Illinois College Online

Введення

Прочитайте офіційний опис

У 1829 р. Наші засновники внесли в прерію підприємливе бачення і змінили обличчя освіти в регіоні. Пресвітеріанський місіонер Преподобний Джон Х. Елліс звернув увагу студентів конгрегації в Єльському університеті на плани коледжу, спонукаючи одну з відомих "Єльських груп" рухатися на захід, щоб допомогти заснувати Коледж. Перші два випускники штату отримали ступінь в Іллінойському коледжі в 1835 році.

Примітно, що Іллінойський коледж був центром аболіціоністського руху. Велике журі висунуло обвинувачення групі студентів у притулку невільників-рабів, а два будинки в кампусі, як вважають, були частиною Підземної залізниці. Крім того, перший президент Іллінойського коледжу Едвард Бічер був відвертим противником рабства і братом впливової авторки боротьби з рабством Гарріет Бічер Стоу.

Серед відвідувачів та викладачів у кампусі в перші роки коледжу були Авраам Лінкольн, Ральф Уолдо Емерсон, Бронсон Олкотт, Марк Твен, Горас Грілі та Венделл Філліпс. Найвідоміший випускник, Вільям Дженнінгс Брайан, клас 1881 року, був триразовим кандидатом на пост президента США, державного секретаря та конгресмена. Американські сенатори, члени Конгресу, губернатори штатів та федеральні судді є одними з багатьох випускників Іллінойського коледжу, які провадили впливову кар'єру на державній службі.

Коледж став спільною освітою в 1903 році шляхом включення Джексонвільської жіночої академії. У 1932 році товариство Фі Бета Каппа створило відділ в Іллінойському коледжі, і воно залишається одним із лише 11 у штаті.

Понад 180 років Іллінойський коледж продовжує традиції досконалості в освіті гуманітарних наук. Багата історія та почуття спадщини широко відзначаються і є почуттям гордості серед студентів та випускників.

Розташування

Джексонвілл

Address
1101 west college avenue, Illinois 62650
Джексонвілл, Флорида, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: