American National University

Введення

Прочитайте офіційний опис

У 1886 році група просвітницьких просвітницьких та бізнес-лідерів побачила необхідність створення вищого навчального закладу, орієнтованого на професійну підготовку, для задоволення потреб робочої сили в південно-східній частині Сполучених Штатів. Разом вони заснували те, що зараз називають American National University з метою підготовки працівників у бізнесі, банківській, бухгалтерській, адміністративній та інших кваліфікованих професіях.

American National University неухильно розробив репутацію, що забезпечує чоловікам та жінкам ефективну та ефективну освіту, яка готує їх до світу професійної діяльності. Студенти з багатьох країн зробили трейд в Роанок, штат Вірджинія, щоб отримати практичну освіту, яка була більш цілеспрямованою та актуальною, ніж та, яку пропонують інші коледжі та університети того часу.

Оскільки перші 100 років інституту закінчилися, проте вже відбулися зміни, які нададуть інституту інший вигляд, навіть якщо він продовжує залишатися вірним своїй первісної меті. Замість того, щоб привести студентів з сусідніх штатів, щоб залишитися в гуртожитках і великому центральному кампусі в Роаноке, до них прийшов American National University . Нові містечкові кампуси були побудовані в Південно-Західній Вірджинії, Кентуккі і Теннессі. У міру розширення потреб робочої сили, бізнес-тренінг доповнювався програмами, орієнтованими на кар'єру в галузі комп'ютерів та охорони здоров'я. Програми сертифікатів більше не були нормою - студенти проводили більш поглиблене вивчення, що веде до диплому, і були введені перші програми бакалавра в університеті.

Сьогодні American National University і Національний коледж перетворилися на інститут на рівні магістрів, який пропонує більше 45 академічних програм через 30 місцевих громад у шести штатах. Зростаючий університет обслуговує зростаючу кількість студентів як у 100% онлайн, так і в змішаних форматах, тоді як тисячі іноземних студентів звернулися до програми National для обох навчальних програм та англійської як другої мови (ESL).

Репутація університету за досконалість була підтверджена численними нагородами та визнаннями, включаючи нагороди для пропаганди середніх студентів (Асоціація приватних коледжів

Опис місії

American National University надає можливості для осіб, які прагнуть досягти своїх кар'єрних цілей, пропонуючи програми навчання та диплому через дистанційне навчання та змішане навчання. American National University присвячується забезпеченню дорослих студентів доступ до якісних програм у кар'єрно-орієнтованих дисциплінах, які забезпечують навички, необхідні для того, щоб бути конкурентоспроможними на сьогоднішньому мінливому ринку.

Цілі

  • Пропонуйте акредитаційні та дипломні програми, спрямовані на підготовку студентів до конкуренції на сучасному ринку.
  • Інтеграція слабких навичок та практичних знань студентів повинна бути ефективною у вибраній кар'єрі.
  • Допоможіть студентам досягти своїх навчальних цілей шляхом активної підтримки та підтримки.
  • Максимізувати використання поточних технологій, щоб запропонувати доступні та відповідні академічні програми.

Розташування

Салем

Address
1813 East Main Street
VA 24153 Салем, Вірджинія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія