Holos University Graduate Seminary

Введення

Прочитайте офіційний опис

У Holos University Graduate Seminary ( HU ) ми готуємо студентів до інтеграції Загальних принципів духовності та цілісного здоров’я через саморозвиток, наукові дослідження та дослідження та співчутливе служіння. Університет Холос побудований на навчанні вчених у всьому світі з предметів, пов'язаних з тонкими енергіями та енергетичною медициною, за допомогою інтерактивного дистанційного навчання. Протягом понад п’ятнадцяти років наші студенти проводили інноваційні цілісні дослідження з метою розширення всебічних переваг духовно орієнтованого цілісного здоров’я.

Містичні традиції практично всіх релігій містять суттєві посилання, що стосуються тонких фізичних енергій тіла, трансперсональних аспектів розуму та виразної діяльності духу. Ці традиції існують в основі цілісної містики, духовного спрямування, інтуїції консультування та інтегративної охорони здоров’я. Holos University Graduate Seminary ( HU ) наголошує на екуменічних духовних підходах, які задовольняють зростаючу потребу в інклюзивному, цілісному та творчому підході до життя в сучасних громадах.

Будучи семінарією, Holos University Graduate Seminary зосереджується на духовних аспектах своїх досліджень та досліджень. Будучи університетом, Holos University Graduate Seminary прагне дотримуватися найвищих академічних стандартів у навчанні та дослідженнях і служити мостом між академічними, науковими та релігійними установами. Навчальний дизайн програми HU , орієнтований на ці основні положення, неминуче призводить до нового, більш широкого та розширеного розуміння тонких енергій, свідомості та трансформації людини. U

Клас "Голос" обмежується максимум десятьма учнями. Цей розмір класу призводить до мізерного співвідношення студент / викладач, що надає кожному студенту можливість особистої уваги, якої не можна знайти в інших закладах.

Університет Холос використовує змішане дистанційне навчання, щоб запропонувати академічні дослідження, засновані на науковому та інтуїтивному дослідженні інтегративного зцілення, прикладної духовності та визнання тонких енергетичних сфер. Дослідження наголошують на саморозвитку, науковому дослідженні та дослідженні та співчутливому служінні у світі.

Розташування

Онлайн

Address
5607 S. 222nd Road
Fair Grove, MO 65648

65648 Fair Grove, Міссурі, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: