EC-Council University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про EC-Council University

Завдяки місії створити вищі освітні програми з питань кібербезпеки, EC-Council University був включений у штаті Вайомінг та отримав ліцензію Департаменту вищої освіти Нью-Мексико у 2006 році. Університет був заснований пан Джей Бавісі, генеральний директор групи Рад ЄК. Заклад має на меті забезпечити освіту з інформаційної безпеки, що включає поглиблені знання про широкий спектр програмних та апаратних систем, а також навички, необхідні для ведення переговорів та керівництва командою.

Материнська компанія EC-Council University , Європейська Рада, є піонером у сертифікації професіоналів у галузі кібербезпеки. Однак президент EC-Council University , пан Джей Бавісі, вважає, що ступінь має вирішальне значення для досягнення керівних ролей в організаціях. Ступінь та аспірантура EC-Council University були сформульовані таким чином, щоб дати можливість студентам горизонтального та вертикального зростання в кар’єрі. Університет працює над пропонуванням цінних програм дистанційного навчання, орієнтованих на наукові дослідження, щоб створити лідерів кібербезпеки, які прагнуть забезпечити широкий кіберпростір.

130443_130427_bodyimage2.jpg

Інституційні цілі та завдання

 • EC-Council University прагне посилити ефективність роботи закладу, підтримуючи кваліфікований персонал, заохочуючи постійне навчання та підтримуючи високий рівень доброчесності.
 • EC-Council University забезпечує досконалість, забезпечуючи якісні програми з кібербезпеки, які розробляються нарівні з постійними дослідженнями та розробками.
 • EC-Council University залучає, диверсифікує та заохочує до високоякісного навчання студентів, сприяючи співпраці, надаючи послуги iLabs та пропонуючи стипендії час від часу.

Акредитації EC-Council University

EC-Council University акредитований комісією з акредитації на дистанційну освіту (DEAC) , яка є неприбутковою урядовою установою і визнана Міністерством освіти США акредитуючою агенцією. DEAC визнаний Радою з акредитації вищих навчальних закладів (CHEA) . CHEA є об'єднанням майже 3000 установ та університетів, що надають наукові ступеня, та визнає 60 організацій, що акредитують інститути та програми.

Національна рада щодо угод про взаємне отримання державних дозволів (NC-SARA) акредитує EC-Council University . SARA - це добровільна угода між її державами-членами та територіями США про просування курсів та програм післядипломної освіти.

EC-Council University також визнається Американською радою з питань освіти (ACE) .

EC-Council University програми EC-Council University

В EC-Council University студентам дозволяється виставляти та досліджувати весь свій потенціал та стати лідерами технологій завтрашнього дня. Студенти проходять підготовку, щоб кинути виклик вищим позиціям інформаційної безпеки та ролям спеціалістів у глобальних організаціях у всьому світі. Методика навчання натхненна таксономією мислення Блума, тому акцентуючи увагу на практичному підході до навчання з критичним та інноваційним мисленням.

Основні програми, що пропонуються EC-Council University , -

 1. Бакалавр наук з кібербезпеки (BSCS)
 2. Магістр наук в галузі кібербезпеки (MSCS)
 3. Шість випускників сертифікатів, кожен з яких має курси з навчальної програми MSCS
 4. Без ступеня

130444_130425_bodyimage1.jpg

Як EC-Council University сприяє вашій кар’єрі в галузі кібербезпеки

 • Використовуйте ступінь, яка акредитована DEAH та CHEA і визнана Американською радою з питань освіти (ACE).
 • В університеті є студенти з усього світу, що дає можливість налагодити мережу з фахівцями з кібербезпеки з різних країн.
 • Викладачі мають реальний досвід роботи в галузі кібербезпеки і слугують наставницями, які прагнуть професіоналів з кібербезпеки.
 • І ступінь, і випускні програми є в Інтернеті, що дає студентам багато переваг електронного навчання.
 • Програми практичні із спеціалізованими практичними лабораторіями через iLabs.
 • Курси проводяться інструкторами, щоб заохотити студентів бути в курсі з іншими студентами та виконувати програми протягом певної тривалості.
 • Щотижневі оцінки дозволяють студентам регулярно спілкуватися з викладачами та іншими студентами.
 • Програми з науковим ступенем містять визнані галузевими сертифікатами Ради Євросоюзу, вбудовані в програми дипломів.
 • Університет визнає талант, ефективність студентів, викладачів та співробітників щорічно за те, що вони демонструють вищу послугу університету та громаді взагалі.
 • Обмін кредитами можливий на частини EC-Council University програм EC-Council University .
 • Студенти можуть скористатися гнучким варіантом оплати.
 • Студенти можуть скористатися різними стипендіальними схемами, які пропонує університет.

Розташування

Альбукерке

Address
Sun Avenue Northeast,101
87109 Альбукерке, Нью-Мексико, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія