12 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою