IUBH University of Applied Sciences – Online

Введення

Прочитайте офіційний опис

Навчатися в IUBH

Ви хочете розпочати міжнародну кар'єру в Європі та шукати гнучкий, доступний спосіб досягти цієї мети? Наші онлайн-програми для магістрів та МВА пропонують вам міжнародну орієнтацію, зосереджуючи увагу на компетенціях бізнесу та загального управління.

У той же час вони використовують інноваційний спосіб, який дозволяє вам навчатися у власному темпі, місці та часі. За допомогою нашої моделі дослідження ми робимо великий акцент на максимальній гнучкості та ідеально адаптуємось до вашого життя та ваших потреб.

Інтернет-дослідження IUBH - найскладніший шлях до успіху

З нашими магістерськими та MBA онлайн-курсами ми пропонуємо вам найбільш інноваційну, сучасну онлайн-програму навчання у всьому світі.

Наші програми є надзвичайно гнучкими та високоякісними, з особливим наголосом на практичній стороні та численними послугами та інноваціями, які допоможуть полегшити навчання. Наші випускники демонструють міжкультурні навички, добре володіють англійською мовою та широкими знаннями загального менеджменту, відкривають двері для привабливих міжнародних робочих місць та починають свою кар'єру в управлінні у всіх галузях.

Ваша кар'єра - це наша мотивація

Дистанційне навчання в IUBH пропонує нашим студентам можливість розвиватися на особистому та професійному рівні та просунути свою кар'єру за допомогою гнучкого, практичного навчання. Ми особливо шукаємо професіоналів та іншим чином зайнятих людей, які хотіли б вирости на особистому та професійному рівні, досі продовжуючи виконувати свої основні обов'язки.

Саме тому ми розробляємо наші програми та курси максимально гнучкою та інноваційною, але не жертвуючи звичайною високою якістю IUBH.

Ми також вважаємо, що важливо поєднувати нашу спеціалізовану експертизу та зосередитись на сервісі у вигляді чудових послуг та консультування студентів, а також професійних та інноваційних навчальних матеріалів.

Що відрізняє нас:

  • Ми сприяємо професійному та особистому розвитку, адаптованому до індивідуальних потреб кожного студента.
  • Ми готуємо наших студентів наскільки це можливо для успішної кар'єри, незалежно від того, чи є вони в їх рідній країні чи в інших країнах.
  • Наша програма дистанційного навчання є максимально гнучкою - ви можете навчатися в будь-який час і в будь-якому місці.
  • Наші студенти отримують прибуток від високоякісних мультимедійних навчальних матеріалів.
  • Наші навчальні програми дуже орієнтовані на практику.
  • Ми інтегруємо численні галузеві експерти в наші програми.
  • Наші студенти, викладачі та партнери можуть брати активну участь у розробці навчальної програми, навчальних матеріалів та послуг.
  • Таким чином, ми можемо гарантувати стабільну якість усіх наших курсів, навчальних матеріалів та послуг.

Акредитація та рейтинги

IUBH має ряд акредитацій та печаток, які відзначають якість та досконалість. Ми досягли цього, постійно підвищуючи якість наших програм та навчання.

Стипендійна ініціатива

IUBH Online надає вам можливість заощадити витрати на навчання, починаючи з 66%. Ви отримаєте повністю акредитований німецький ступінь. Ступінь Інтернет не відрізняється від ступеня IUBH On-Campus. Ви навіть маєте шанс зробити свій останній семестр на кампусі в Німеччині за допомогою програми SMART-Entry. Все, що вам потрібно зробити, - скористатись калькулятором стипендій на веб-сайті школи та чекати, коли команда набору учнів повернеться до вас із своїм кінцевим результатом.

(Майте на увазі, що наші стипендії не доступні для студентів Німеччини, Австрії та Швейцарії)

Розташування

Поганий Гоннеф

Address
53604 Поганий Гоннеф, Північний Рейн-Вестфалія, Німеччина