University Oldenburg. C3L – Center for Lifelong Learning

Введення

Прочитайте офіційний опис

Центр навчання протягом усього життя (C3L), створений у 2006 році, є науково-дослідним центром Університету Ольденбурга. Як науковий інститут, Центр навчання протягом усього життя (C3L) був лідером у секторі вищої освіти Німеччини через використання інноваційних форматів викладання та навчання, а також у розробці та застосуванні процедур передачі кредитів. Наші курси розроблені для задоволення потреб працюючих дорослих у компаніях та державних установах, які хочуть продовжити свій професійний розвиток або шукають підтримки для розробки програм безперервної освіти у своїй організації. В C3L працює понад 70 співробітників з розвитку освіти, досліджень та навчання, причому понад 120 професорів забезпечують якісний досвід навчання студентів C3L.

138083_download.png

Ольденбурзький університет ім. Карла фон-Осьєтцкого був заснований у 1973 році, що стало одним з молодих університетів Німеччини. Його мета полягає в пошуку відповідей на основні виклики, з якими стикається суспільство в ХХІ столітті - через міждисциплінарні, передові дослідження.

Pathways на Ольденбурзькому кампусі короткі: академічний колектив університету та адміністративний персонал тісно співпрацюють, використовуючи міждисциплінарний підхід. Багато з них інтегровані в спеціальні наукові напрями, дослідницькі групи та європейські кластери високого рівня.

Університет тісно співпрацює з більш ніж 200 іншими університетами по всьому світу, а також є членом неуніверситетських інститутів у сфері досліджень, освіти, культури та бізнесу.

Університет Ольденбурга готує більше 13 700 студентів для професійного життя. Вона пропонує широкий спектр дисциплін: від вивчення мови, культурології та гуманітарних наук до освітніх наук, мистецтва та музикознавства, економічних і соціальних наук, математики, інформатики, природничих наук і нових наукових програм з медицини і здоров'я, створених у 2012 році .

138084_download-1.png

Розташування

Ольденбург

University Oldenburg. C3L – Center for Lifelong Learning

Address
Carl von Ossietzky Universität Oldenburg,
Ammerländer Heerstraße 114-118

26129 Ольденбург, Нижня Саксонія, Німеччина
Веб-сайт

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія