Прочитайте офіційний опис

George Washington University , незалежна академічна установа, заснована Конгресом США у 1821 році, присвячує себе благополуччю людей. Університет оцінює динамічну, спрямовану на студента громаду, стимульовану культурним та інтелектуальним розмаїттям, і побудована на фундаменті цілісності, творчості та відкритості до вивчення нових ідей.

George Washington University , орієнтований на національний та міжнародний перехрестя Вашингтона, округ Колумбія , зобов'язується досконалості у створенні, поширенні та застосуванні знань.

Для сприяння процесу безперервного навчання з глобальної та інтегративної перспективи університет забезпечує стимулюючу інтелектуальну обстановку для своїх різноманітних студентів та викладачів. Заохочуючи досконалість у навчанні, Університет пропонує видатний навчальний досвід для студентів, які працюють на повному та неповному робочому місці, в бакалаврських, випускних та професійних програмах у Вашингтоні, округ Колумбія , у країні та за кордоном. Університет, будучи центром інтелектуального розслідування та дослідження, підкреслює зв'язок між базовою та прикладною наукою, наполягаючи на тому, щоб практика була заснована на знаннях та теорії. Університет виступає каталізатором творчості в галузі мистецтва, наук та професії, заохочуючи взаємодію між своїми студентами, викладачами, співробітниками, випускниками та спільнотами, якими вона служить.

George Washington University спирається на багатий набір ресурсів Національної Столиці, щоб покращити навчальні заходи. У свою чергу університет через своїх студентів, викладачів, співробітників та випускників сприяє розвитку талантів та знань, щоб поліпшити якість життя у столиці Вашингтоні, округ Колумбія.

Навчання на відміну від будь-якого іншого

Чотири студенти розмовляють на Меморіалі Лінкольна з пам'ятником Вашингтону на задньому плані

З перших днів нашої столиці люди подорожували сюди з багатьох причин. Вони приїжджають, щоб досліджувати минуле і скласти схему нових ф'ючерсів. Вони приходять задавати питання і шукати експертних відповідей. Вони приходять, щоб почати дискурс і згадувати в тиші. Вони приходять вимагати змін і бути такими змінами. Вони ростуть. Вони приходять, щоб вчитися. Вони приходять, щоб скласти історію та вступати в ряди разом з багатьма видатними випускниками GW.

Наші студенти приїжджають до GW за багатьма з цих самих причин. Вони приходять на пристрасний факультет, для різноманітних студентських груп, для дисципліни I легкої атлетики, один раз на стажування на все життя та для надихання можливостей для роботи. GW, як і багато університетів, забезпечує все це. Але наші студенти приходять за щось інше.

Вони не просто хочуть робити проект громадського обслуговування. Вони хочуть зустрітися, а потім перевершити, службовий виклик від Першої Леді Сполучених Штатів.

Вони не просто хочуть переглядати слайди мистецтва. Вони хочуть обговорити шедеври в галереях музеїв світового класу або танцювати на сценах Центру Кеннеді.

І вони не просто хочуть пройти інженерний курс. Вони хочуть провести дослідження в приголомшливому новому стовбурі лабораторії з факультетом, який буквально формує світ завтрашнього дня.

Наші студенти розташовані в місті на відміну від будь-якого іншого, отримують освіту на відміну від будь-якого іншого. Весь місто - наш клас, і наші студенти з'являються не тільки з дипломом, але і з досвідом, що може статися тільки в GW.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

School of Engineering & Applied Science Online
Address
800 22nd Street, NW
DC 20052 Washington, District of Columbia, США