Advenio eAcademy

Введення

Прочитайте офіційний опис

Marsaxlokk village harbor of Malta, illuminated by sunset light

Про Advenio eAcademy

Заснована в 2013 році, Advenio eAcademy - вища освітня установа (HEI), розташована на Мальті (Номер ліцензії NCFHE: 2013-FHI-0006), що обслуговує міжнародну клієнтуру вишуканих постачальників освітніх послуг та студентів.

Advenio eAcademy - вища освітня установа (HEI), розташована на Мальті (Номер ліцензії NCFHE: 2013-FHI-0006), який обслуговує міжнародну клієнтуру вишуканих освітніх послуг та студентів. Це забезпечує можливість участі навчальних закладів та навчальних закладів вийти за рамки обмежень фізичних приміщень. Це дозволяє їм охопити віртуальний кампус, який дозволяє розробляти та впроваджувати найсучасніші навчальні та навчальні програми, які дійсно додають студентам цінності.

Адвеніо eAcademy - це перша організація на Мальті, ліцензована NCFHE, чиї послуги базуються на онлайновому навчанні. Використовувана платформа електронного навчання - це нагородами рішення EBLearn, розроблене та підтримуване компанією E-Business Systems, підрозділом AllSecure Ltd. EBLearn надає бібліотеки ресурсів, аудіовізуальні та відео презентації, можливості форуму та вікі, а також інтегрує відео конференц-зали, що дозволяють проводити тренінгові заняття "один на один" або "один на один" або навчальні заняття.

Valletta, Malta - The traditional houses and walls of Valletta, the capital city of Malta on an early summer morning before sunrise with clear blue sky

Розташування

Мальта Інтернет

Address
Мальта Інтернет, Мальта

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія