University Oldenburg. C3L – Center for Lifelong Learning

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ольденбурзький університет ім. Карла фон-Осьєтцкого був заснований у 1973 році, що стало одним з молодих університетів Німеччини. Його мета полягає в пошуку відповідей на основні виклики, з якими стикається суспільство в ХХІ столітті - через міждисциплінарні, передові дослідження.

Pathways на Ольденбурзькому кампусі короткі: академічний колектив університету та адміністративний персонал тісно співпрацюють, використовуючи міждисциплінарний підхід. Багато з них інтегровані в спеціальні наукові напрями, дослідницькі групи та європейські кластери високого рівня.

Університет тісно співпрацює з більш ніж 200 іншими університетами по всьому світу, а також є членом неуніверситетських інститутів у сфері досліджень, освіти, культури та бізнесу.

Університет Ольденбурга готує більше 13 700 студентів для професійного життя. Вона пропонує широкий спектр дисциплін: від вивчення мови, культурології та гуманітарних наук до освітніх наук, мистецтва та музикознавства, економічних і соціальних наук, математики, інформатики, природничих наук і нових наукових програм з медицини і здоров'я, створених у 2012 році .116043_pexels-photo-864994.jpeg

Розташування

Ольденбург

University Oldenburg. C3L – Center for Lifelong Learning

Address
Carl von Ossietzky Universität Oldenburg,
Ammerländer Heerstraße 114-118

26129 Ольденбург, Нижня Саксонія, Німеччина
Веб-сайт