Hobe Sound Bible College Online

Введення

Прочитайте офіційний опис

Традиція досконалості, яка ознаменувала біблійний коледж Hobe Sound з самого початку, продовжується і сьогодні, коли ми намагаємось допомогти дорослому студенту в підготовці до більшого та більш ефективного служіння. Наша місія все ще полягає в тому, щоб підготувати кваліфікованих робітників до багатьох можливостей, доступних сьогодні керівникові церкви.

Продовжуючи нашу місію, біблійний коледж Hobe Sound готує та надає якісні освітні можливості тим, хто вже бере участь у служінні або має зобов’язання, що не дозволяють їм відвідувати кампус коледжу. У зв'язку з цим ми розробили акредитовану навчальну програму, яку можна пройти за допомогою онлайн-курсів.

Біблійний коледж Hobe Sound хотів би зробити вас частиною його великої традиції, допомагаючи вам підготуватися до посади служіння, а потім допомогти вам покращити охоплення служінням завдяки нашим розширеним дослідженням.

Розташування

Онлайн США

Address
11298 SE Gomez Avenue
Hobe Sound, FL 33455

33455 Hobe Sound, Флорида, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: