Прочитайте офіційний опис

Для університетів Concordia Online Degree Programs , будь ласка, натисніть тут

ЧОМУ Concordia University Chicago ?

Concordia University Chicago є лідером у випускнику та бакалавраті освіти. Наші акредитовані, високо оцінені, навчальні, когорти та онлайн-програми для бакалаврів, магістрів та докторських програм можуть допомогти вам досягти ваших освітніх та професійних цілей.

  • Конкордія-Чикаго, заснована в 1864 році, відзначає своє 150-річчя з приведення вищої освіти до світу.

  • Більш ніж 3500 студентів зараховуються до програм магістра та докторантури в режимі он-лайн, когортних і навчальних закладів.

  • Ми - другий найбільш швидкозростаючий кампус серед неприбуткових установ, що надають ступені магістра в США на 2004-2009 роки ("Хроніка вищої освіти", 2011 "Almanac Edition").

  • Вища освітня комісія надала акредитацію для Concordia-Chicago, щоб запропонувати керівникові філософію (Ph.D.). В результаті Конкордія додав доктора філософії. до свого доктора освіти (ЕД) під керівництвом з восьми спеціалізаціями.

  • У 2010 році Національна рада з акредитації педагогічної освіти надала престижну "Постійну акредитацію всіх навчальних програм без умов" щодо освітніх програм Конкордія.

Програми підготовки педагогів на CUC були акредитовані з 1962 року Національною радою викладацької освіти (NCATE) та наступником NCATE - Радою програм з освіти акредитації (CAEP). Обидві розширені програми схвалення та початкові програми ліцензування нагороджені цим високо оціненим визнанням високої кваліфікації, наданої окремим програмам по всій країні. CAEP є єдиним національним органом з акредитації для підготовки викладачів, який визнає ті програми відмінності, які підготують педагогів до найсуворіших стандартів. На вищих навчальних закладах національно визнані програми з досконалості включають в себе магістр гуманітарних наук у навчальній програмі та інструкція з підтримкою ESL, читання освіти, магістра в галузі викладання на початковому та середньому рівнях та освітнього лідерства (Principals).

Доступні навчальні програми:
англійська

Цей навчальний заклад також пропонує: