Interaction Design Foundation

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ми рухаємося над створенням доступної та доступної дизайнерської освіти Ivy League

Про Interaction Design Foundation

Ми є незалежною неприбутковою ініціативою, мета якої - це парадокс - підняти рівень світової дизайнерської освіти до стандарту Ліги Ivy, в той же час знизити витрати до такої низької, як ми можемо їх взяти. Таким чином, ми демократизувати навчання шляхом надання найвищих навчальних матеріалів, і ми прагнемо досягти ідеального балансу між академічною жорсткістю та практичною актуальністю.

Заснована у 2002 році в Данії, ми були натхненні скандинавською освітньою системою для створення недорогої, якісної освіти, щоб змінити спосіб, яким люди вивчають науку, мистецтво та тонкощі дизайну. З 2002 року ми створили стійку платформу співпраці та освіти, і виросли наша глобальна спільнота, щоб досягти 454 місцевих груп в 90 країнах.

Ми продовжуємо співпрацювати з провідними університетами та компаніями, такими як Стенфорд, Кембридж та SAP Labs, а також такі відомі автори, як Клейтон Крістенсен та Дон Норман, щоб ділитися нашими знаннями з мільйонами дизайнерів щомісяця.

ЯК МИ ЗМІНЮЮТЬ ПРОЕКТУВАННЯ ОСВІТИ

Освіта та професійний розвиток

Ми пропонуємо унікальну та розгалужену бібліотеку навчальних посібників, пов'язаних із проектуванням, та повні інтернет-курси під керівництвом інструкторів. Члени також набувають практичного досвіду через участь у реальних проектах та проектних заходах. Тим не менш, освітній процес відбувається за межами курсів: учасники навчаються один в одного через професійні дискусійні форуми, через місцеві зустрічі та беручи участь у міжнародних заходах IDF.

Розвиток лідерських навичок

Члени IDF отримують можливості тренуватися у різних керівних ролях. Залежно від їх переваг та здібностей, вони можуть призначати молодших дизайнерів, керувати проектами, волонтери очолити місцеву громаду або грати глобальну роль в IDF. Для тих, хто потребує складних тренерських навичок у своїй роботі, ми пропонуємо комплексний тренінг з коучингу в галузі дизайну, а також можливість тренуватися членами Ліги дизайну IDF.

Процес IDF передбачає ретельно збалансований набір суб'єктивних та об'єктивних факторів оцінки. Остаточне визнання рівня майстерності курсу в UX присуджується після ретельної оцінки компетенції цієї особи його інструкторами курсу, особистим тренером та Радою IDF.

Внесок у професію

Перевірені експерти в галузі UX можуть сприяти якості освіти та професійних послуг шляхом розробки навчальних матеріалів та підручників або через роботу в Раді IDF. Ми також пропонуємо виняткові можливості для публікації, що дають змогу швидко досягти своєї цільової аудиторії, яка досягає мільйонів.

Наймання та розвиток персоналу

Ми допомагаємо компаніям, починаючи від самих маленьких до найбільших, таких як SAP та Accenture, максимально певним способом формувати враження від клієнтів. Членство компанії IDF дає змогу компаніям:

  • Отримайте доступ до найбільшої у світі дизайнерів UX
  • Створіть UX дизайн та дослідницький досвід у своїх компаніях, приймаючи курси під керівництвом інструкторів вдома або на роботі, - вони абсолютно самостійні, щоб вмістити зайняті графіки
  • Вирішіть справжні проблеми бізнесу, отримавши допомогу від всесвітньої мережі дизайнерів і тренерів IDF
  • Адміністрування окремих членів і корпоративних рахунків без проблем і непередбачених витрат

Розташування

Копенгаген

Address
Copenhagen
Копенгаген, Данія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія