WINGS - Wismar University

Введення

Прочитайте офіційний опис

WINGS - Wismar International Graduation Services - дочірня компанія університету Вісмар (Німеччина) - пропонує програми за сумісництвом та сертифіковану подальшу освіту для професіоналів. Навчальні програми пропонуються в галузях економіки, технологій та дизайну, завдяки яким ви можете здобути вищу державну освіту, таку як бакалавр, диплом або магістр. WINGS був заснований на цьому і був створений у 2004 році. Основними завданнями є розробка, організація та ринок неповного робочого часу та подальших навчальних програм під академічним досвідом університету Вісмар.

136443_FotoHochschuleWismarQuelleSaschaSchwarzer3.jpg

Університет прикладних наук Вісмара: Технологія, Бізнес та Дизайн - це прогресивна та інноваційна навчально-дослідна установа, що сподівається на понад 100-річну академічну майстерність. Це Міжнародний університет, орієнтований на практику та бізнес, з понад 8 100 студентів, які навчаються як на кампусі, так і за сумісництвом. Кожен неповний студент офіційно зараховується до університету Вісмар та широко та індивідуально підтримується WINGS.

Через декілька контактів у Європі, Прибалтиці, Америці, Латинській Америці, Азії та, зокрема, Південно-Східній Азії, різноманітні міжкультурні характеристики можуть бути виразно виявлені в наших дослідженнях та методах онлайн-навчання. Наразі є студенти з усього світу, які беруть участь у наших програмах за сумісництвом. Маючи понад 5200 студентів, які навчаються за сумісництвом, WINGS став одним із провідних постачальників програм заочної форми навчання для професіоналів Німеччини.

Foto Hochschule Wismar Quelle WINGS (2)

Розташування

Вісмар

Address
Вісмар, Мекленбург-Передня Померанія, Німеччина

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: