Прочитайте офіційний опис


The Школа міжнародної служби (SIS) в американському університеті розуміє, що складні глобальні проблеми вимагають міждисциплінарних, спільних рішень. Різноманітна спільнота SIS об'єднана ідеєю обслуговування.

Факультет фахівців, допоміжний персонал та мережа успішних однолітків готують студентів до кар'єри у міжнародних справах, приділяючи увагу міжкультурної чутливості та розуміння, професійну кваліфікацію та сильні аналітичні навички. SIS постійно входить до десятки шкіл міжнародних відносин журналу "Foreign Policy".

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

American University - School of International Service (SIS)

Магістр міжнародних відносин AU поєднує в собі сучасні теорії та методології міжнародних відносин з концентрацією в глобальній безпеці та врегулювання конфліктів або стал ... [+]

The онлайн магістр міжнародних відносин спеціально розроблена, щоб надати студентам фундамент у галузі передових міжнародних відносин, а також спеціалізацію у міждисциплінарній професійній галузі. Поточні концентрації включають вирішення глобальної безпеки та конфліктів та сталий міжнародний розвиток.

Студенти та викладачі спілкуються в режимі реального часу під час щотижневих онлайн-уроків, які проводяться за допомогою інноваційної платформи відеоконференцій. Очікується, що студенти завершать курсові роботи та читання перед цими маленькими, живими дискусійними сесіями.... [-]

англійська
Денне навчання
Онлайн
Детальніше англійською мовою