MBU - Montreux Business University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ми процвітати, щоб бути інноваційним - МБУ поєднує традиційну бізнес-освіту з цілісним підходом, озброюючи наших студентів з обома "жорстких" і "м'які" навички. Ми також з використанням передових технологій. Наші студенти мають доступ до Segways і Gigabit Інтернет, бездротової мережі. Весь університет оснащений Smartboards, і ми лиття пристроїв (DLNA, Apple TV, Chromecast) в кожній кімнаті.

Важливо, щоб навчити наших студентів, як технологія працює, але і моральні цінності, наприклад, бути шанобливим, етичним і відповідальним. У сучасному діловому світі, ці якості дуже рідко можна знайти в бізнес-професіоналів, таким чином, знання в поєднанні з м'якими навичками дійсно дорожив. Таким чином, ми робимо вас працездатний, і подорож до вашої зайнятості це задоволення, коли підготовка зустрічає можливість.

Що робить МБУ особливим є той факт, що студенти не підтримуються з самого початку їх подорожі в МБУ до самого кінця наших співробітників і професорсько-викладацького складу членів. Навіть після закінчення школи, ми підтримуємо зв'язок з нашими випускниками і спробувати допомогти їм в кожному аспекті свого дорослого життя. Після того, як студент МБУ, завжди студент МБУ!

Через наших маленьких класах, жоден з наших студентів не відчуває себе втраченим в МБУ - кожен студент отримує достатньо уваги, щоб переконатися, що вони розуміють кожну тему охоплені в класі.

Той факт, що наші викладачі все бізнес-фахівці також високо оцінили - вони приносять свій власний досвід в класі, що дозволяє студентам вчитися не тільки з книг і тематичних досліджень, а й від їх досвіду і їх помилок.

Наші міжнародно визнані дипломи, на додаток до багатонаціональної та мультикультурному середовищі, дозволяють нашим студентам знайти роботу своєї мрії або відкрити свої власні компанії. Наші студенти досить підприємці!

Ми вважаємо, що МБУ це абсолютно особливе місце, щоб бути і дуже цікавою мережі, щоб бути частиною.

Успіх є лише одним клацанням миші - зв'яжіться з нами і стати успішним бізнес-професіонал, ви завжди хотіли стати!

МБУ РІЗНИЦЯ

uniquelocation

З видом красивого озера Женева, Монтре Бізнес-університет є ідеальним навчання та надихає середовищі. Студенти мають привілей вчитися в університеті, розташованому в декількох хвилинах ходьби від озера і навколишніх французьких і швейцарських Альп.

Швейцарія розташована в центрі Європи, що робить його дуже зручним для наших студентів, щоб подорожувати по всьому континенту у вихідні дні і відкрити для себе такі знакові європейські міста, як Париж, Рим, Барселона, Берлін, Мілан.

diplomaheader

Ваші інвестиції в якість. На додаток до наших різних філій і членства, МБУ визнається глобальними акредитацій.

Montreux Бізнес-університет акредитований і є членом:

  • ACBSP - Рада з акредитації бізнес-шкіл і програм
  • ISO 9001: 2008 / ISO 29990: 2010 рік - Міжнародна організація по стандартизації
  • EFMD - Європейський фонд розвитку менеджменту
  • CEEMAN - Розвиток управління Європейського та Центрально-Східної
  • AVDEP - Асоціація приватних шкіл кантону Vaud
  • CVCI - Торгово-промислова палата і промисловості кантону Vaud
  • FSEP - Швейцарська федерація приватних шкіл
classheader

Наші малі розміри класів дозволяють студентам тісно взаємодіяти з викладачами, а також отримати уявлення від їх різних глобальних бізнес-фонів.


Завдяки індивідуальному підходу, невеликі класи забезпечують більш ефективну середу навчання.

environmentheader

Міжнародне співтовариство Монтре Бізнес університету росте. У нас є більше 15 національностей, які навчаються в МБУ.
Студенти мають досвід багатонаціональної середовища і відомого швейцарського гостинності, сприяння в підвищенні глобальної поінформованості та культурного обміну, все, переслідуючи їх утворення.

FrenchEngHeader

МБУ Центр вивчення мов пропонує просунуті курси ділового спілкування англійською мовою, а також інтенсивні курси на французькій мові, які розроблені, щоб допомогти студентам і бізнес-професіоналів швидко набувають усні та письмові комунікативні навички, необхідні їм, щоб бути успішним у навчанні і професійно.

SemesterHeader

Montreux Бізнес Університет має певне число відомих університетів як наших партнерів по всій земній кулі.
Ми закликаємо наших студентів прийняти семестр за кордоном для того, щоб насолодитися іншу атмосферу, балуватися в освоєнні нових культур і традицій і завести нових друзів з усієї земної кулі. Список наших університетів-партнерів можна знайти тут.

CuttingEdgeHeader

МБУ використовує передові технології для курсових робіт та на практиці. Наш кампус має, ймовірно, один з найшвидших інтернет-з'єднань в порівнянні з іншими швейцарських університетів.
Кожен студент має доступ до 4 Гбіт / Second LAN і WiFi / 1 Гбіт вниз / завантаження. Наші класи обладнані інтерактивними Smart Boards, а також інтерактивного потокового відео (Chromecast / Apple, DLNA) в кожному класі.
Наші онлайн курси доповнені 360 ° потокового відео і віртуальної реальності, і ми з гордістю інвестиції в новітні технології на благо майбутніх поколінь. МБУ є членом ініціативи IED. Занурення відбувається навчання тут.

ExecutivesHeader

У нас є унікальна ОДП програму. Наші Керівники в резиденції відомі фахівці з таких компаній, як Apple, Deloitte, UBS, Credit Suisse або Caterpillar. Вони працювали в якості генерального директора, технічного директора або фінансового директора. Вони / були запущені ІТ, людські ресурси, юридичні або фінансові відділи; їх область експертизи в банківській сфері, авіації, Heavy Industries, Міжнародні організації, Аудит, Податки або Legal.
Різка Коротше кажучи, наші Керівники в резиденції є успішні менеджери та підприємці, які відкриті, щоб давати поради нашим студентам. Вони показують їм, як бути успішним в завдань, що стоять перед вашою навчанні.
Натисніть тут, щоб дізнатися більше про наших керівників в резиденції.

Візія та Місія

Сповіщати інновації, реприза освіту - це наш девіз. У Монтре Університеті Бізнесу, ми хочемо надати бізнес-освіту з відзнакою, реалізуючи інноваційний навчальний план, який надихає студентам розвивати тверді і м'які навички, які вони повинні будуть стати успішними лідерами бізнесу, які швидко адаптуватися до мінливих ринку. Наша місія полягає в тому, щоб наші студенти працездатний.

Наші міжнародні викладачі готують студентів Mbu бути глобальним бізнес-лідерів завтрашнього дня через цілісного розвитку особистості і бізнес-освіту високої якості, яка охоплює вісім напрямів навчання:

VisionMission

Розташування

Montreux

Address
Avenue de Chillon 74

1820 Montreux, Во, Швейцарія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія