Прочитайте офіційний опис

Про Емерсон

Emerson College на міжнародному рівні визнаний провідним вищим навчальним закладом країни, який займається спілкуванням та мистецтвом.

Завдяки різноманітним програмам, що пропонуються в гнучких форматах, творче середовище Емерсона дозволяє перетворити свою пристрасть на професійне заняття.

Наші студенти, будучи зацікавленими в творчому житті Бостона та Лос-Анджелеса, є незалежними розумом з різноманітних фахівців, які розвивають свій власний голос та досвід в галузі професій, які глибоко формують суспільство та культуру в 21 столітті.

Місія та бачення

Emerson College пропонує навчальні програми, які готують випускників чоловіків та жінок до відповідальних занять та лідерства у спілкуванні та мистецтві, а також здійснюють стипендію та роботу, що приносить інновації до цих дисциплін.

Емерсон, заснований у 1880 році як маленька обласна школа ораторського мистецтва, перетворився на різноманітну, коудукційну та багатогранну установу з надання дипломної освіти, що має ліберальне мистецтво, а не консерваторію. Але наша місія та фокус залишаються в основному такими самими, як це було в 1880 році: вивчати і проштовхувати межі спілкування, мистецтва та культури, а отже, сприяти розвитку суспільства.

Видатні випускники

Багато з наших 37000 випускників залишаються активними учасниками життя Емерсона. Незважаючи на те, що він зосереджений у штатах Массачусетс, штат Каліфорнія та Нью-Йорк, емерсоняни можуть працювати практично у будь-яких великих підприємствах масової інформації, розважальних заходах або в галузі мистецтва по всій країні.

Кампуси

Основний кампус Emerson College розташований у центрі Бостона, штат Массачусетс, біля воріт театрального району міста та в безпосередній близькості від культурних центрів, засобів масової інформації та громадського транспорту. Коледж також має об'єкти в Лос-Анджелесі. Перегляньте та дізнайтесь більше про кожне з цих місць, натиснувши посилання нижче або віртуально відвідайте наш Бостонський кампус зараз.

ПРИЙМАЙТЕ ВІРТУАЛЬНУ ТУР

 • Бостонський кампус

  Епіцентр Емерсона розміщений на перехрестях вулиць Бойльстон і Тремонт на південно-східному кінці Бостонського загальному. Золотий купол штату штату Массачусетс можна побачити з багатьох переваг університетського містечка, а станція метро зупиняється у наших передніх дверях.

  ОТРИМАЙТЕ ЗНАЙТИ БОСТОН

 • Emerson Los Angeles (ELA)

  Готель ELA розташований у самому центрі Голлівуду, нагородами якого налічується 217 студентів, і складається з кабінетів, офісів, аудиторій, скринінгової кімнати, аудіо- і відео лабораторій, майстерень та репетицій, а також інших.

  EXPLORE ELA

Вища освіта студентів

Вексель відображатиме всі витрати, нараховані на рахунок учня. До них відносяться плата за навчання, плату та збори, вказані в таблиці вартості нижче, а також інші збори, такі як транспортні витрати та фінансові витрати, якщо такі є.

Заряджати


 • Рада План проїзду на громадському транспорті TBD TBD TBD Збори Медична страховка
  Вища оплата послуг студентів (повний робочий день)
  Вища освіта (неповний робочий день)
  Міжнародний студент (лише для нових студентів)
  Пізня реєстрація
  Академічний курс 2 694 дол
  312 дол
  116 доларів США
  155 доларів
  50 доларів США
  різноманітний
  312 дол
  116 доларів США
  $ 155

  50 доларів США
  різноманітний -
  624 дол
  232 дол


 • різноманітний


  * Буде визначено пізніше.
  ** Оцінюється тільки для нових учнів, які вступають у весняний семестр./>

  Для мене інформацію стосовно студентських витрат, будь ласка, натисніть тут .

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Certificate

Emerson College

Просуньте свою кар'єру за допомогою нашого сертифіката випускника в Інтернеті. Ви дізнаєтеся, що потрібно для успішного створення, аналізу та керування вмістом для ко ... [+]

Про програму

Просуньте свою кар'єру за допомогою нашого сертифіката випускника в Інтернеті. Ви дізнаєтеся, що потрібно для успішного створення, аналізу та керування вмістом для компаній будь-якого масштабу, від невеликих стартапів до встановлених корпорацій. Наша 16-кредитна програма сертифікації призначена для того, щоб допомогти професіоналам, які шукають нових навичок, щоб залишатися конкурентоспроможними у створенні контенту та стратегії на сучасному ринку.... [-]

США Boston
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Онлайн
Детальніше англійською мовою

MA

Emerson College

МЗС з написання та видання популярної фантастики - це одна з перших програм написання в Інтернеті, що дозволяє підготувати студентів до написання оповідань та романів на ... [+]

Чому популярна фантастика?

МЗС з написання та видання популярної фантастики - це одна з перших програм написання в Інтернеті, що дозволяє підготувати студентів до написання оповідань та романів на професійному рівні у жанрах фантастики, наукової фантастики, жахів, таємниці, трилерів та молодого дорослого. Програма - це можливість студентам глибоко прочитати, критично мислити та обговорювати популярну фантастику з однолітками з різних професійних перспектив. Студенти зміцнюватимуть свої навички написання та редагування та вивчати сучасні практики для публікації своєї роботи або пошуку та роботи з літературними агентами, професійними редакторами та маркетологами, щоб висловити своє бачення широкому колу читачів. Програма, яка спирається на досвід письменників, літературознавців та видавців, пропонує студентам унікальний досвід для проведення творчих майстерень та курсів літератури, а також практичні курси з викладання, спрямовані на навчання їм, як перетворити завершений рукопис у поліровану , публікація роботи.... [-]

США Boston
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
5 - 10 семестри
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Emerson College
Address
120 Boylston Street
Boston, Massachusetts, США
Веб-сайт