Key West University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про

У сьогоднішньому стрімкому світовому бізнес-середовищі важливим кроком для забезпечення повсякденного навчання є те, що ваші навички залишаються актуальними для роботодавців.

Інтернет-технології навчання та мобільні пристрої зробили ступінь більш доступною і більш гнучкою з точки зору управління часом, ніж будь-коли раніше.

Малий клас середнього класу Key West University (15 студентів) та Особисті навчальні радники забезпечують, що кожен учень отримує індивідуальну підтримку, необхідну для завершення навчання.

Факультет і співробітники КНУ вважають, що академічний та кар'єрний успіх наших студентів є нашим головним пріоритетом.

Кетлін Забеліна, директор кампусу

Історія

Key West University Уестський Key West University (KWU) - це 100% онлайн-університет.

Університет був заснований групою міжнародних фахівців у сфері бізнесу та освіти, які мають понад 40 років спільного досвіду.

Їхні зв'язки з глобальною бізнес-спільнотою дають їм глибоке розуміння навичок, необхідних студентам для успішної кар'єри як у бізнесі, так і в законодавстві.

Місія

Місією Key West University Уестського Key West University (KWU) є створення міжнародної спільноти академічних факультетів та фахівців галузі, які мислять інноваційно та співпрацювати, щоб забезпечити студентів навичками та навичками, які роботодавці цінують у сьогоднішньому стрімкому світовому бізнес-середовищі.

Видение і призначення

 • Якість
  KWU прагне забезпечити відповідний глобальний освітній досвід.
 • Доступність
  Освітні пропозиції KWU оцінюються відповідно до фінансових потреб широкого кола студентів.
 • Цілісність
  Студенти та викладачі будуть прагнути дотримуватися високих етичних стандартів протягом всього свого досвіду KWU, який буде здійснено у світовій роботі.
 • Кар'єра-орієнтована освіта
  Наші навчальні плани мають на меті забезпечити студентів практичними навичками, які цінують роботодавці у сучасній швидко розвивається глобальній бізнес-середовищі.
 • Індивідуальна підтримка
  Кожен учень матиме особистого радника з навчання, який спонукає їх завершити свою навчальну поїздку.
 • Локальна та глобальна експертиза
  Приблизно сімдесят відсотків (70%) інструкторів програми є американськими, а тридцять відсотків (30%) є міжнародними факультетами. Різноманітні навички, академічний та професійний досвід факультету КНУ підтримують місію нашого університету. Факультети та співробітники працюють у тісному співробітництві, щоб забезпечити студентів компетенціями та знаннями, необхідними роботодавцям, щоб бути успішними у світовій робочій силі.

Розташування

Джексонвілл

Key West University

Веб-сайт
Телефон
1-888-598-0904

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія