Kelley Direct Online

Введення

Прочитайте офіційний опис

Школа Келлі пропонує вищу освіту в галузі бізнесу, спрямовану на те, щоб керувати вашим власним успіхом.

У Школи бізнесу Келі, ми займаємося справою створення кар'єрного руху. Наші студенти мають талант, щоб досягти успіху, смирення зростати і наполегливість наполегливо. Цей дух у поєднанні з освітою, яку може отримати лише елітна школа Келі, - результати випускників із знаннями та навичками, необхідними для вирішення нових викликів, для того, щоб зробити можливі позитивні зміни та сприяти їх організаціям з першого дня.

Наші факультети вимагають і отримують найкращі з наших студентів. Келлі студенти навчаються керувати результатами. Ця якість відображається в нашій винятковій академічній програмі, репутації наших випускників кар'єрних послуг та нашої глобальної позиції як провідна бізнес-школа.


Створений для сучасних зайнятих професіоналів, Кіллі онлайн-градуси дає вам варіанти, коли ви добиваєтеся ваших цілей кар'єри.


Строгий навчальний план Келлі пропонується в гнучкому, інтерактивному форматі, який працює для зайнятих фахівців, які хочуть отримати MBA або онлайн-ступінь MS.

Кожен аспект Келлі Прямий призначений завдяки сьогоднішньому зайнятому професіоналові на увазі, від надання максимальної гнучкості в плануванні та ступінь завершення, до того, як наші курси доставляються. Наша спеціалізована факультет і перевірена технологічна платформа, а також резиденція Kelley Connect Weeks та можливості глобального занурення гарантують, що ви будете повною мірою співпрацювати зі своїми професорами, однокласниками та світом - як у віртуальному навчанні, так і в особистому житті.

Розташування

США Інтернет

Address
47405-1701 США Інтернет, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації

AACSB Accredited