IBBU-ECAMPUS

Введення

Прочитайте офіційний опис

Вітальне повідомлення віце-канцлера

Від імені Ради, керівництва, персоналу та цілих студентів IBBUL, дозвольте мені щиро вітати Вас у IBBUL - Ecampus.

Я хочу запевнити вас, що ви зробили правильний вибір університету, незалежно від того, чи є ви студентом, який повертається, адміністративним чи академічним персоналом, який повертається на службу, чи вступаєте до IBBUL вперше.

IBBUL справді є одним з найбільш швидкозростаючих державних університетів у Нігерії, який прагне бути центром досконалості світового класу, що керується людьми, партнерством, наукою та технологіями.

На своєму 16-му році існування, отримавши ліцензію та схвалення в 2004 році від Національної комісії університетів (NUC) як 25-й державний та 74-й державний університети, IBBUL прийняв рішення про запуск цього Ecampus.

Це мало на меті запропонувати більший доступ до світової аудиторії, марки вищої освіти IBBUL через режим дистанційної освіти в електронному вигляді.

Тому, як тільки ви вступите до IBBUL, ви гарантовано станете частиною університету, який надає перевагу досконалості в навчальних показниках, наукових дослідженнях, стипендіях, творчості та інноваціях. Ми також є університетом, який піклується про добробут наших студентів, співробітників, а також безпосередньої та світової спільноти. Таким чином, ми легко пропонуємо підтримку, яка сприяє вашому зростанню та добробуту. Як віце-канцлер, я бачу себе більше як лідера служби.

Це означає, що я вважаю, що моя відповідальність полягає у роботі від імені Спільноти IBBUL. У зв’язку з цим я можу гарантувати вам, що IBBUL - це унікальне місце для навчання, спілкування та інновацій для ідеального перетворення світу. Тому я вітаю вас на борту, оскільки ми прагнемо здійснити ваші і наші мрії разом.

Професор Адаму Абу Касім

142967_VC.jpg

Про IBBUL

"Навчання на службі"

Заснований у 2005 році, Університет Ібрагіма Бадамасі Бабангіда Лапай є некомерційним державним вищим навчальним закладом, який знаходиться у великому містечку Лапаї (населення 50 000-249 999 жителів) Нігерії. Офіційно акредитований та / або визнаний Національною комісією університетів, Нігерія, Університет Ібрагіма Бадамасі Бабангіда Лапай є вищим навчальним закладом спільної освіти.

Університет Ібрагіма Бадамасі Бабангіда в Лапаї пропонує курси та програми, що ведуть до офіційно визнаних ступенів вищої освіти за кількома напрямами.

Місія

Зобов'язаний виробляти випускників світового класу для досягнення всебічної досконалості завдяки якісним дослідженням, викладанню та громадській роботі.

Бачення

Бути центром передового досвіду світового класу, керованим людьми, партнерством та технологіями.

142132_pexels-photo-4560083.jpeg

Розташування

Lapai

Address
KM3 Lapai - Minna Road.
P.M.B 11

Lapai, Niger, Нігерія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія