your Digital Marketing Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

Починаючи з 2013 року, Ваша DMAC (Digital Marketing Academy) є найпотужнішим навчальним закладом, який спеціалізується на наданні допомоги студентам у США, Канаді та в усьому світі, готуючись до кар'єри у сфері маркетингу в цифрових та соціальних мережах.

Наш онлайн-курс був створений фахівцями з маркетингу та соціальних медіа, які щодня працюють у цифрових маркетингових агентствах, яким доручено йти в ногу з останніми кращими практиками цифрового маркетингу та оновленнями галузі. Курс був створений для надання практичного огляду, а також детального вивчення стратегії та реалізації. Цей курс не полягає в теорії, а в реальному застосуванні.

На вашому DMAC ми намагаємося створити всебічний досвід навчання в режимі он-лайн, який дозволить кожному, хто закінчить наш курс, працювати в Digital

Однак, ми також розуміємо, що для отримання детального онлайн-курсу у своєму власному темпі може знадобитися значна дисципліна і зосередженість. Відповідно, ми надаємо кожному студенту свій власний, особистий тренер успіху. Наші тренери з успіху доступні студенту кожен робочий день і будуть спілкуватися зі студентом, коли студент цього вимагає, або коли тренер відчуває, що потрібне керівництво на основі успішності студента та результатів вікторини.

Розташування

Торонто

Address
Торонто, Онтаріо, Канада

Нью-Йорк

Address
Нью-Йорк, Нью-Йорк, США

Сан Франциско

Address
Сан Франциско, Каліфорнія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія