Open University Of Cyprus

Введення

Прочитайте офіційний опис

Як другий державний університет , створений у 2002 році, Відкритий університет Кіпру (OUC) має на меті заповнити важливу прогалину в системі вищої освіти Кіпру, пропонуючи акредитовані ступені дистанційного навчання на всіх рівнях (бакалаврському, магістерському та докторському) . Спираючись на своє походження, оскільки єдиний в країні університет, присвячений дистанційній освіті , OUC швидко зростає як в академічному рівні, так і в загальній репутації. Складні реалії сьогодні розширили кругозір OUC, допомагаючи наблизити Кіпр до його стратегічної мети: створити його як регіональний освітній та дослідницький центр та центр для міжнародних науковців та студентів у басейні Східного Середземномор'я. В OUC обмеження, такі як час, місцеві обмеження, вік, професійний статус чи сімейні обов'язки, зменшуються і перестають функціонувати як загальмуючі для створення відповідного навчального середовища. Усі навчальні програми, пропоновані Open University Of Cyprus , базуються на сучасних освітніх системах, нових технологічних досягненнях та вишуканому ґрунті для зацікавлених учасників на всіх рівнях (бакалавр, аспірант та навчання в контексті навчання впродовж життя). OUC еквівалентний будь-якому іншому визнаному університету у світі, незалежно від його освітньої методології (звичайне або дистанційне навчання). Open University Of Cyprus орієнтований як на вітчизняну, так і на міжнародну освітню спільноту та їх діяльність та цілі. Академічні програми, пропоновані OUC, є міжнародними, добре спланованими та орієнтованими на кар'єру, щоб відповідати потребам країни та задовольняти запити її студентів. шляхом вдосконалення знань та знань відповідно до їхніх прагнень та амбіцій. OUC пишається тим, що є університетом, який повністю синхронізований з Європейською системою передачі кредитів ECTS і який підвищує мобільність своїх студентів та взаємозв'язок з іншими традиційними університетами. Крім того, поряд зі своєю освітньою роллю, OUC також зосереджується на розвитку досліджень та вдосконаленні дослідницьких програм; завдяки публікаціям про інноваційні результати, які впливають на відповідні наукові галузі. З моменту свого заснування OUC наголошував на життєво важливому дослідженні для просування університету в міжнародному науковому співтоваристві, а також активно прагнув до взаємодії з науковими організаціями та професійними асоціаціями. Нарешті, через свою соціальну діяльність та прагнення налагодити зв’язок із суспільством, OUC передбачає свою роль надихаючого навчального закладу. Інноваційний відкритий університет, який пропонує стимулююче середовище для студентів, співробітників та випускників, відзначених пропагандою культури та співпрацею з сусідніми країнами - і не тільки.

Бачення

Open University Of Cyprus (OUC) прагне відкрити освіту для всіх, прагне отримати видатний досвід викладання та навчання та неперевершені зв'язки зі світом бізнесу. OUC прагне утвердитись як провідний університет дистанційної освіти з міжнародною присутністю та визнанням, головним чином у ширшому районі Південно-Східної Європи та Середземномор'я. Вищий навчальний заклад, який пропонує різноманітні високоякісні навчальні програми в класичній та сучасній наукових галузях як грецької, так і англійської, що залучає студентів з усього світу.

Опис місії

Створення Open University Of Cyprus (OUC), другого державного вищого навчального закладу в 2002 році, відкрило нові горизонти для вищої освіти за допомогою відкритого та дистанційного навчання. Гнучкість дистанційного навчання та висока якість академічних програм, пропонованих OUC, спонукають людей продовжувати навчання у вищих навчальних закладах або закінчувати свою освіту, якщо раніше це було неможливо. Крім того, випускники університетів мають можливість здобути ступінь аспірантури з різних предметних областей, як засіб підвищення професійної кар'єри. Насправді в OUC вища освіта є постійним процесом, який не створює вікових обмежень, фінансових або соціальних передумов. Місія Open University Of Cyprus - продовжувати надавати своїм студентам можливість навчання протягом усього життя та отримання нових знань та навичок, необхідних для початку чи прогресу у своїй професійній кар'єрі, без необхідності залучатись до типових процедур роботи студентів. Університет прагне поєднати свій міжнародний порядок денний та гнучку структуру, використовуючи як інструмент для створення Кіпру регіонального центру освіти, наукових досліджень та інновацій. У цьому напрямку OUC працює над розширенням своєї мережі співробітників та налагодженням міцних партнерських відносин з іншими університетами та науково-дослідними установами в більш широкому регіоні та за його межами, сприяючи співпраці та обміну передовими практиками та вдосконалюючи свою технологічну інфраструктуру електронного навчання.

Розташування

Кіпр Інтернет

Address
PO Box 12794,
Latsia

2252 Кіпр Інтернет, Кіпр

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія