Indiana University Bloomington - School of Public and Environmental Affairs (SPEA Connect)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Стати лідером, зробити світ кращим

Сьогодні світ відрізняється від світу, яка набрала минулих поколінь. Рівні складності, взаємозалежності і системними ризиками є позачерговими. Майстер по зв'язках з громадськістю (MPA) або сертифікат випускника в державних справах, готує випускників Школи громадських і екологічних питань (SPEA), щоб протистояти викликам завтрашнього дня зі знаннями і навичками, щоб вирішувати проблеми і привести. Наші випускники використовують те, що вони знають, що у всіх секторах суспільства-громадського, некомерційного та приватного.

SPEA пропонує справді міждисциплінарна освіта в державних справах. Ми орієнтуємося на керівних, управління і ведучих. Ми готуємо студентів для вирішення складних проблем, з якими стикається суспільство сьогодні-проблеми одне поле вивчення поодинці не може вирішити.

SPEA Connect створює можливості для професіоналів некомерційних і громадських справ в дорозі, неперевершену іншими високоранжірованних аспірантур. Наші онлайн-програми, щоб задовольнити досвідчених професіоналів, які не можуть вступити в нашої програми за місцем проживання, будь то тому, що вони хочуть залишитися у вашій нинішній роботі, жонглювання кілька обов'язків, або розміщені за кордоном. Ми вважаємо, що ви повинні мати можливість підвищити свою кар'єру через ті ж національно-рангових програм, пропонованих на території кампуса.

Виберіть онлайн-програми Spea Connect, а:

  • Вчіться у досягнутих викладачів, які ведуть дослідників, практиків і викладачів.
  • Взаємодія з іншими пристрасними і інноваційних осіб, які призначені для служіння суспільству.
  • Розробка рішення проблем, робота в команді і навички спілкування в різних дисциплінах.

Ми зайняв 1-е місце в країні

логотип Новини США і World Report займає MPA Spea в якості верхньої випускників програми в громадських справах.

SPEA також пропонує високий рейтинг спеціальностей, або зосередитися області, в онлайн MPA, в тому числі:

  • Некомерційна управління (# 1)
  • Державні фінанси і бюджетування (# 1)
  • Державне управління і управління (# 3)

Онлайн MPA і сертифікат програми, призначені для роботи професіоналів

Вища освіта і сертифікат програми Spea в онлайн є універсальним і цінним. Наші програми призначені для підготовки талановитих професіоналів, щоб взяти свою кар'єру на наступний рівень, під час навчання, де і коли це найбільш зручно. З Spea Connect, ви можете перетворити ваш професійний досвід в аспірантурі кредитно-випускник рано, і за нижчою ціною. Якщо ви є членом військового співтовариства, ви також можете отримати кредит в знак визнання вашої служби.

Розташування

Блумінгтон

School of Public & Environmental Affairs

Address
1315 East Tenth Street, A304
IN 47405 Блумінгтон, Індіана, США
Телефон
+1 812-855-2840