Прочитайте офіційний опис

МІСІЯ

Заохочувати та наповнювати професіоналів за допомогою практично доступних навичок підвищення програм, що сприяють кар'єрному прогресу та особистим успіхам.

VISION

American Heritage College передбачає ринок, в якому амбітні, працелюбні професіонали можуть отримати доступ до доступних навичок, щоб допомогти їм досягти вимірюваного кар'єрного росту, яке збагачує людей, компанії та суспільство в цілому.

ЦІННОСТІ

Підзвітність: так само, як ми довіряємо собі відповідальність перед нашими студентами та нашою більшою спільнотою, наші студенти виявляють відповідальність перед собою.

Професіоналізм. Професіоналізм, з яким ми керуємо в коледжі, відбивається на нас у професіоналізмі, який навчають і демонструють наші студенти.

Досконалість: ми прагнемо до досконалості в обслуговуванні наших студентів та створення більш висококваліфікованої робочої сили для нашої громади - наші студенти також прагнуть до досконалості у своїх вчених і в їх житті.

Гнучкість: наша гнучкість є ключовим чинником у нашій здатності стрибати, щоб задовольнити вимоги постійно мінливого ринку праці, і ми шукаємо вчителів та студентів, які демонструють цю якість через їхню готовність постійно оновлювати свої навички, щоб залишатися релевантними, незважаючи на їх кар'єрні шляхи "все більш різноманітні вимоги.

Цілісність: чесність є основою American Heritage College ; це те, що ми відображаємо у всіх наших діях, і є невід'ємною частиною того, що наші студенти виводять у спільноту, коли вони залишають нашу складку.

ПІДТВЕРДЖЕННЯ

American Heritage College of American Heritage College - приватна установа, затверджена Бюро з приватних додаткових та професійно-технічних навчальних закладів відповідно до Розділу 94311 Секції освіти штату Каліфорнія.

Підтвердження Бюро означає, що установка відповідає державним стандартам і не передбачає схвалення або рекомендації державної ради.

American Heritage College of American Heritage College визнано або схвалено: Асоціацією роботодавців у Каліфорнії, Канадською реабілітацією, EDD-ETPL Каліфорнії та є затвердженим постачальником послуг для Закону про інновації та можливості робочої сили (WIOA).

ДОПОМОГА РОБОТА

Завдяки своєму лазерному фокусу на перевихованні професіоналів, успішне розміщення випускників має вирішальне значення для American Heritage College . Всі випускники отримують доступ до послуг працевлаштування - як до, так і після закінчення навчання. Наші фахівці з працевлаштування не тільки допомагають випускникам знайти нові робочі місця, але також допомагають випускникам стратегічно стати на шляху до кар'єрного росту в рамках їхніх поточних компаній.

American Heritage College сертифіковані і / або затверджені наступними приватизованими

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує: