IUBH University of Applied Sciences – Online

Введення

Прочитайте офіційний опис

Що ми робимо інакше

Університет прикладних наук IUBH пропонує якісні програми для отримання ступенів бакалавра, магістра та МВА із абсолютно новим підходом. Ми створили кампуси для студентів, які хочуть закінчити навчання на місці, а також пропонують наші повні програми в Інтернеті для дистанційного навчання. Остання подія в нашій історії: Студенти, які мають право на навчання, можуть поєднувати як онлайн, так і навчання в університеті та перемикатися між ними. Таким чином, ми даємо можливість студентам розвиватися на особистому та професійному рівні та допомагаємо просуватися вперед завдяки орієнтованому на майбутнє, гнучкому навчанню.

Наша місія

Що нас рухає, це те, що рухає вами: Ми розробляємо наші програми та курси максимально гнучкими та інноваційними, не жертвуючи якістю. Ми надаємо спеціалізовані знання та інноваційні навчальні матеріали, а також зосереджуємось на чудових послугах для студентів та професійних порадах. Наші програми характеризуються ефективною передачею предметних знань та м'яких навичок для підготовки випускників до міжнародного бізнесу.

МЮХ: Пристосований до вимог світового ринку

Навчання в IUBH робить можливим кар’єру в глобальному середовищі, і ми вітаємо студентів з усього світу. Ми готуємо вас до вашої міжнародної кар'єри з міжнародним відповідним навчальним контентом і приділяємо пильну увагу забезпеченню міжнародної перспективи як для загальних модулів управління, так і для специфічного змісту. Ми докладаємо наш світогляд до всього, що робимо для підготовки наступного покоління професіоналів до глобального бізнесу.

94 відсотки наших випускників знаходять роботу протягом перших трьох місяців після закінчення навчання, а через два роки в середньому 80 відсотків мають керівні обов'язки. Ці чудові результати базуються на тому, що ми, крім викладання професійних знань, ми зосереджуємось на вихованні соціальної та міжкультурної компетентності. IUBH пишається своїми випускниками та вражаючою кар'єрою, яку вони побудували.

  • Акредитовані та визнані у всьому світі: Підніміть свою кар’єру в європейський ступінь
  • Доступні ступені: Отримайте стипендію до 80%
  • Гнучкі варіанти оплати: без стресів і просто!

Акредитація та рейтинги

Ми надаємо велике значення забезпеченню наших студентів першокласними та добре структурованими програмами ступенів, а також високим рівнем особистої підтримки. Наші нагороди, акредитації та сертифікації показують, що ми робимо це успішно. Усі наші поточні програми дипломів акредитовані FIBAA або Радою з акредитації. І, Рада наук, IUBH була визнана приватним університетом максимально можливим періодом десять років. Ми також отримали багато зовнішніх рейтингів та сертифікацій.

Розташування

Поганий Гоннеф

Address
53604 Поганий Гоннеф, Північний Рейн-Вестфалія, Німеччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

BA
BSc
Bachelor
MA
MBA