Прочитайте офіційний опис

Віртуальний та дистанційний академічний підрозділ - UNIVIDA

100% віртуальна якість вищої освіти

118884_Banner-quienes-somos-19.jpg

місія

Сприяти цілісному формуванню людей засобами, заснованими на використанні та розвитку інформаційно-комунікаційних технологій, які компрометують їх зусилля щодо сталого розвитку регіону та країни; на основі професійної придатності та педагогічних стратегій, які це гарантують. Проект в інституційних діях, що зміцнюють освітні процеси в регіоні та країні.

вид

Віртуальна та дистанційна академічна група UNIVIDA університетської фундації в Попаяні повинна бути визнаною сферою своєї діяльності у сфері віртуальної та дистанційної освіти, соціальної проекції, генеруючи програми відповідно до регіональних, національних та міжнародних потреб. Для цього розробка процесів повинна базуватися на рамках міжнародних стандартів якості, які відповідають потребам освіти, встановленим Міністерством національної освіти та органами сертифікації.

Політика якості

Віртуальний і дистанційний академічний підрозділ UNIVIDA, прихильний до цілісного формування людей за допомогою використання ІКТ та спираючись на відповідний талант людини, прагне задоволення своїх клієнтів шляхом впровадження ефективного процесу, що підлягає постійному вдосконаленню. Відповідає законодавчим нормам та міжнародним стандартам якості.
FUP та UNIVIDA, виконавши мету запропонувати високоякісні освітні послуги відповідно до міжнародних стандартів, отримали сертифікацію ISO 9001: 2008, надану міжнародною організацією Bureau Veritas, 15 березня 2016 року.


Таким чином підтверджується наша прихильність до академічного співтовариства, пропонуючи в один клік процеси професійності від віртуальності, що відповідають найвищим характеристикам якості.

Цілі якості

  • Підтримуйте сертифікат якості ISO 9001: 2008, виданий Bureau Veritas.
  • Розробити ефективний процес створення віртуального курсу, адаптований до правових норм.
  • Застосовуйте постійне вдосконалення до процесу створення віртуальних курсів та інших процесів, що сприяють виконанню місії UNIVIDA.

118886_Banner-educacion-virtual-19.jpg

Що таке віртуальна освіта?

«Віртуальна освіта, яка також називається« онлайн-освіта », відноситься до розробки навчальних програм, які мають кіберпростору як сценарій навчання та навчання. (...) З цієї точки зору, віртуальна освіта - це акція, яка прагне сприяти навчальним просторам, спираючись на ІКТ, щоб створити новий спосіб викладання та навчання ». (MEN- 2009).

У цьому сенсі віртуальна освіта відноситься до процесу, який не вимагає присутності студента одночасно і в одному просторі, щоб бути частиною навчального досвіду, через всебічну педагогічну стратегію.

Як методика вивчення у віртуальному режимі?

Методологія, що впроваджується UNIVIDA, - це електронне навчання, більш відоме як віртуальне освіта. У цій моделі роль вчителя змінюється, він є модератором, координатором, посередником, посередником і ще одним учасником. Студент є протагоністом процесу побудови знань, оскільки він не реагує на передачу контенту, а на спільну розробку запропонованих тем, що породжують значні знання. Гнучкість часу керується і не вимагає присутності в традиційному класі, а через платформу навчання, в даному випадку Moodle.

Скільки часу я повинен присвячувати віртуальній програмі?

У віртуальності кожній темі повинна бути присвячена одна година. Два курси (дисципліни) розробляються протягом п'яти тижнів, у загальній кількості шести предметів протягом 15 тижнів, що становить тривалість одного семестру.

Кожен студент несе відповідальність за свій час, тому курси будуть доступні до моменту, коли студент бажає їх зареєструвати.

Як відбуваються роботи та семінари?

Існують спільні роботи, але в рамках самостійної філософії роботи, в якій ви можете самостійно виконувати свою діяльність, оскільки учні не завжди збігаються за графіком. Проте такі вправи, як вікі (спільно побудовані веб-сайти) і форуми, де студенти роблять внесок у тему асинхронно, тобто в різний час.

Як відбувається процес оцінювання?

Існує багато заходів з оцінки, у тому числі: семінари, іспити, домашня практика, угоди з випробувальними лабораторіями, домашні завдання, робочі місця тощо. Чат відвідування, участь у форумах і доступ до платформи також додати до класу студента.

Віртуальний викладач оцінюватиме щотижневі роботи та остаточну оцінку, що складається з набору навчальних заходів.

119090_Banner-investigacion-19.jpg

дослідження

Дослідження UNIVIDA є одним з основних напрямків інтересу та розвитку. Не тільки тому, що вона є академічною групою, а й тому, що ми твердо віримо, що розвиток навичок і конформація дослідницького ставлення забезпечать великі ресурси майбутнім професіоналам, які формують з нами.

Ми розглядаємо цю діяльність з 2 рядків роботи:

  • Формативне дослідження: яке розробляється в рамках віртуальних програм, а також за допомогою дослідницьких насіннєвих ділянок, в яких студенти та викладачі можуть розвивати дослідницькі вміння та навички за допомогою різних додаткових заходів (семінари, ігри, семінари тощо).
  • Саме дослідження: реалізація різних досліджень, розробок та інновацій (IDI) проектів, орієнтованих на освіту, опосередковане ІКТ. Вона включає розробку програмного забезпечення та створення навчальних ресурсів, а також постійне відображення нашої педагогічної роботи.

Доступні навчальні програми:
  • Spanish (Colombia)

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Fundación Universitaria Popayán - Univida

Програма ділового адміністрування, яку FUP запропонує у віртуальному режимі, має для своєї головної мети підготовку інтегрованих та придатних фахівців у сфері ділового ад ... [+]

Назва: Бізнес-адміністратор Модальність: 100% віртуальний Тривалість: 9 семестрів Код SNIES: 105448 Кваліфікований реєстр: Постанова 05951 від 31 березня 2016 р. - Дійсна протягом 7 років.

Програма ділового адміністрування, яку FUP запропонує у віртуальному режимі, має для своєї головної мети підготовку інтегрованих та придатних фахівців у сфері ділового адміністрування з етичним та соціальним сенсом, здатних генерувати зміни відповідно до можливостей та викликів у глобальному середовищі, з навичками для управління, спрямованості та застосування нових інформаційно-комунікаційних технологій в рамках організації та ефективного розподілу ресурсів, що дозволяють їй розвивати конкурентоспроможність та інновації.... [-]

Колумбія Popayán
Відкритий конкурс
Spanish (Colombia)
Денне навчання
Заочне навчання
9 семестри
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Fundación Universitaria Popayán - Univida

Програма соціальних комунікацій у віртуальному режимі, запропонована FUP, прагне сприяти розвитку регіону та країни шляхом навчання цілісних професіоналів, які мають висо ... [+]

Назва: Соціальний комунікатор Модальність: 100% віртуальний Тривалість: 8 семестрів Код SNIES: 106233 Кваліфікований реєстр: Постанова 07548 від 12 квітня 2017 р. - Дійсна протягом 7 років

Програма соціальних комунікацій у віртуальному режимі, запропонована FUP, прагне сприяти розвитку регіону та країни шляхом навчання цілісних професіоналів, які мають високе почуття етики та соціальної відповідальності, відданих своєму часу та території, ґрунтовною підготовкою Теоретичні та методологічні, щоб сприяти від своєї дисципліни до діалогу між різними соціальними суб'єктами та мирного та діалогічного вирішення конфліктів, професіонали, здатні аналізувати, інтерпретувати та розуміти різні соціальні, політичні та культурні процеси, виступаючи посередником у процесах участі інновацій, розвитку і соціальні зміни, і творчо інтегруватися в цифрові комунікаційні середовища за допомогою створення вмісту та управління ними.... [-]

Колумбія Popayán
Відкритий конкурс
Spanish (Colombia)
Денне навчання
Заочне навчання
8 семестри
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Fundación Universitaria Popayán - Univida

У навчальному процесі менеджер сільськогосподарських компаній сприяє розвитку та зміцненню навичок, що дозволяють йому робити підходи та давати рішення для складних пробл ... [+]

Назва: Адміністратор сільськогосподарських компаній Модальність: 100% віртуальний Тривалість: 9 семестрів Код SNIES: 103089 Кваліфікований реєстр: Постанова 1560 від 7 лютого 2014 року - Дійсна протягом 7 років

У навчальному процесі менеджер сільськогосподарських компаній сприяє розвитку та зміцненню навичок, що дозволяють йому робити підходи та давати рішення для складних проблем, сприяючи командній роботі, гнучкості, мисленню та критичному ставленню, а також розвитку навички усного та письмового спілкування; завдяки чому випускник буде мати навички та вміння:... [-]

Колумбія Popayán
Відкритий конкурс
Spanish (Colombia)
Денне навчання
Заочне навчання
9 семестри
Онлайн
Детальніше англійською мовою