The University of Zambia ECAMPUS

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Замбії дав понад 100 000 випускників та сприяв науково-дослідним та технологічним розробкам для місцевих та міжнародних спільнот. Вона має понад 100 угод про співпрацю з відомими університетами світу.

Академіки

Ступінь бакалавра

Бакалаврські програми призначені в основному для працюючих дорослих, які не здатні поступатися своїм іншим зобов'язанням.

Магістр наук

Готові підняти свою кар'єру на новий рівень? В даний час UNZA пропонує програми рівня магістра, починаючи від бізнесу та закінчуючи освітніми темами.

Виконавча освіта

Сертифікати про освіту керівників покликані допомогти професіоналам здобути нові навички з акцентом на реальні програми.

Історія UNZA

Університет Замбії (UNZA) був створений Законом Парламенту № 66 від 1965 р. Перший прийом студентів відбувся 17 березня 1966 р. Девіз університету, служби та досконалості керував розвитком університету з самого його заснування .

UNZA знаходиться в Лусаці в двох кампусах. Головний кампус - це Велика Східна дорога, вона розташована на Великій Східній дорозі, за 6 км від центру міста. Інший кампус - це містечко Ridgeway Campus для медичної школи. Він розташований на дорозі Джона Мбіти, за 4 км на південний схід від Лусаки, навпроти університетської навчальної лікарні.

У жовтні 1965 р. Його Превосходительство Президент Республіки Замбія дав згоду на Закон № 66 від 1965 р., А початок його дії, що відбувся 12 листопада 1965 р. Того ж року, заснував Університет Замбії.

За реконструйованою Тимчасовою радою набір персоналу рухався стрімко до граничного терміну, встановленого для першого прийому студентів, а саме 17 березня 1966 р. Того дня в університетському містечку Ріджвей розпочалася перша академічна сесія.

Президент, доктор Каунда, був призначений канцлером 12 липня 1966 р. У присутності представників понад п'ятдесяти інших університетів та близько двох тисяч гостей. Наступний день. Канцлер заклав камінь-фундамент для Замбійського університету в кампусі Великої Східної дороги.

142682_pexels-photo-3466163.jpeg

Філософія управління

Університет сприйме стиль управління за участю, який мотивуватиме працівників, забезпечить робоче середовище, сприятливе для високої продуктивності, колективна робота, прикладом якої є керівництво, забезпечить ефективне спілкування та керівництво, які будуть доступні для всіх, та сприятиме зростанню особистості.

Наші основні цінності

  • Академічна свобода
  • Підзвітність
  • Власний капітал
  • Досконалості
  • Зелене середовище
  • Інновації
  • Цілісність

Наша місія та бачення

  • Бачення: Видатний університет, керований прагненням знань, інновацій та соціальної чуйності
  • Місія: Забезпечити відповідну, інноваційну та керовану попитом вищу освіту для соціально-економічного розвитку.

142146_pexels-photo-3762806.jpeg

Розташування

Лусака

Address
Great East Road
10101 Лусака, Провінція Лусака, Замбія

Лусака

Address
John Mbita Road,
Medical School

Лусака, Провінція Лусака, Замбія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія