Прочитайте офіційний опис

Catholic Distance University є неприбутковою вищою освітою.

Ми пропонуємо співробітника гуманітарного мистецтва зі спеціалізацією в галузі католики, бакалавра богослов'я (ступінь бакалавра), магістра мистецтв (богослов'я), магістра богослов'я та міністерства освіти, катехитичного диплому, безперервної освіти, сертифікати для випускників, студентів та некредитів. ХДС пропонує курси теології та інтерактивні онлайн-семінари в католицькій доктрині, моральній теології, таїнствах, священних писаннях, духовності, біоетиці, маріології, літургії, катехетиці, мирянах і катехізисі Католицької Церкви. ХДУ також пропонує гуманітарні курси з класичних мов (латинська, грецька), історії, філософії та англійської граматики та композиції.

Католицька ідентичність

Ex Corde Ecclesiae і ХДС

Католицька церква діє університетами тисячу років і займалася освітою тисячі років до цього. Коли Іван Павло ІІ видав апостольську конституцію Ex Corde Ecclesiae (15 серпня 1990 року), він переказав традиції і досвід Церкви, як це стосується католицьких університетів.

Він пояснив роль віри у роботі викладачів, персоналу та студентів. Він також визначив, як дослідження та викладання освітлюються вірою. Університет є інтелектуальною спільнотою, але він є інтелектуальним у своєрідно-католицькому плані, оскільки він поважає істину. Як сказав Папа Бенедикт XVI: «Тільки в вірі істина може бути втілена і розуміти по-справжньому людину, здатну керувати волею на шляху свободи» (пор. Spe Salvi , 23).

Саме ця віра живить і направляє католицький університет і робить його справжньою інтелектуальною спільнотою. Catholic Distance University приймає Ex Corde Ecclesiae як своє провідне світло.

Принципи, які ведуть нас

«Кожен католицький університет, як університет, - це академічне співтовариство, яке суворо і критично допомагає в захисті та підвищенні людської гідності та культурної спадщини шляхом проведення досліджень, викладання та різних послуг, що надаються місцевим, національним та міжнародних громад ”(ст.12).

«Оскільки мета католицького університету полягає в тому, щоб інституційно забезпечити християнську присутність у університетському світі, що стоїть перед великими проблемами суспільства та культури, кожен католицький університет, як католицький, повинен мати такі суттєві характеристики:

 1. Християнське натхнення не тільки окремих осіб, але й університетської спільноти як такої;
 2. Постійне відображення у світлі католицької віри на зростаючу скарбницю людських знань, до якої вона прагне внести свій внесок завдяки власним дослідженням;
 3. Вірність християнському посланню, як вона приходить до нас через Церкву;
 4. Інституційна відданість служінню Божому народові і людській родині в їх паломництві до трансцендентної мети, що дає сенс життю »(ст. 13).

Девіз Catholic Distance University

Девіз ХДС - радість від істини, Gaudium de Veritate .

Іоанн Павло ІІ описав католицькі університети як такі, що походять з серця Церкви у своїй Апостольській Конституції Ex Corde Ecclesiae . Він заявив, що «[католицький університет] поділяє те, що Gaudium de Veritate , настільки дорогоцінний для св. Августина, що це радість шукати, відкривати і повідомляти істину в кожному полі знань».

(Див. Св. Августин, Сповідь, X, xxiii, 33, цитований у Ex Corde Ecclesiae , ст. 1)

Роздуми про католицьку ідентичність ХДС

Catholic Distance University був створений в 1983 році під керівництвом єпископа Томаса Дж. Валша, засновника єпископа Арлінгтонської єпархії. У той час єпископ Валлійський також служив північноамериканським головою Папської ради для сім'ї і вважав, що сім'ї повинні мати можливість поглиблювати свої знання про католицьку віру в теплі, безпеці і зручності будинку, даючи приклад дітям про важливість вивчення нашої віри протягом усього життя.

Єпископ Валлійський був глибоко відданий католицькій освіті та вихованню мирян, чітке покликання у світі чітко сформульовано в документах Другого Ватиканського Собору. Єпископ Валлій невпинно працював у єпархії Арлінгтон, а потім як єпископ Аллентауна, штат Пенсільванія, щоб надати можливості для освіти та духовного зростання. Єпископ Валлій не тільки вважав, що дистанційна освіта є інноваційним підходом до релігійної освіти дорослих, але Святий Престол у листопаді 1983 року похвалив ХДС за виконання мандата Христа для «Навчання всім націям» за допомогою нових методів і підходів і затвердив ХДС Папський інститут з повноваженнями нагороджувати Папський диплом, згодом відомий як Катехитичний диплом. Диплом вперше був нагороджений виключно заочною освітою.

У 2004 році святий Іоанн Павло ІІ нагадав групі американських єпископів: «Тому надзвичайно важливо, щоб інститути Церкви були справді католицькими: католики в саморозумінні і католики в їх ідентичності». в серці всього, що ми робимо з моменту нашого заснування, як сформулював Іван Павло ІІ у своїй Апостольській Конституції на католицьких університетах , або латинською мовою, Ex Corde Ecclesiae (що означає “від серця Церкви”).

Рада ХДС завжди включала єпископів і священиків разом з більшістю мирян і релігійно віддана місії ХДС. Єпископ має вищу владу над навчальним планом ХДС та підбором факультету. Академічний комітет ХДС очолює преподобний Пол де Ладурантай, доктор філософії, секретар з питань релігійної освіти і священної літургії для Арлінгтонської єпархії і включає факультету з семінарій, а також інших католицьких установ.

Вже більше 30 років ХДС перебуває на передньому краї нової євангелізації з нашою унікальною місією як католицький онлайн-університет, який досягає людей, де є підключення до Інтернету. Багато наших випускників відзначають, що ХДС не тільки підкреслює академічну якість, а й важливість росту нашої любові до Ісуса Христа і Церкви. ХДС прагне розвивати сильну, енергійну навчальну спільноту, яка відображає церковне спілкування Церкви. Наші викладачі та співробітники твердо віддані місії ХДС і сприяють зміні життя зі зіткненням з живим Словом Божим, Ісусом Христом.

 • Навчальний план ХДС точно передає вчення Католицької Церкви за принципами Ex Corde Ecclesiae .
 • ХДС затверджений USCCB як затверджений інститут вищої освіти в Сполучених Штатах.
 • ХДС є членом Асоціації католицьких коледжів і університетів, організація, яка прагне зміцнити католицьку місію своїх членів і сприяти співробітництву між католицькими коледжами та університетами.
 • ХДС є членом товариства кардинал Ньюмен, організація, яка прагне сприяти і захищати вірне католицьке освіта.116662_116580_2018GradsatMass.jpg

Акредитація та приєднання

ХДС акредитований Комісією з акредитації дистанційного навчання (DEAC, 1101 17th Street, NW, Suite 808, Вашингтон, DC 20036, 202.234.5100). DEAC визнаний Міністерством освіти США як національно визнане агентство з акредитації. DEAC є визнаним членом Ради з акредитації вищої освіти. ХДС переживає строгий процес повторної акредитації кожні п'ять років і був акредитований DEAC з 1986 року. ХДС останньою акредитацією в 2016 році.

Вища навчальна комісія

ХДС є кандидатом на акредитацію при Вищому навчальному комітеті.

Асоціація богословських шкіл

Вища школа богослов'я ХДС призначена кандидатом на акредитацію Комісією з акредитації Асоціації богословських шкіл.

CHEA

ХДС є визнаним членом Ради з вищої освіти (CHEA). CHEA є національним адвокатом та інституційним голосом для саморегуляції академічної якості шляхом акредитації. CHEA - це асоціація 3000 коледжів і університетів, що надають диплом, і визнає 60 інституційних та програмних акредитаційних організацій.

WVHEPC

Комісія з питань політики вищої освіти Західної Вірджинії уповноважила Catholic Distance University функціонувати як вища освіта в Західній Вірджинії.

SCHEV

Державна рада вищої освіти для Вірджинії (SCHEV) щорічно засвідчує ХДС, що діє у Вірджинії як позадержавна приватна, некомерційна установа, що надає диплом.

Назва IV Право

Секретар освіти визначив, що Catholic Distance University є прийнятним закладом згідно Закону про вищу освіту 1965 року. Це визнання дозволяє учням розглянути можливість відстрочення певних федеральних студентських кредитів та можливих податкових кредитів для оплати навчання. Ці податкові кредити можуть забезпечити скорочення долара за долар у вашому кінцевому федеральному податковому зобов'язанні.

Податковий кредит «Довічне навчання» - це податкові пільги, які дорівнюють 20% витрат на навчання сім'ї, до $ 10 000, для вищої освіти та навчання. Це включає всі курси, що пропонуються ХДС.

Податковий кредит "Надія", який коштує до $ 1650, доступний для студентів першого та другого курсу, які навчаються принаймні на півроку (як це визначено Міністерством освіти США) у програмі коледжу.

Статус школи, що відповідає вимогам IV, також пропонує деяким студентам можливість відкласти виплати федерального освітнього кредиту. Відстрочка - це період часу, протягом якого не потрібно платити, і відсотки не можуть нараховуватися. Студенти ХДС, які перебувають принаймні на півроку (як це визначено Міністерством освіти США), мають право подавати заявки на відстрочення. Запити на відстрочки повинні бути завірені ХДС і схвалені кредитором.

NC-SARA

ХДС є інституційним учасником угоди про взаємність державної авторизації. Угода про взаємність державної авторизації - це угода між державами-членами, округами та територіями, яка встановлює порівнянні національні стандарти для міждержавних курсів і програм дистанційного навчання. Вона має на меті полегшити студентам проходити онлайн-курси, що пропонуються вищими навчальними закладами, розташованими в іншій державі. SARA контролюється Національною радою та керується чотирма регіональними угодами про освіту.

Міжнародна федерація католицьких університетів (IFCU)

ХДС є членом Міжнародної федерації католицьких університетів (IFCU), асоціації католицьких університетів і католицьких вищих навчальних закладів, заснованої в 1924 р., Затвердженої Святим Престолом в 1949 р., І визнаних Міжнародною неурядовою організацією Націй у 1952 році.

Асоціація католицьких коледжів і університетів (ACCU)

ХДС є членом Асоціації католицьких коледжів і університетів (ACCU), який був заснований в 1899 році для того, щоб допомогти організаціям-членам зміцнити свою католицьку місію і сприяти співробітництву між католицькими коледжами та університетами.

Конференція католицьких єпископів США (USCCB)

ХДС входить до переліку затверджених «інститутів вищої освіти, що надають вищу освіту в Сполучених Штатах».

Керівництво Ньюмена

ХДС входить до списку рекомендованих коледжів у посібнику Ньюмена, керівництві з планування для коледжів і університетів. У довіднику Ньюмана говориться: «Студенти приходять до ХДС, щоб підвищити свої знання про католицьку віру, а також донести ці знання до своїх сімей і до професійного життя. Деякі студенти сподіваються на посади в католицьких школах або інших програмах релігійної освіти. … ХДС завжди був дистанційним закладом. З 1983 по 2000 рік використовувався формат паперової кореспонденції. Все частіше вона виходить в Інтернет і описує себе як «спільноту онлайн навчання, яка є глобальною».

Архієпископ Фісікелла, Президент Папської Ради зі сприяння новій євангелізації, хвалить ХДС

Catholic Distance University отримав лист-подяку і подяку від Папської ради за сприяння новій євангелізації. У листі ХДС похвалили не тільки своєю роботою в католицькій освіті та новій євангелізації, але й своєю здатністю досягати вірних у всьому світі завдяки своїй унікальній прихильності та досвіду в онлайн-освіті.

CARA

ЦАРА, Центр прикладних досліджень в Апостольському університеті в Джорджтаунському університеті, публікує щорічний статистичний огляд програм формування католицького служіння для священиків, дияконів і церковного служіння в США. закласти церковне служіння на рівні випускників, з майже 200 програм, що беруть участь.

Школа жовтої стрічки

Catholic Distance University (ХДС) відновив угоду з Міністерством у справах ветеранів США, що дозволило студентам ХДС отримати пільги для програми «Жовта стрічка». Програма покращення освіти в жовтій стрічці GI є положенням Закону про допомогу в галузі освіти ветеранів після 2008 року. Як школа з жовтої стрічки, ветерани та їхні утриманці можуть проходити курси в ХДС з повним покриттям витрат на навчання.

 • Законопроект про пост-9/11 GI виплачує пільги до вищого державного навчання в державній школі.
 • Програма "Жовта стрічка" має спеціальну функцію, яка дозволяє ветеранам переводити переваги "жовтої стрічки" на своїх утриманців (подружжя та дитина).
 • Для студентів, які мають право на участь у програмі "Жовта стрічка", у ХДС існує обмежена кількість місць.
 • ХДС зараз є провайдером добровільної освіти через відділ оборони і є зареєстрованим постачальником послуг.116663_116583_StudentwithTablet.jpg

Місія та інституційні принципи

Місія

Місія Catholic Distance University полягає в тому, щоб передати розум і серце Церкви в цифровий світ. Використовуючи дистанційну освіту, університет виховує вчителів і учнів у всьому світі в католицькій теології, ліберальних мистецтвах і розвитку віри для зростання віри, церковного служіння і лідерства для нової євангелізації.

Девіз, бачення та інституційні принципи

Девіз ХДС - радість від істини, Gaudium de Veritate .

Catholic Distance University через свої академічні програми, його досвід у дистанційній освіті та його прихильність до сильної навчальної спільноти, сприяє зустрічі з живим Богом в Ісусі Христі, який є “шлях, істина і життя” (Ів. 14). : 6)

У своїй Апостольській Конституції Ex Corde Ecclesiae Папа Святий Іван Павло ІІ стверджував, що «[католицький університет] поділяє те, що Gaudium de Veritate, настільки дорогоцінний для св. (Ex Corde Ecclesiae, 1)

Почесний папа Бенедикт XVI нагадав католицьким педагогам: «Перш за все кожна католицька освітня установа - це місце для зустрічі з живим Богом, який в Ісусі Христі виявляє свою перетворюючу любов і правду» (пор. Spe Salvi 4). (Адреса, Католицький університет Америки, 17 квітня 2008 р.)

Папа Франциск описав мета католицької освіти: «Підготувати серця, щоб Господь проявив Себе…» (Адреса: Ватиканська глобальна освітня конференція, 21 листопада 2015 р.)

Наступні принципи виражають інституційне бачення

 1. Керуючись Апостольською Конституцією Ex Corde Ecclesiae, навчальна програма Catholic Distance University віддано передає вчення Католицької Церкви, сприяє автентичному відродженню Другого Ватиканського Собору і висвітлює останні папські документи в підтримку Нової Євангелізації.
 2. Catholic Distance University надає акредитовану освіту, що відображає прагнення до академічної досконалості. Це включає кваліфікованих викладачів, здоровий навчальний план і систематичні академічні програми, включаючи програми випускників, студентів, дипломів і сертифікатів, які підвищують професійну кар'єру та сприяють навчанню протягом усього життя.
 3. Catholic Distance University використовує дистанційну освіту для забезпечення загального доступу до своїх освітніх програм і послуг через Інтернет. Цифрова комунікація дозволяє CDU пристосовувати учнів до їх різних унікальних обставин.
 4. Catholic Distance University служить місії Католицької Церкви Нової Євангелізації через партнерство з єпархіями та організаціями і використовує поточні дослідження для інформування про розробку програм і підтримку освітніх цілей і потреб вірних, особливо незаслужених.
 5. Catholic Distance University сприяє інтенсивній навчальній спільноті серед студентів, викладачів, випускників і співробітників через свої інтерактивні онлайн-кампуси і академічні програми, які поглиблюють зустріч з живим Богом у спілкуванні з Церквою.

Інституційні результати

Catholic Distance University з особливою спрямованістю богослов'я і релігійної освіти в модальности дистанційної освіти керується апостольською конституцією Папи св. Івана Павла II, Ex Corde Ecclesiae, «Народжена від серця Церкви». На додаток до девізу, бачення та інституційних принципів університету, наші інституційні результати відображають також «Місію служіння католицького університету», як це описано в Конституції Апостолів (Ex Corde Ecclesiae, 30).

За словами Святішого Отця: «Основною місією університету є постійне прагнення до істини через її дослідження, а також збереження і передачу знань на благо суспільства. Католицький університет бере участь у цій місії зі своїми специфічними характеристиками та цілями »(Ex Corde Ecclesiae, 30).

Інституційні результати Catholic Distance University - це ціннісні риси, які культивуються у навчальному співтоваристві ХДС, які служать бажаними результатами у всіх програмах ступенів та не-ступенів:

 • Довічна формація
 • Віра Розвиток
 • Теологічне розуміння для життя і служіння
 • Спілкування для громад
 • Співпраця для загального блага

Студенти:

 1. цінність довічного становлення для служіння і керівництва в Церкві і суспільстві. З цією метою ХДС прагне до всеосяжної навчальної програми, яка збагачує кожен академічний рівень, сприяючи інтегральному зростанню своїх учнів і забезпечуючи усвідомлення багатства євангельських принципів і живої традиції Церкви. Формування довічного утворення сприяє розумінню покликання мирян і надає церковним провідникам свідчення віри у світі (див. Ex Corde Ecclesiae, 20). ( Довічна формація )
 2. стикатися з живим словом Божим глибоко і змінювати життя, і це поглиблює віру, працюючи через любов, готуючи їх до активної участі в житті Церкви »( ECE, 41). З цією метою Catholic Distance University пропонує теологічні та релігійні освітні програми та курси, які сприяють інтеграції знань через богословські дисципліни, засновані на діалозі між вірою і розумом і ведуть до єдності всієї істини (див. Ex Corde Ecclesiae, 17). ( Віра Розвиток )
 3. продовжувати вивчення різних богословських дисциплін, щоб стати справді компетентними в конкретних секторах, в яких вони будуть присвячувати себе служінню суспільству і Церкві, і в той же час бути готовими дати свідчення своєї віри світу. З цією метою, Catholic Distance University викладає католицьку теологію, вірною Писанню, Традиції і Церковній магістерській школі, яка забезпечує інтелектуальну зустріч з незмінними істинами і зміцнює критичне розуміння євангельських принципів, які збагачують. сенс людського життя і служіння і проливають світло на питання в сучасній культурі. (пор. Ex Corde Ecclesiae, 20) ( Теологічне розуміння для життя і служіння )
 4. викладати церковне вчення і доктрину з ясністю і розумінням, які сприяють досвіду спілкування Церкви і духу місіонерської євангелізації для трансформації культури (див. Ex Corde Ecclesiae, 48). З цією метою Catholic Distance University сприяє формуванню справжньої людської спільноти, оживленої духом Христа, спільної відданості істині та баченню людської особистості, пропонуючи богословську освіту у контексті віри, що формує чоловіків і жінок, здатних до раціонального і критичне судження (див. Ex Corde Ecclesiae, 21, 49). Технологія, а саме дистанційна освіта, є засобом, за допомогою якого університетська спільнота розвивається і підтримується. ( Спілкування для спільноти )
 5. продемонструвати інтелектуальні та колективні навички, які сприяють лідерству для загального блага, і надають їм можливість інтегрувати віру з життям і брати активну участь у пастирському служінні Церкви. З цією метою програми та курси Catholic Distance University сприяють плідному діалогу між Євангелієм і культурою, відкритим для Об'явлення і трансцендентності (див. Ex Corde Ecclesiae, 43). ( Співпраця для загального блага )

Відповідальність за місію

Щоб оцінити свою основну місію, ХДС прагне до постійної оцінки та оцінки своїх академічних програм. Цей процес оцінювання та оцінювання здійснюється Комітетом з оцінки (AC) і допомагає викладачам і співробітникам у вирішенні питань узгодження інституційних результатів з цілями програми, ступенями та напрямками курсу. КС також розробляє інструменти оцінювання, рубрики та оцінювання, а також надає аналіз даних для адміністративного та факультетського огляду, що призводить до інституційного вдосконалення. Крім того, Опікунська рада щорічно бере участь у оцінці його ефективності в керівництві університету для виконання його місії.116661_116585_JAC_3250.jpg

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Diploma

Catholic Distance University

ХДС уповноважений присуджувати Катехитичний диплом, який є цінним навчальним документом у Церкві. ХДС був першим катехитичним інститутом у Сполучених Штатах, який нагород ... [+]

Катехитичний диплом

ХДС уповноважений присуджувати Катехитичний диплом, який є цінним навчальним документом у Церкві. ХДС був першим катехитичним інститутом у Сполучених Штатах, який нагородив Катехитичний диплом і навчив віри дорослим, використовуючи виключно дистанційне навчання.

Відповідаючи на доручення, яке Христос дав своїм послідовникам, щоб зробити учнів усіх народів, кожна людина покликана ділитися євангельським посланням Божої любові. Завдяки систематичному вивченню професії Віри, літургії, Святого Письма, морального вчення і духовності, студенти досягають цього церковного викладацького свідоцтва і підготують себе навчати Віру авторитетом і впевненістю. Курси в дипломній програмі мають право на отримання кредиту для студентів.... [-]

США Charles Town
Серпень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
5 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою

Graduate Certificate

Catholic Distance University

Випускник сертифікати ідеально підходять для тих, хто готовий вивчати теологію на рівні випускників, але хочуть гнучкість, щоб зосередити свої дослідження на області інте ... [+]

Випускні сертифікати

Випускник сертифікати ідеально підходять для тих, хто готовий вивчати теологію на рівні випускників, але хочуть гнучкість, щоб зосередити свої дослідження на області інтересу, зберігаючи свої можливості відкрити.

Програма пропонується через Вищу Школу Богослов'я, яка була визнана кандидатом на акредитацію Комісією з акредитації Асоціації богословських шкіл. Вища школа богослов'я ХДС має на меті забезпечити перехідний досвід навчання в цифровому просторі і розвивати лідерів для нової євангелізації в 21 столітті. Сертифікати для випускників забезпечують глибоке, цілеспрямоване вивчення аспекту теології на рівні випускників. Зароблені кредити можуть бути передані в магістерську програму, оскільки студенти можуть прийняти рішення пізніше пройти повну ступінь.... [-]

США Charles Town
Серпень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
3 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою

MA

Catholic Distance University

Програма магістра мистецтв (теологія) передбачає вивчення Святого Письма, філософії, теологічних концепцій, моральних принципів, сакраментальної системи, духовності та іс ... [+]

Магістр (теологія)

Програма магістра мистецтв (теологія) передбачає вивчення Святого Письма, філософії, теологічних концепцій, моральних принципів, сакраментальної системи, духовності та історії Церкви.

Програма магістратури корисна для осіб, які шукають кар'єру в церковній роботі, тих, хто займається викладанням або релігійної освіти, і тих, хто готується до релігійного покликання. Багато студентів обирають магістратуру, щоб отримати систематичне розуміння вчення Церкви для посилення та інформування їхнього професійного і духовного життя, їх сімей і служіння Церкві і світу. Студенти можуть переслідувати свої особливі інтереси шляхом вибору факультативних курсів.... [-]

США Charles Town
Серпень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
5 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Catholic Distance University

Програма магістра богослов'я та освіти Міністерства освіти повністю надає педагогам, директорам релігійної освіти та катехитам свою важливу роль у формуванні віри в параф ... [+]

Магістр теології та освіти

Програма магістра богослов'я та освіти Міністерства освіти повністю надає педагогам, директорам релігійної освіти та катехитам свою важливу роль у формуванні віри в парафіях і школах.

Програма пропонується через Вищу Школу Богослов'я, яка була визнана кандидатом на акредитацію Комісією з акредитації Асоціації богословських шкіл.

Вища школа богослов'я ХДС має на меті забезпечити перехідний досвід навчання в цифровому просторі і розвивати лідерів для нової євангелізації в 21 столітті.... [-]

США Charles Town
Серпень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
5 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Address
115 West Congress St.
WV 25414 Charles Town, West Virginia, США
Address
Virginia Branch Office, 200 N. Glebe Rd., Suite 700
VA 22203 Arlington, Virginia, США