Robert Kennedy College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Наша місія полягає у забезпеченні академічної досконалості у дистанційній освіті студентів у всьому світі, використовуючи найсучасніші технології.

Robert Kennedy College є приватним навчальним закладом у Цюріху, Швейцарія, яка була заснована в 1998 році. Коледж започаткував швейцарське якісне онлайн-навчання; ми пропонуємо суворі, але гнучкі навчальні програми, покращені найсучаснішими технологіями електронного навчання в Інтернеті, розробленими повністю власними силами.

Університет Камбрії, Університет Сальфорду та Університету Йорка Сент-Джон. Наші інструктори - випускники однієї з кращих університетів у всьому світі, і з більш ніж 5000 учнями з 130 різних країн ми дійсно міжнародні установи. Наші програми поєднують в собі швейцарську якісну освіту на відстані з резиденціями в приміщеннях коледжу в Цюріху, Швейцарії та в Англії в кампусах наших ексклюзивних партнерів. Тижнева резиденція являє собою унікальну можливість для студентів поєднати свій досвід навчання в Інтернеті з традиційною навчальною аудиторією.

Філософія, орієнтована на студентів

У РКК ви не просто студентський номер. Ви є частиною нашої онлайн-спільноти навчання, яка пов'язана з викладачами та іншими студентами.

Разом ми - команда

Першочерговим завданням цієї команди є забезпечення постійного підвищення якості освіти - вашої освіти.

Стан арт-технології

У наших зобов'язаннях надавати студентам найсучасніші послуги, ми використовуємо найсучасніше програмне забезпечення, спеціально розроблене для доставки онлайн-курсів. OnlineCampus - це всеохоплююче інтерактивне та просте у використанні програмне забезпечення, яке робить навчання в Інтернеті справді приємним.

Факультет світового класу

У РКС працюють висококваліфіковані інструктори, які випускники провідних університетів, таких як Гарвардська бізнес-школа , Стенфордський університет , Оксфордський університет , Нью-Йоркський університет та Уортон , називають лише кількох.

Всесвітнє визнання

Після закінчення навчання ви отримаєте той самий ступінь, що і студенти, які навчаються в кампусі в Камбрійському університеті, Університеті Салфорду або Йоркського університету Сент-Джон. Ступені визнані у всьому світі.

Розташування

Цюрих

Address
Robert Kennedy College
Technoparkstrasse 1

8005 Цюрих, Цюріх, Швейцарія

Швейцарія Інтернет

Address
Швейцарія Інтернет, Швейцарія

Йорк

Address
York St John University
Lord Mayor's Walk

YO31 7EX Йорк, Англія, Великобританія

Сальфорд

Address
The University of Salford
The Crescent, Salford

M5 4WT Сальфорд, Англія, Великобританія

Великобританія Інтернет

Address
Великобританія Інтернет, Великобританія

Місто Карлайл

Address
University of Cumbria,
Fusehill Street,

CA1 2HH Місто Карлайл, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

1-річний MBA
EMBA
MBA
Цей навчальний заклад також пропонує: