Прочитайте офіційний опис

Відкрийте своє майбутнє з онлайн-ступенем у Фолкнер-університеті!


Наша місія полягає у випуску висококваліфікованих, професійних та соціально вчинених викладачів початкової та середньої школи, які мають змістовні, педагогічні та професійні знання, які підкреслюють цілісність характеру, які використовують свої подарунки на службі іншим та демонструють професійну компетенцію та лідерство у своїй галузі.

Фолкнерський університет - приватний християнський ліберально-мистецький навчальний заклад, що надає вихованцям виняткову освіту більше 70 років. Наша онлайн-освітня програма надає широкий спектр відмінних програм з навчання в будь-якій країні. Виберіть один із 23 онлайн-програм навчання. Ти більше, ніж число у Фолкнера. Завдяки гнучкій інструкції, яка відповідає графіку кожного студента та християнській спадщині, яку ми шануємо у всіх наших цілях, наші онлайн-освітні програми забезпечують індивідуальний досвід для всіх, хто прагне до престижу та досконалості факультету Фолкнера.

Запрошення на навчання для дорослих університету Фалкнера з Університету Фолкнера на Vimeo.


Інтернет-освіта в університеті Фолкнера

Фолкнерський університет - приватний християнський ліберально-культурний інститут, розташований у м. Монтгомері, штат Алабама, який запропонував учням престижну релігійну освіту на кращу частину століття. Для того, щоб доповнити наш великий список навчальних програм, ми пишаємося тим, що пропонуємо студентам цілий ряд програм навчання, які можуть бути завершені повністю в Інтернеті. Кожна програма надає гнучкий, індивідуалізований досвід, поглиблений навчальний план та однакову якість освіти, для яких наші програми в університеті відомі.


Переваги інтернет-християнських університетів

Враховуючи навчання в Інтернеті в університеті Фолкнера? Є багато причин, щоб зареєструватися в одній з наших 23 онлайн-програм дипломів. Ось лише деякі переваги, які пропонує інтернет-християнські університети, включаючи Фолкнер університет:

  • Програми пропонують гнучке та індивідуальне планування відповідно до ваших уподобань.
  • Багато програм може бути завершено швидше, ніж альтернативи на кампусі.
  • Ми пропонуємо конкурентні курси навчання відповідно до вашого бюджету.
  • Якщо у вас є робота, немає необхідності розміщувати її на задній панелі.
  • Візити до кампусу рідко потрібні (певні програми мають курси на кампусі).
  • Ви можете навчатися там, де ви хочете, як хочете.
  • Студенти можуть вибирати з широкого кола питань - наші програми охоплюють все, від біблійних досліджень до адміністрування правосуддя.
  • Особливі пільги доступні для ветеранів та діючих військових членів.


Християнська освіта

Інтернет-програми університету Фалкнера надають більше, ніж просто ступінь. Кожен навчальний план є натхненним місією школи та цінностями, які залишаються вірними гордістю християнської спадщини університету. Незалежно від того, яка тема висвітлює ваші курси, глибоко вкорінені християнські ідеали нашого закладу будуть втілені в усьому.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Masters

Faulkner University - Online Programs

Майстер освіти в початковій освіті класу А сертифікація - це відмінний спосіб для нинішніх вчителів покращити свої навички та інтерактивність або переорієнтувати свою спе ... [+]

Чому заснувати магістр освіти в початковій школі класу А сертифікат?

Майстер освіти в початковій освіті класу А сертифікація - це відмінний спосіб для нинішніх вчителів покращити свої навички та інтерактивність або переорієнтувати свою спеціальність на елементарних студентів. Окрім роботи в класі, вищий рівень освіти відкриває двері по всій області, починаючи з написання навчальних програм і підручників, щоб стати директором. Для тих, хто хоче підвищити рівень сертифікації.... [-]

США USA Online
інформація
Денне навчання
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Faulkner University - Online Programs

Наша програма "Майстер освіти" дозволяє вам вивчати навички та цінності, які підвищать вашу кар'єру. Наша навчальна програма поєднує в собі професійні курси ... [+]

Навіщо заробляти майстра освіти в навчальному та навчальному плані?

Наша програма "Майстер освіти" дозволяє вам вивчати навички та цінності, які підвищать вашу кар'єру. Наша навчальна програма поєднує в собі професійні курси з викладанням поле курсів для добре обізнаного навчального плану. В результаті ви стаєте більш ефективним, ефективним педагогом, володіючи розширеними можливостями керувати аудиторіями та розробляти шкільні програми.... [-]

США USA Online
інформація
англійська
Заочне навчання
Онлайн
Детальніше англійською мовою