Georgetown University Online

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про Джорджтаунський університет


Джорджтаунський університет - це приватний, неприбутковий, акредитований університет, розташований у Вашингтоні, округ Колумбія. Джорджтаун, заснований в 1789 році Джоном Керролом, є найстарішим католицьким та єзуїтським університетом Америки. Сьогодні Джорджтаун є великим міжнародним дослідницьким університетом. Вона має дев'ять шкіл, афілійованих лікарень та багато вищих навчальних програм.


Місія, бачення та цінності

Місія та цінності Джорджтауна відображають єзуїтську традицію виховання всієї людини. Університет сприяє створенню середовища, в якому студенти можуть розвиватися шляхом рефлексії, служби та опитування.


Зарахування, відвідування, випуск

За даними осені 2015 року, кількість випускників програми становила понад 10,5 тисяч студентів. Випускник був таким.

  • 31% неповний робочий день і 69% - повний робочий день
  • 11% навчаються в дистанційному навчанні
  • 1800 бакалаврів, 3300 магістрів, 950 докторських ступенів


Фінансова допомога

Джорджтаунський університет приймає заявки на отримання фінансової допомоги від аспірантів протягом усього навчального року. Студенти, які подають заявку на федеральну фінансову допомогу, повинні подати FAFSA. Прийнятні студенти можуть мати можливість отримувати кредити або гранти. Вища школа в Джорджтаунському університеті може пропонувати обмежені стипендії, асистенту та стипендії. Вони базуються на академічних кваліфікаціях.

Щоб відповідати федеральним правилам VISA, іноземні студенти не мають права брати курси виключно в Інтернеті. Університет Джорджтаун поки не може запропонувати онлайн-формати в кожній державі для кожної онлайн-програми.


Почніть дати

Програми можуть мати конкретні дати початку, засновані на академічних семестрах. Наприклад, програми ступеня MPS починаються з осені, літа та семестрів навесні.


Факультет

Джорджтаунський університет має понад 1450 штатних та 1050 факультетів заочної форми навчання. Серед інструкторів Джорджтауна - колишні дипломати, чиновники охорони здоров'я, економісти, науковці, генеральний директор та інші спеціалісти галузі. Через дисципліни члени викладачів мають ступінь доктора філософії. та JD до MA, MBA та M.Ed., серед інших.

Розташування

Джорджтаун

Address
Джорджтаун, Округ Колумбія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія