WINGS - Wismar University

Введення

Прочитайте офіційний опис

WINGS - Wismar International Graduation Services - дочірня компанія університету Вісмар (Німеччина) - пропонує програми за сумісництвом та сертифіковану подальшу освіту для професіоналів. Навчальні програми пропонуються в галузях економіки, технологій та дизайну, завдяки яким ви можете здобути вищу державну освіту, таку як бакалавр, диплом або магістр. WINGS був заснований на цьому і був створений у 2004 році. Основними завданнями є розробка, організація та ринок неповного робочого часу та подальших навчальних програм під академічним досвідом університету Вісмар.

136443_FotoHochschuleWismarQuelleSaschaSchwarzer3.jpg

Університет прикладних наук Вісмара: Технологія, Бізнес та Дизайн - це прогресивна та інноваційна навчально-дослідна установа, що сподівається на понад 100-річну академічну майстерність. Це Міжнародний університет, орієнтований на практику та бізнес, з понад 8 100 студентів, які навчаються як на кампусі, так і за сумісництвом. Кожен неповний студент офіційно зараховується до університету Вісмар та широко та індивідуально підтримується WINGS.

Завдяки декільком контактам у Європі, Прибалтиці, Америці, Латинській Америці, Азії та, зокрема, Південно-Східній Азії, різноманітні міжкультурні характеристики можуть бути виразно виявлені в наших дослідженнях та методах онлайн-викладання. Наразі є студенти з усього світу, які беруть участь у наших заочних програмах. Маючи понад 5200 студентів, які навчаються за сумісництвом, WINGS став одним з провідних постачальників програм заочної роботи для професіоналів Німеччини.

Foto Hochschule Wismar Quelle WINGS (2)

Розташування

Вісмар

Address
Вісмар, Мекленбург-Передня Померанія, Німеччина

Бангкок

Address
Бангкок, Таїланд

Берлін

Address
Берлін, Берлін, Німеччина

Копенгаген

Address
Копенгаген, Данія

Барселона

Address
Барселона, Каталонія, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: