Прочитайте офіційний опис

Чому Аверетт?

ЦЕ ТАК набагато більше, ніж СТУПЕНЯ

Навчальне середовище ПРИЗНАЧЕНИЙ ДЛЯ ВАШИХ ПОТРЕБ

Протягом більше 25 років, наш випускник і професійних досліджень підрозділ (GPS) запропонував безперервної освіти спеціально для працюючих дорослих. Більше 8000 випускників Аверетт GPS скористалися нашими прискореними програм ступеня розробити інструменти, необхідні для досягнення успіху-в своїй кар'єрі і в своєму житті. Вони заробили поліпшені перспективи кар'єрного росту. Вони заслужили повагу до самих себе, і право називати себе зразком для наслідування іншим. Вони заробили набагато більше, ніж ступінь. І так можна.

1. Прискорений курс доставки

 • Заробіть свою ступінь всього за два роки

2. Розроблений для зручності

 • Ні участі в режимі реального часу не потрібно, і щотижневі завдання і терміни будуть опубліковані до початку курсу

3. Доступні програми

 • Аверетт нижче середнього, коли мова йде про сукупну вартість ступеня МВА. Загальна вартість навчання на МВА в Averett під $ 30 000 доларів США.

4. "Ринок готових" навчальний план

 • Зміст в наших програмах ступеня розроблена з міжнародним акцентом. Існує повний курс з міжнародного бізнесу, і ви можете налаштувати деякі з ваших завдань, щоб включати в себе міжнародну перспективу.

5. Персональна увага

 • Співвідношення студент-факультету в наших програмах GPS становить 19: 1; середній розмір класу 15

6. Проектні команди

 • Групи 3-5 студентів забезпечують додаткову підтримку і мотивацію

7. Виділені інструктори

 • Наші галузеві досвідчені викладачі мають наукові ступені в своїх областях і віддані до вашого успіху

8. Підтримує персонал

 • Прийом і співробітники фінансової допомоги підготовлені, щоб допомогти вам досягти ваших цілей

Навчальні програми Вбудований для Вас

Ми пропонуємо нашим студентам GPS досвідом навчання, які відображають реальні ситуації. Це означає, що ви можете поставити сьогодні ввечері урок до випробування під час завтрашнього робочого дня.

Ви отримаєте уявлення в невеликих класах під керівництвом галузі досвідчених інструкторів. І з нашими проектними групами, ви вступаєте в групу однолітків, яка мотивує один від одного, щоб домогтися успіху, через випускний і за його межами.

І, нарешті, наші онлайнові формати курсу зробити баланс між роботою, сім'єю, і вищу освіту більш зручним:

 • Ні участі в реальному часі не потрібно
 • Щотижневі завдання і терміни будуть опубліковані до початку курсу
 • Увійти на курс в будь-який час щотижня, щоб виконувати завдання
2

МІСІЯ Аверетт'S

Аверетт університет готує студентів, щоб служити і привести в якості каталізаторів для позитивних змін. Аверетт виконує цю місію шляхом навчання студентів з різних верств суспільства, культур і народів через ліберальних мистецтв на основі бакалаврату та магістратури в особистому, колегіальності, міждисциплінарної середовищі.

VISION Аверетт'S

Аверетт університет буде головним особистісно-орієнтований університет славиться інноваційного навчання і займається навчання.

ОСНОВНІ ЦІННОСТІ Аверетт'S

5

Чесність

Ми практикуємо найвищі етичні стандарти.

Інновація

Ми заохочуємо і прийняти інноваційні викладання і навчання усередині і за межами класної кімнати.

заручини

Ми підтримуємо глобальну обізнаність, обслуговування і керівництво.

відкриття

Ми сприяємо дух відкриття, рішення проблем і критичного мислення і включати гуманітарних наук з професійною підготовкою в нашому викладанні і навчанні.

Різноманітність

Аверетт університет запрошує всіх студентів, викладачів та співробітників до академічної громадськості, яка сприяє підвищенню обізнаності, всеосяжність, справедливості і послуг при виконанні нашої місії і бачення. Аверетт зазначає індивідуальну унікальність і цінність дотримуючись при цьому відмінності в безпечного і сприятливого навколишнього середовища. Кожен член спільноти Аверетт розділяє обов'язки поводяться етично і, як хороші громадяни, а також сприяння розширенню навичок і інтелектуального і емоційного зростання. Ми цінуємо різноманітність, бо тільки бачачи і спираючись на краще в кожного студента ми можемо допомогти їм перетворитися в лідерів завтрашнього дня.

Традиція

Ми приймаємо іудео-християнська спадщина Аверетт шляхом шанування пошук істини і духовної освіти.

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MBA

Averett University Online

Положення самостійно будувати продуктивні групи, розробляти стратегії твердих і розвивати виграшну культуру на робочому місці з Master Аверетт ділового адміністрування з ... [+]

MBA - Лідерство Концентрація

Положення самостійно будувати продуктивні групи, розробляти стратегії твердих і розвивати виграшну культуру на робочому місці з Master Аверетт ділового адміністрування з концентрацією в Leadership (MBA-ЛДС). Інтернет або на території кампуса, ви дізнаєтеся ефективні навички лідерства в 21-м столітті.

Цілі і теми курсу

Лідерські навички, необхідні для сучасного глобального, крос-культурної бізнес-середовища відрізняються від всього кілька років тому. Ви повинні зрозуміти теоретичні концепції і вміти застосовувати їх у реальному часі - навіть в умовах зсуву навколо вас. MBA-LDR допомагає підготувати вас до наступного кроку в своїй кар'єрі керівництва.... [-]

США Денвілл
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Averett University Online

Піднімають свої маркетингові навички, щоб йти в ногу з сучасними глобальними бізнес-завдань з онлайн MBA в області маркетингу. Заробити ступінь магістра ділового адмініст ... [+]

MBA - Маркетинг Концентрація

Піднімають свої маркетингові навички, щоб йти в ногу з сучасними gbal бізнес-завдань з онлайн MBA в області маркетингу. Заробити ступінь магістра ділового адміністрування з концентрацією в області маркетингу (MBA-МКТ). Онлайн MBA в ступені маркетингу підготує вас, щоб зробити наступний крок у вашій кар'єрі управління маркетингом.

Цілі і теми курсу ... [-]
США Денвілл
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Averett University Online

Візьміть на себе ініціативу в області людських ресурсів (HR) управління з Майстер ділового адміністрування з концентрацією в області людських ресурсів (MBA-HR). Це он-лай ... [+]

MBA - Управління людськими ресурсами Візьміть на себе ініціативу в області людських ресурсів (HR) управління з Майстер ділового адміністрування з концентрацією в області людських ресурсів (MBA-HR). Це он-лайн або за програмою університетського містечка охоплює теми представницького рівня в області ділового адміністрування, з модулем спеціалізованих курсів, орієнтованих на функції управління персоналом. ... [-]
США Денвілл
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Averett University Online

Підготуйте себе до сьогоднішньої динамічної глобальної бізнес-середовищі з нашим 41-кредитної Майстер ділового адміністрування (MBA) з. Інтернет або на території кампуса, ... [+]

MBA

Інтернет Програми MBA

Підготуйте себе до сьогоднішньої динамічної глобальної бізнес-середовищі з нашим 41-кредитної Майстер ділового адміністрування (MBA) з. Інтернет або на території кампуса, ви отримаєте на виконавчому рівні знання основних бізнес-функцій і, як застосовувати його в реальному світі.

Цілі і теми курсу

Ефективні лідери мають сильні управлінські міркування і кількісні навички аналізу, можна застосувати наукові концепції в повсякденних робочих ситуаціях і продемонструвати непорушні етики. Ми допоможемо Вам розвинути ці навички і якості і озброїти вас, щоб привести організаціям будь-якого розміру.... [-]

США Денвілл
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Онлайн
Детальніше англійською мовою

Averett University Online