Fundación Universitaria Popayán - Univida

Введення

Прочитайте офіційний опис

Віртуальний та дистанційний академічний підрозділ - UNIVIDA

100% віртуальна якість вищої освіти

118884_Banner-quienes-somos-19.jpg

місія

Сприяти цілісному формуванню людей засобами, заснованими на використанні та розвитку інформаційно-комунікаційних технологій, які компрометують їх зусилля щодо сталого розвитку регіону та країни; на основі професійної придатності та педагогічних стратегій, які це гарантують. Проект в інституційних діях, що зміцнюють освітні процеси в регіоні та країні.

вид

Віртуальна та дистанційна академічна група UNIVIDA університетської фундації в Попаяні повинна бути визнаною сферою своєї діяльності у сфері віртуальної та дистанційної освіти, соціальної проекції, генеруючи програми відповідно до регіональних, національних та міжнародних потреб. Для цього розробка процесів повинна базуватися на рамках міжнародних стандартів якості, які відповідають потребам освіти, встановленим Міністерством національної освіти та органами сертифікації.

Політика якості

Віртуальний і дистанційний академічний підрозділ UNIVIDA, прихильний до цілісного формування людей за допомогою використання ІКТ та спираючись на відповідний талант людини, прагне задоволення своїх клієнтів шляхом впровадження ефективного процесу, що підлягає постійному вдосконаленню. Відповідає законодавчим нормам та міжнародним стандартам якості.
FUP та UNIVIDA, виконавши мету запропонувати високоякісні освітні послуги відповідно до міжнародних стандартів, отримали сертифікацію ISO 9001: 2008, надану міжнародною організацією Bureau Veritas, 15 березня 2016 року.


Таким чином підтверджується наша прихильність до академічного співтовариства, пропонуючи в один клік процеси професійності від віртуальності, що відповідають найвищим характеристикам якості.

Цілі якості

  • Підтримуйте сертифікат якості ISO 9001: 2008, виданий Bureau Veritas.
  • Розробити ефективний процес створення віртуального курсу, адаптований до правових норм.
  • Застосовуйте постійне вдосконалення до процесу створення віртуальних курсів та інших процесів, що сприяють виконанню місії UNIVIDA.

118886_Banner-educacion-virtual-19.jpg

Що таке віртуальна освіта?

«Віртуальна освіта, яка також називається« онлайн-освіта », відноситься до розробки навчальних програм, які мають кіберпростору як сценарій навчання та навчання. (...) З цієї точки зору, віртуальна освіта - це акція, яка прагне сприяти навчальним просторам, спираючись на ІКТ, щоб створити новий спосіб викладання та навчання ». (MEN- 2009).

У цьому сенсі віртуальна освіта відноситься до процесу, який не вимагає присутності студента одночасно і в одному просторі, щоб бути частиною навчального досвіду, через всебічну педагогічну стратегію.

Як методика вивчення у віртуальному режимі?

Методологія, що впроваджується UNIVIDA, - це електронне навчання, більш відоме як віртуальне освіта. У цій моделі роль вчителя змінюється, він є модератором, координатором, посередником, посередником і ще одним учасником. Студент є протагоністом процесу побудови знань, оскільки він не реагує на передачу контенту, а на спільну розробку запропонованих тем, що породжують значні знання. Гнучкість часу керується і не вимагає присутності в традиційному класі, а через платформу навчання, в даному випадку Moodle.

Скільки часу я повинен присвячувати віртуальній програмі?

У віртуальності кожній темі повинна бути присвячена одна година. Два курси (дисципліни) розробляються протягом п'яти тижнів, у загальній кількості шести предметів протягом 15 тижнів, що становить тривалість одного семестру.

Кожен студент несе відповідальність за свій час, тому курси будуть доступні до моменту, коли студент бажає їх зареєструвати.

Як відбуваються роботи та семінари?

Існують спільні роботи, але в рамках самостійної філософії роботи, в якій ви можете самостійно виконувати свою діяльність, оскільки учні не завжди збігаються за графіком. Проте такі вправи, як вікі (спільно побудовані веб-сайти) і форуми, де студенти роблять внесок у тему асинхронно, тобто в різний час.

Як відбувається процес оцінювання?

Існує багато заходів з оцінки, у тому числі: семінари, іспити, домашня практика, угоди з випробувальними лабораторіями, домашні завдання, робочі місця тощо. Чат відвідування, участь у форумах і доступ до платформи також додати до класу студента.

Віртуальний викладач оцінюватиме щотижневі роботи та остаточну оцінку, що складається з набору навчальних заходів.

119090_Banner-investigacion-19.jpg

дослідження

Дослідження UNIVIDA є одним з основних напрямків інтересу та розвитку. Не тільки тому, що вона є академічною групою, а й тому, що ми твердо віримо, що розвиток навичок і конформація дослідницького ставлення забезпечать великі ресурси майбутнім професіоналам, які формують з нами.

Ми розглядаємо цю діяльність з 2 рядків роботи:

  • Формативне дослідження: яке розробляється в рамках віртуальних програм, а також за допомогою дослідницьких насіннєвих ділянок, в яких студенти та викладачі можуть розвивати дослідницькі вміння та навички за допомогою різних додаткових заходів (семінари, ігри, семінари тощо).
  • Саме дослідження: реалізація різних досліджень, розробок та інновацій (IDI) проектів, орієнтованих на освіту, опосередковане ІКТ. Вона включає розробку програмного забезпечення та створення навчальних ресурсів, а також постійне відображення нашої педагогічної роботи.

Розташування

Попаян

Address
Попаян, Каука, Колумбія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія