Transcend Peace University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Transcend Peace University , ТПУ, - це онлайн-університет, який в даний час очолює проф. Д-р Йохан Гальтунг, широко визнаний як основний засновник академічної дисципліни вивчення миру. Наші міждисциплінарні курси призначені для висвітлення питань, що стосуються досліджень миру та розвитку.

Як фахівці в цій галузі, ми наголошуємо на підходах, орієнтованих на рішення. Наші викладачі - провідні вчені з питань миру та міжнародно визнані посередники. Метою ТПУ, навчального інституту ТРАНСКЕНД, є передати нашим студентам знання та навички, необхідні для професійного миру та розвитку.

ТПУ надає студентам аналітичну та практичну компетенцію щодо трансформації та вирішення конфліктів. Наша методологія спирається на понад п'ятдесят років знань, отриманих видатними дослідниками та практиками з усього світу.

Наші 12-тижневі та 6-тижневі (літні сесії) онлайн-курси адресовані урядові та недержавним практикам - включаючи студентів - які потребують аналітичної компетенції щодо миру та конфліктів на високому рівні . Інститут Галтунг пропонує додаткові навчальні посібники на півдні Німеччини - для отримання додаткової інформації відвідайте домашню сторінку інституту: www.galtung-institut.de .

Інтернет-курси ТПУ приваблюють учасників аспірантури чи аспірантури або людей з рівноцінним досвідом. Участь вимагає прихильності читати та аналізувати матеріали, розміщені викладачами академічного курсу, брати активну участь у групових дискусіях та завданнях та поважати часові рамки читання та відповіді. Наш минулий досвід довів, що учасники повинні бути готовими і бажати приділяти не менше шести-восьми годин на тиждень, щоб отримати задовільну користь від курсу.

Плата за курс складає 800 євро для учасників з країн ОЕСР та 400 євро для учасників з країн, що не входять в ОЕСР, за 12-тижневі курси навесні та восени та 400 євро для учасників з країн ОЕСР та 200 євро для учасників з країн, що не входять до ОЕСР, на 6-тижневі літні курси.

Зверніть увагу, що наші курси розроблені для розміщення обмеженого мінімуму, а також вказаної максимальної кількості учасників. Якщо мінімальний поріг не досягнуто, ми залишаємо за собою право скасувати курс, а коли максимальний поріг перевищений, подальшим заявникам буде запропоновано записатись на інший курс або подати заявку на наступний семестр. Це заходи контролю якості, які служать для покращення нашого викладання та вашого досвіду навчання в Інтернеті.

Щоб поглибити навчання, відвідайте Інститут Гальтунг, який є місцевим носієм програми Transcend Peace University , пропонуючи навчальні посібники з питань трансформації конфліктів під час терміну ТПУ в Grenzach-Wyhlen на півдні Німеччини.

Розташування

Grenzach-Wyhlen

Address
Markgrafenstraße,42A
79639 Grenzach-Wyhlen, Баден-Вюртемберг, Німеччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: