University of Fredericton

Введення

Прочитайте офіційний опис

Підключіться. Навчіться. Процвітати. Повністю в Інтернеті

University of Fredericton (UFred) - це повністю онлайн-навчальна установа, що пропонує сертифікати, диплом та дипломні програми. Заснована та заснована у Фредеріктоні, штат Нью-Брансвік, UFred пишається своєю пропозицією інноваційної, відповідної онлайн-освіти, яка підкреслює розвиток лідерства та навчання протягом усього життя.

UFred пропонує унікальний, повністю онлайн-досвід навчання, який підтримує академічні та професійні цілі своїх виборців. Завдяки доступній, доброзичливій підтримці та сервісу ми прагнемо створити успіх учнів.

Наше бачення

полягає у наданні можливостей учням у всьому світі для досягнення своїх цілей за допомогою доступної, прикладної професійної освіти.

Наше завдання

полягає у забезпеченні повністю сумісного, індивідуально орієнтованого шляху навчання протягом усього життя для світових професіоналів, що підвищує індивідуальну ефективність.

Наші цінності

включають цілісність, пристрасть, взаємну довіру, навчання, взаємоповагу та компетентність.


Історія

University of Fredericton - приватна установа, створена в 2005 році у Фредеріктоні, штат Нью-Брансвік. Під передумовою того, що повністю онлайн-освіта - це шлях майбутнього, ми створили інноваційний навчальний шлях вищої якості та досвіду, який ми продовжуємо розширювати на міжнародному рівні.

142862_pexels-photo-3762806.jpeg

Чому онлайн?

Інтернет-студенти UFred отримують таку саму високоякісну освіту, можливості зв’язку та співпрацю, отримані в рамках програми на кампусі; студенти постійно взаємодіють з професорами та колегами. Студенти можуть задавати питання, брати участь у дискусіях та спільно працювати над навчальним матеріалом, повністю в Інтернеті.

Жодних вимог до місця проживання

В UFred ми не пропонуємо проживання для наших студентів. Усі курси проводяться повністю в Інтернеті, що дозволяє дорослим студентам підтримувати свої робочі та сімейні зобов’язання, продовжуючи навчання. Студенти можуть навчатися з будь-якого місця, маючи доступ до Інтернету!

Віртуальні класи

UFred гарантує, що ваш досвід навчання буде позитивним. Студенти, які навчаються в Інтернеті, отримують ту саму якісну освіту, отриману за програмою в університеті, - програми програми повністю акредитовані, а студенти постійно взаємодіють з викладачами та однолітками у щотижневому vClass (віртуальному класі). Вони також можуть задавати питання, брати участь у дискусіях та спільно працювати над навчальними матеріалами, використовуючи чат, відеоконференції, електронну пошту, доступні через різні програми.

Розташування

Онлайн

Address
Queen Street,371
E3B 1B1 Фредеріктон, Нью-Брансвік, Канада

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія