Grace Education

Введення

Прочитайте офіційний опис

Протягом майже десятиліття Grace Education є провідним інститутом електронного навчання для студентів та професіоналів, що поєднує консультації щодо прийому та підготовку до вступних іспитів до коледжу, бізнесу та аспірантури зі службами працевлаштування, консультаціями з управління кар’єрою та навчанням з розвитку лідерських якостей для виховання академічних кадрів протягом усього життя. прогресування та постійний професійний розвиток.

Подавати документи в коледж, MBA, бізнес-школу чи аспірантуру (мистецтво та науки, бухгалтерія, архітектура, право, медицина, програми медсестер тощо)?

Шукаєте роботу та / або сподіваєтесь змінити кар’єру?

Дозвольте нам допомогти вам знайти шлях і дістатися туди, куди ви хочете піти.

Дозвольте нам допомогти вам зробити найкращий вибір у галузі освіти та професійної діяльності.

Дізнайтеся і станьте найкращими за допомогою Grace Education .

Вступ

Grace Education пропонує цифрові, персоналізовані, всебічні консультації щодо підготовки до вступних іспитів та підготовки до вступних іспитів, які допоможуть студентам пройти всі етапи вступу до коледжу, бізнесу, магістратури та аспірантури (мистецтво та науки, бухгалтерія, архітектура, інженерія, право, медицина, програми медсестер тощо) протягом майже десятиліття.

У Grace Education ми є більш ніж традиційним одноразовим консультаційним агентством з прийому на одну послугу. На відміну від жодної іншої консультаційної консультації, наші консультанти та професіонали з Гарварду та інших всесвітньо відомих міжнародних установ продовжують бути присутніми для наших студентів ще довго після того, як вони отримають вступ до школи. Ми одні з небагатьох, хто пропонує формальний професійний розвиток кар'єри, тренінг лідерства та послуги працевлаштування. Ми успішно призначили кандидатів у перспективні стартапи, компанії, що розвиваються середнього рівня, та великі п’ять сотень підприємств, включаючи Apple, Google, Microsoft та інші.

Кожен академічний вибір та рішення після цього впливає на подальшу професійну кар’єру студента. Наша місія - спрямовувати та навчати студентів протягом усього життя, коли вони орієнтуються у своєму індивідуальному академічному та професійному розвитку.

Місія

Grace Education супроводжує студентів протягом усього академічного та професійного життя, надихаючи найкращих у кожній з них шукати найкраще для всіх.

Наша історія

Grace Education заснована в 2012 році колишнім консультантом Admissionsionado з прийому, випускником Гарварда та Лондонської школи економіки, а також опублікованим автором New York Times, є цифровим студентом, консультантом з прийому до вступних іспитів, підготовкою до вступних іспитів, агенцією з працевлаштування та інститут розвитку лідерства.

З моменту свого створення Grace Education розвиває зростаючу міжнародну мережу, в основному, освічених консультантів Ivy-League з різним професійним досвідом, які продемонстрували і твердо віддані як освіті, так і працевлаштуванню. Кожен студент і фахівець, який обирає Grace Education , призначений особистим тренером. Після початкових сеансів мозкового штурму тренер Grace Education та студент визначають стратегію з коротко-, середньо- та довгостроковими цілями для досягнення.

Наша додана вартість

У Grace Education ми робимо набагато більше, ніж просто консультації щодо прийому. На відміну від традиційних консультаційних послуг, ми пропонуємо послуги з професійного управління кар’єрою, консультування з питань розвитку лідерських якостей та працевлаштування для професіоналів молодшого, середнього та старшого рівня, які прагнуть прогресувати в кар’єрі або перейти на навчання в аспірантуру або на нову роботу. Ми не просто розглядаємо цілі освіти та працевлаштування кандидата як цілком окремі та чіткі завдання. Навпаки, Grace Education поряд з ОЕСР, численні економісти, соціологи та інші експерти вважають, що освіта та зайнятість незмінно пов'язані. Це конкретно означає, що, якщо старшокласник вибирає Grace Education , ми маємо інструменти та ресурси, які не лише супроводжують його чи її досягнення цілей вступу до коледжу, але ми також можемо допомогти йому з пошуком літньої практики, пошуком роботи після закінчення школи від консультування в університеті, аспірантурі, а також пошукових запитів щодо працевлаштування середнього та старшого рівня. Іншими словами, Grace Education позиціонує як супроводу студентів, так і професіоналів, а також складає та експериментує всю їхню академічну та професійну траєкторію, починаючи із середньої школи або в будь-який момент їхнього життя.

На сьогоднішній день ми досягли успіху. З моменту свого заснування Grace Education керувала своїми студентами якнайкраще готуватися до вступу до коледжів та університетів, а також супроводжувати молодих, середніх та старших спеціалістів, які прагнуть прогресувати в кар’єрі або перейти на навчання в аспірантуру або на нові роботи.

Ключові статистичні дані

97% коефіцієнтів прийняття до коледжу, МВА, магістерських та аспірантських програм, включаючи: Гарвард, Колумбія, Чиказький університет, Уортон, Е. М. Ліон, Уорік, HEC та багато інших.

З 2012 року клієнти Grace Education отримали понад 1 мільйон доларів стипендій від провідних підприємств бізнесу та аспірантури у всьому світі.

Як Grace Education супроводжує вас

Вам призначено персонального тренера, який допоможе вам провести мозковий штурм, уявити, розробити стратегію та виконати ваш унікальний план дій, щоб ви потрапили до коледжу або до аспірантури (мистецтв та наук, бухгалтерського обліку, архітектури, інженерії, фінансів, права, медичних програм, сестринських програм). тощо). У Grace ми ніколи не кидаємо вас після отримання вступу. Ми будемо поруч із вами, щоб допомогти вам відобразити та побудувати свій шлях кар’єрного розвитку під час аспірантури та не тільки.

141541_pexels-photo-3769021.jpeg

Чому вибирати нас?

97% наших студентів були прийняті до найкращих програм на вибір. Серед шкіл, що надають вступ, є Гарвард, Колумбія, Стенфорд, Уортон, LBS, INSEAD, HEC, ESSEC, EM Lyon, ESCP Europe та багато інших. Чарівної формули не існує. Ми просто працюємо з вами вночі та вдень над кожним аспектом вашої заявки, щоб підкреслити її унікальні переваги, тим самим збільшуючи ваші шанси на вступ.

Ціноутворення

50% - 60% менше, ніж у провідних конкурентів. Наші ціни точно відображають цінність наших продуктів та послуг для електронного навчання. Знайте, що дорогі ціни абсолютно не гарантують прийому.

Основні послуги

  • Консультація з есе заявки
  • Прийом співбесід Коучинг
  • Рекомендаційний лист-консультація
  • Консультація з професійною біографією (CV)
  • Стипендії / Пошук стипендій / Консультація щодо заявок
  • Консультація щодо прийому в список очікування
  • Підготовка до вступного іспиту
  • Консультація щодо прийому TOEFL
  • Консультування та працевлаштування

Розташування

Париж

Address
6, rue Polonceau
75018 Париж, Іль-де-Франс, Франція

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія