Universidad Del Valle De Mexico

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про УВМ

"Назавжди відповідальний за те, що культивується"

В УВМ ми віримо в освіту як перетворювальний принцип і як право людства рости і розвиватися через нього. Ми вважаємо, що студент є віссю завдання в УВМ і що чим повніше його досвід у університеті, тим міцнішими будуть його особисті та професійні компетенції, з яких він буде брати участь у вдосконаленні своєї громади та суспільства Мексики та світу.109420_pexels-photo-267885.jpeg

Хто ми?

UVM - це сучасний інноваційний навчальний заклад, орієнтований на майбутнє для підготовки продуктивних людей, які додають цінності суспільству.

Наша місія

Ми розширюємо доступ до глобальної якісної освіти для підготовки продуктивних людей, які додають цінності суспільству.

Наш девіз

З 1960 року УВМ є родючою землею, де підготовлені компетентні фахівці, які прагнуть сталого розвитку. У кожному з них робота університету полягає в тому, щоб сіяти насіння, що приносить плоди на благо Мексики.

Наші принципи

Трансформативна сила освіти

Ми віримо в освіту як трансформуючий принцип і як право людства рости і розвиватися через нього.

Академічна якість

Ми віримо в міжнародну академічну підготовку та здатність віднести її до секторів з високим потенціалом, щоб скористатися нею і перетворити її на фактор особистісного зростання та соціальної мобільності.

Студент в Центрі

Ми вважаємо, що студент є віссю роботи в УВМ і що чим повніше ваш досвід в університеті, тим міцнішими будуть ваші особисті та професійні компетенції, з яких ви будете брати участь у вдосконаленні вашої спільноти та суспільства в Мексиці та світ

Включення

Ми вважаємо, що плюралізм і мультикультуралізм є суттєвими ознаками суспільства. Тому ми переконані, що інклюзивні критерії збагачують, диверсифікують і відкривають можливості для всіх, а виключення збіднюють.

Удосконалення процесу

Ми віримо в постійне вдосконалення як основу для оптимізації освітніх та адміністративних послуг та їх результатів.

інновація

Ми віримо у нашу здатність створювати, проектувати та впроваджувати інноваційні способи та сценарії, які дозволяють нам розвиватися органічно та інтегровано.

Ефективність

Ми віримо у важливість збереження ефективності та ефективності наших процесів та послуг, як ознаки нашого управління.109421_pexels-photo-1458318.jpeg

Наші цінності

Цілісність у дії

Здійснюйте чесність, чесність і прозорість усіх наших дій.

Відношення до служби

Підтримуйте настрій у наших діях і співпрацюйте з іншими з теплотою, відданістю, ентузіазмом і повагою.

Якість виконання

Виконувати бездоганно і своєчасно функції, які відповідають нам, на основі критеріїв досконалості.

соціальна відповідальність

Припустити з чистою совістю наслідки наших дій перед суспільством.

Виконання обіцянок

Перетворення наших обіцянок у зобов'язання та забезпечення їх дотримання.

Наш щит

109418_ESCUDOAUVM.png

Університет долини Мексики представлений щитом, який об'єднує свою ідентичність через символи, що представляють його походження та історію. Наш щит формується орлом і кондором. Орел, символ величності, незалежності і свободи, представляє північ континенту, в той час як кондор, відображення автономії, мудрості і сили, представляє Латинську Америку. Щит спільно потім інтегрує студентів університетів з усіх кардинальних моментів, які знаходять в нашому університеті, в будинку досліджень. У центрі герба, представницької емблеми Мехіко, колиски шкіл УВМ, що формує ці елементи, девіз, який керує нашою інституційною філософією: "За завжди відповідальний за те, що культивується", висипати мудрість, дисципліну, знання і любов до того, що посіяне і зібране.

Наш герб, рись

109419_LINCEAUVM.png

Безсмертя духу, сила життя і надзвичайна цінність - це відмінні риси Lynx, талісмана, який символізує якості членів університетської спільноти. Серед його найважливіших якостей - гострий розум і прозорливість. З гнучкими і скоординованими рухами, рись може передбачити небезпеку з можливістю і знає, як бути лідером, підтримуючи свій твердий крок на шляху до поставленої мети. У поєднанні з його золотистою текстурою, вона являє собою найцінніше і найцінніше, що виділяється для людей, які, як члени УВМ, залишили свій відбиток у своїй університетській ході; які розвивали свій потенціал у гармонійному та цілісному вигляді, або у ролі студентів або випускників, як викладачів або адміністративного персоналу, тому що вони переконані, що шлях навчання ніколи не закінчується, і в ньому ми завжди повинні покращувати день за днем день

Освітня модель УВМ

Ми розширюємо доступ до глобальної якісної освіти для підготовки продуктивних людей, які додають цінності суспільству.

Що означає бути УВМ?

Бути УВМ - мати освітню модель досконалості.

Міжособистісна зона

Ми розробляємо ефективне усне та письмове спілкування, як на іспанській, так і англійській мовах, з міжнародним баченням, роботою в команді, обізнаністю та соціальною відповідальністю.

Довічне навчання

Наша модель ґрунтується на постійному та постійному навчанні, розробці самокритичної та активної орієнтації. Крім того, ви будете розвивати навички дослідження.

Професійні та соціальні

Ви будете розвивати лідерство, підприємницький потенціал, інновації та творчість, застосування знань на практиці з орієнтацією на результати, прийняття рішень та вирішення проблем.

Загальна мета

Створити умови, які орієнтують виховну роботу УВМ, через керівні принципи, що дозволяють йому сформулювати свої основні функції, щоб досягти цілісного розвитку у своїх учнів із застосуванням акценту на навчання.

Розташування

Мехіко

Address
Av. Observatorio #400,
16 de Septiembre,
Delegación Miguel Hidalgo,
Ciudad de México, CP 11810

Мехіко, Мехіко, Мехіко