Прочитайте офіційний опис

Все, що вам потрібно знати про професійну підготовку з Bryan University

Bryan University надає студентам цілеспрямовані відповідні програми з професійної підготовки з 1982 року, і ми настільки ж пристрасні і віддані успіхам наших студентів, як і тоді. Брайан був заснований на непохитному бажанні покращити життя наших студентів. Ось чому це частина нашої Місії:

Наша місія - покращити життя наших студентів, нашої команди та наших роботодавців. Ми виконуємо свою місію, забезпечуючи якісну освіту в умовах, що дозволяє нашій команді процвітати, а нашим студентам реалізовувати свій потенціал, створюючи позитивний вплив на наші громади.

Більше 30 років потому ці речі залишаються в основі наших цілей і місії як школи з професійної підготовки. Ми прагнемо покращити життя наших студентів, чи є у них родина, чи є у військових, чи просто шукаємо новий старт у житті.

118889_rsz_adobestock_61764258.jpg

БУ. BeYou.

В Bryan University , це наша основна увага ... Ви!

Наші цілі місії - це фокус нашої прихильності до наших студентів:

 • Забезпечити комплексні програми та можливості навчання, що підтримують визначені потреби розвитку робочої сили в громадах, які ми обслуговуємо.
 • Створити складне навчальне середовище, яке допомагає студентам досягти своїх навчальних та кар’єрних цілей у різних відповідних дисциплінах.
 • Надати студентам доступ до навчального досвіду, використовуючи різні методи навчання.
 • Надання кар’єрних послуг студентам та випускникам.
 • Сприяти навчанню протягом усього життя та професійному зростанню .
 • Підтримувати громади через волонтерство та благодійні заходи.

Святкування нашої багатої історії, прагнення до великого майбутнього

Брайан-коледж подорожей Ось так все і почалося. Під час заснування у 1982 році Брайан запропонував потенційним студентам, які бажають увійти в туристичну індустрію, одну програму на рівні університету, сертифіковану на рівні сертифікатів.

Сьогодні Bryan University пропонує можливості кар’єрного шляху для тих, хто шукає диплом, юрист, бакалавр або магістр. Яка трансформація. І ми хочемо, щоб наші студенти пережили ту саму трансформацію через наші навчальні програми.

На додаток до нашої програми, Брайан також пропонує понад десяток програм кар’єрного навчання в різних галузях професій. Ми пропонуємо некредитні короткотермінові курси навчання, які проводяться в кампусі, в Інтернеті або на гібриді - все для зручності наших студентів. Наші зусилля з розширення були проведені з особливим акцентом на прихильності до досягнення студентів, розвитку робочої сили та навчання протягом усього життя.

Кар'єрні зв’язки

Так, в Bryan University ви отримаєте практичну професійну підготовку, важливу для галузі, яку потрібно пройти далеко в кар’єрі. Але вгадайте, що ще отримаєте? Кар'єрні зв’язки .

Безцінне.

Коли ви закінчите програму, Брайан, наша прихильність до вас продовжується. Ми допомагаємо вам і направляємо вас у вашу кар’єру. Наш відділ кар'єрних служб є для того, щоб допомогти у пошуку роботи не лише як недавнього випускника, але й як випускника.

Це вірно.

Після того, як ви пройшли навчання від Брайана, наш відділ кар’єрних служб бере на себе постійні зобов’язання допомогти вам у тому, що вам потрібно для просування у вашій кар’єрі.

Незалежно від того, чи потрібна вам допомога в структурі вашого резюме, написанні супровідного листа, практиці на співбесіду або пошуку відкритих вакансій, служби кар’єри Брайана прагнуть допомогти вам.

118888_rsz_adobestock_254467474.jpg

Школа другого шансу

В Bryan University ми вважаємо, що справа не в тому, з чого ви починаєте, а в тому, де закінчите. Ніколи не пізно зробити своє майбутнє кращим і світлішим, ніж ваше вчорашнє. Брайан оснащує вас професійною підготовкою для вашої майбутньої кар’єри та дає вам досвід навчання, який ви можете взяти з собою на все життя.

У Брайана це не просто навчання кар’єрі. Ви отримуєте життєві навички та кар’єрні зв’язки, які можуть просунути вас особисто та професійно. Ми робимо все для вас, тому що хочемо, щоб ви мали успіх!

 • Доступне навчання
 • Індивідуальне навчання
 • Відповідні курсові роботи
 • Виділений факультет
 • Численні кар’єрні зв’язки
Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Associate Degrees

Bryan University

Кар'єра в галузі інформаційних технологій швидко зростає, і ви не хочете пропускати можливість заробляти свої Інтернет-комп'ютерні інформаційні системи - ступінь мережево ... [+]

Кар'єра в галузі інформаційних технологій швидко зростає, і ви не хочете пропускати можливість заробляти свої Інтернет-комп'ютерні інформаційні системи - ступінь мережевого зв’язку в Bryan University . З колегою з інформаційних технологій з Bryan University ви можете дізнатися, що вам потрібно знати, щоб професійно просунутися та створити міцну навчальну основу для майбутньої ІТ-кар’єри.

На кампусі або в Інтернеті ступінь прикладних наук в галузі комп'ютерних інформаційних систем в мережі Bryan University надасть вам широкий спектр навичок, необхідних для досягнення успіху. Завдяки ІТ-курсам від мережевого сценарію до управління інформаційними технологіями, ви будете готові знайти шлях, який підходить саме вам - і приступите до роботи. Наші викладачі мають досвід з перших рук і пропонують цінне розуміння та практичні стратегії, розроблені для того, щоб допомогти вам досягти успіху.... [-]

США Tempe
Відкритий конкурс
англійська
Заочне навчання
70 тижні
Онлайн
Детальніше англійською мовою

BSc

Bryan University

Ви вже закінчили програму асоційованого партнера, але хочете більш поглибленої підготовки? Якщо так, то ступінь бакалавра наук з Bryan University ідеально підходить для в ... [+]

Ви вже закінчили програму асоційованого партнера, але хочете більш поглибленої підготовки? Якщо так, то ступінь бакалавра наук з Bryan University ідеально підходить для вас.

Програма ступеня ділового адміністрування виходить далеко за рамки адміністративної підтримки. Він охоплюватиме ефективні принципи управління та бізнесу, а також провадить вас через фінансову, технологічну та теоретичну сторони бізнесу.... [-]

США Tempe
Відкритий конкурс
англійська
Заочне навчання
140 тижні
Онлайн
Детальніше англійською мовою

MBA

Bryan University

Готові заробити MBA та реалізувати свої кар'єрні прагнення? Цікаво, як ви можете це вписати у свій насичений графік? Bryan University дозволяє заробити ваш Інтернет-магіс ... [+]

Готові заробити MBA та реалізувати свої кар'єрні прагнення? Цікаво, як ви можете це вписати у свій насичений графік? Bryan University дозволяє заробити ваш Інтернет-магістр ділового адміністрування лише за один рік.

Якщо ви закінчили програму ступеня бакалавра у регіональному або національно акредитованому післявузівському закладі, наш гнучкий підхід пропонує той ступінь, який вам потрібен, щоб створити майбутнє, яке ви прагнете.... [-]

США Tempe
Відкритий конкурс
англійська
Заочне навчання
1 рік
Онлайн
Детальніше англійською мовою