TU Delft Open & Online Education

Введення

Прочитайте офіційний опис

WELCOME TO ONLINE LEARNING AT TU DELFT

Ви хочете зробити свою кар'єру в науці, дизайні або інженерії? Потім приєднуйтесь до спільноти студентів онлайн у TU Delft!

Онлайн навчання в TU Delft

Ключова частина нашої ДНК передбачає розробку інноваційних способів навчання, які дозволять вам скористатися тим, що ми можемо запропонувати. З 2013 року TU Delft вирішила, що онлайн-програми навчання - це найкращий спосіб поділитися своїми знаннями з людьми по всьому світу. У будь-якому місці, де ви живете, а також будь-які ваші цілі та амбіції, наш різноманітний портфель курсів буде відповідати вашим потребам. Наш портфоліо курсу пропонує велику цінність і допомагає вам залишатися на вершині вашої гри, чи ви хочете змінити кар'єру, розширити свої навички або отримати додаткову академічну кваліфікацію.

Навіщо вибрати TU Delft Online Learning?

  • Курсова робота
  • Навчайтесь у той час і місці, що вам підходить.
  • Доступ до матеріалу курсу 24/7.
  • Дізнайтеся від фахівців світового рівня у своїй галузі.

TU Delft отримала нагороду EDEN 2016 Best Practice Initiative за доповідь про TU Delft Online Learning Experience - педагогічну модель, яка підтримує розвиток наших курсів та прагне до підвищення якості. Нагорода не тільки для статті, але і для всієї ініціативи розробки моделі та її впровадження для наших курсів.

Провідний технічний університет

TU Delft зарекомендувала себе як один з провідних технічних університетів Європи, що пройшла понад 175 років досвіду в галузі досліджень та освіти, про що свідчить щорічний світовий рейтинг університетів. TU Delft позиціонує ні. 19 в рейтингу світу (№ 6 в Європі) в інженерії

З TU Delft ви будете приєднатися до тисячі наших випускників по всьому світу. Ці вчені, інженери та керівники розробляють технології для широкого кола галузей та дисциплін. До них відносяться будівництво знаменитої інфраструктури морського оздоровлення в Голландії, розробка вітрових турбін найновішої генерації та розробка інноваційних продуктів та послуг, що змінюють суспільство.

Ми готуємо вас до вашої кар'єри та майбутніх зусиль шляхом поєднання досвіду нашого світового рівня академічного персоналу з нашими сучасними навчальними закладами. Наші партнерські зв'язки з бізнес-спільнотою гарантують, що отримані знання можна застосувати в реальному світі. Ось чому наші студенти вибирають ТУ Дельфт: вони легко знайти роботу або стають успішними підприємцями.

Розташування

Delft

Address
Postbus 5
2600 AA Delft, Південна Голландія, Нідерланди

Нідерланди Інтернет

Address
Нідерланди Інтернет, Нідерланди

Програми

Certificate
курс
Цей навчальний заклад також пропонує: