A.T. Still University, Online

Введення

Прочитайте офіційний опис

Наше завдання

АТ Still University of Health Sciences виступає в ролі навчального центру, який спеціалізується на підготовці висококваліфікованих фахівців за допомогою інноваційних академічних програм із зобов'язанням продовжувати свою остеопатичну спадщину та зосередити увагу на охороні здоров'я, стипендії, охороні здоров'я людей, міжпрофесійній освіті, різноманітності та недостатньому обслуговуванні популяції

Дізнайтеся більше про AT Still University

AT Still University (ATSU) є засновником остеопатичного медичного обслуговування, створеного в 1892 році Ендрю Тейлором Still. Будучи провідним університетом наук про охорону здоров'я, АТСУ складається з двох кампусів (Kirksville, Mo. і Меса, штат Аризона) на більш ніж 200 гектарів з шістьма престижними школами. Навчальні середовища включають в себе вищі навчальні заклади, пов'язані з охороною здоров'я в Інтернеті, а також партнерські стосунки з громадськістю у всьому світі. В АТСУ працює понад 700 працівників, які займаються неприбутковою місією та середньомісячною участю учнів понад 3100 студентів з 35 країн.


Наша школа славиться своїм перевагою як міждисциплінарний педагог з охорони здоров'я. Університет орієнтований на інтеграцію основоположних принципів остеопатичної медицини та поглиблення знань сучасної науки. АТСУ постійно отримує відмінності як випускник університету наук про здоров'я з кращим у своєму класі навчальним планом і місією громадського обслуговування, щоб служити недослух. Університет має багату історію лідерства як в освіті охорони здоров'я, так і в корельованих дослідженнях./>

АТСУ надихає учнів співчуття, досвід та знання, необхідні для вирішення всієї людини та формування системи охорони здоров'я у громадах, де потреби найбільше. Натхненний впливом на здоров'я людини в цілому, випускники АСУУ сприяють майбутньому інтегрованого піклування, а також ведуть із самозабезпеченою пристрастю у громадах, якими вони служать.

AT Still University акредитована Вищою навчальною комісією.

Коледж випускних медичних досліджень

Метою Коледжу аспірантських медичних досліджень в Університеті АТ Still є надання всеосяжних і відповідних знань в області управління здоров'ям через високу якість та інноваційну онлайн-освіту.


Програми навчання в коледжі надають працівникам охорони здоров'я можливість отримувати престижний ступінь у галузі охорони здоров'я. Варіанти в коледжі випускних медичних досліджень включають: доктор освіти в галузі охорони здоров'я, доктор медичних наук, доктор медичних адміністрацій, магістр управління охороною здоров'я, магістр громадського здоров'я, магістр суспільного здоров'я - стоматологічний акцент, та магістр наук в Кінезіологія./>

Коледж АТУУ "Вища освіта" має в своєму розпорядженні принципи АТСУ з остеопатичної медицини. Починаючи з 1892 року, принципи Ендрю Тейлора Стілла були основоположними принципами і стали остеопатичною моделлю освіти в галузі охорони здоров'я по всьому світу.

Управління охороною здоров'я є однією з найбільш швидкозростаючих професій сьогодні, з розширенням можливостей реально відрізняти громади, які ви будете служити. Охорона здоров'я сьогодні і в майбутньому потребує більш співчутливих і спритних лідерів, щоб подолати виклики перед нами.

Видатні он-лайн докторські та магістерські програми ATSU-CGHS забезпечують гнучкість, необхідну для роботи професіоналів для досягнення цілей розвитку кар'єри. Навчальна програма відображає найостанніші досягнення в галузі та підготує випускників до активної роботи з постійно змінюючими тенденціями охорони здоров'я. Студенти АТСУ Онлайн також мають можливість отримати клінічний досвід у своїх рідних містах, інших областях країни та в усьому світі.

Випускники стають частиною 125-річної історії передового досвіду і пов'язані з сім'єю професіоналів, які мають пристрасть служити там, де це необхідно найбільше.

Наші програми

  • Магістр управління охороною здоров'я
  • Магістр суспільної охорони здоров'я
  • Майстер охорони здоров'я - Стоматологічний акцент
  • Магістр наук у галузі кінезіології
  • Доктор медичного управління
  • Доктор медичних наук
  • Доктор медичних наук

Розташування

Кірксвілл

Address
800 W. Jefferson St.
MO 6350 Кірксвілл, Міссурі, США

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: