Grantham University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Все, що ми робимо щодня, зосереджене на наших студентах - мінімізуючи потенційні перешкоди та максимізуючи якісне навчання. 100% онлайн-програми Grantham призначені для дорослих учнів. Наші восьмитижневі класи є гнучкими та доступними: ми пропонуємо одну з найнижчих ставок навчання в країні1, плюс щедрі кредитні перекази та знижені тарифи для тих, хто швидше реагує, військових, ветеранів та сім'ї.

Понад 65 років наші випускники максимізували своє майбутнє завдяки Grantham University диплому Grantham University . А тепер ваша черга. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб розпочати.

Культура обслуговування Грантема для наших студентів та серед наших співробітників з гордістю поширюється на громаду. Ми із задоволенням робимо свою роботу, щоб зробити цей світ кращим завдяки нашій програмі Grantham Gives Back - поєднанню спонсорських послуг, волонтерства, залучення пожертв та спеціальної програми фінансування співробітників, яка відповідає університетам, що пропонується двічі на рік для неприбуткові організації, присвячені служінню громаді. Ми навіть запрошуємо студентів та випускників приєднатись до наших зусиль Grantham Gives Back. Як і наш засновник, співробітники та студенти Grantham мають великі серця, і це видно.

Розташування

Lenexa

Address
West 113th Street,16025
66219 Lenexa, Канзас, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: