Institute for Humane Education

Введення

Прочитайте офіційний опис

Institute for Humane Education ( IHE ) пропонує програми для випускників, тренінги та ресурси для вчителів та мінників, щоб створити більш справедливе, гуманне та стійке майбутнє, навчаючи про взаємопов’язані проблеми прав людини, екологічної стійкості та захисту тварин та побудови суспільства розчинів. Розчинник може визначити антигуманні та нежиттєздатні системи, а потім розробити здорові рішення, справедливі для людей, тварин та навколишнього середовища. Усвідомлюючи свій особистий вплив, люди, які вирішують проблеми, також намагаються робити найкраще і мінімум шкоди, роблячи вибір.

Institute for Humane Education виховує людей у створенні світу, в якому можуть процвітати всі люди, тварини та природа.

Для досягнення нашої місії ми пропонуємо: Інтернет-магістерські та докторські програми з гуманного виховання, що проводяться у партнерстві з Антіохійським університетом і призначені для підготовки викладачів та мінників до навчання щодо взаємопов’язаних питань прав людини, екологічної етики та захисту тварин; Solutionary Hub, який надає можливості для навчання, професійного розвитку, освітніх ресурсів та методологій для просування зростаючого солюційного руху; Високий рівень охоплення через основні доповіді, книги, семінари, переговори на TEDx та консультації.

Розташування

Онлайн США

Address
Surry Road,792
04684 Surry, Мен, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: