Kentucky Wesleyan College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про Уесліан

Кентуккі Уесліан на одному погляді

  • Розташування: Ми знаходимося в Оуенсборо, штат Кентуккі, місто на річці Огайо. KWC розташована всього за 40 хвилин на схід від Евансвілла, штат Індіана, за 2 години на північ від Несвіля, Теннессі, за 2 години на захід від Луісвілла, Кентуккі та 4 години на схід від Сент-Луїса, штат Міссурі. Давіесс округа є домом для 94000 жителів.
  • Викладачі: Kentucky Wesleyan College пропонує 29 спеціальностей і 13 передпрофесійних навчальних програм. Наш студент-факультет співвідношення становить 12: 1.
  • Середній показник першокурсників до осені 2015 року: ACT = 22, SAT = 980 (критичне читання та математика), GPA = 3.27. Більше однієї третини займає 25 відсотків їх випускників середньої школи.
  • Факультет: більше 88% наших факультетів мають кандидатську дисертацію. або термінальний ступінь.
  • Об'єднані методистські стосунки: Kentucky Wesleyan College був затверджений Сенатом університету Генерального ради вищої освіти
  • Легка атлетика: Кентуккі Уесліанські Пантери змагаються у Відділі II НКСА та є учасниками Великої Західної Атлетичної Конференції . Міжкоміліарні чоловічі команди включають бейсбол, баскетбол, перехрестя, трек і поле, гольф, футбол та футбол. Жінки змагаються у баскетболі, на перехресті, на трасі та в гольф, на футбол, софтбол, теніс та волейбол.

Наше завдання

Ось наша місія: Kentucky Wesleyan College , у партнерстві з Об'єднаною методистською церквою, підтримує освіту в галузі ліберального мистецтва, яка живить та готує студентів інтелектуально, духовно та фізично для досягнення успіху в житті.

Що це означає? Це означає, що протягом більше 150 років ми служили студентам у традиціях ліберального мистецтва, і протягом наступних 150 років у Кентуккі Уесліан студенти навчаться критично мислити, ефективно спілкуватися та етично жити в складному, швидко мінливому світі.

Успіх кожного студента - наш головний пріоритет. Кожен курс, який ми пропонуємо, і кожен досвід у кампусі веде вас до однієї мети - випуск.

Будучи новим студентом, ви почнете персоналізоване подорож у день вашого прибуття в кампус. Ми допоможемо вам створити унікальну дорожню карту успіху коледжу з академічними, соціальними та позашкільними цілями.

Усередині та за межами класу, ви почуєте заохочення спільної спільноти, яка прагне до вашого благополуччя та довгострокового успіху, а наш живий, гостинний кампус запропонує вам цікаві соціальні, службові та лідерські можливості.

Уесліан Шлях

У штаті Кентуккі Уесліан ми віримо в освіту, яка виходить далеко за межі підручника, екрана комп'ютера або письмового іспиту. Лідери наступного покоління - це ті, хто отримав освіту з широким уявленням про те, як стосунки мають значення у загальному успіху нашого світу.

Отже, ми віримо в "Уеслійський шлях" навчання та життя. Wesleyan Way грунтується на чотирьох принципах, які ми включаємо в кожну окрему річ, яку ми робимо:

  1. Ми робимо все з HONOR .
  2. Ми завжди підтримуємо кожен інший .
  3. Ми будемо COMPETE WITH INTEGRITY.
  4. Ми любимо кожен інший у Христі.

Дізнайтеся більше про Wesleyan Way.

Акредитація

Kentucky Wesleyan College акредитований Південною асоціацією коледжів і шкіл Комісії з коледжів для отримання ступеня бакалавра.

Зверніться до Комісії з коледжів, Південний провінція 1866, Декатур, штат Джорджія, за номером 30033-4097, за телефоном 404-679-4500, за адресою http://www.SACSCOC.org для запитань про акредитацію Kentucky Wesleyan College .

Розташування

Овенсборо

Kentucky Wesleyan College

Веб-сайт
Телефон
800-999-0592

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія