Lynn University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Маленькі та безстрашні Lynn University дозволяють нам робити те, що великі школи тільки хочуть, щоб вони могли. Досвід безмежних класів з навчанням від iPad. Зв'яжіться з потенційними роботодавцями ще в перший семестр. Отримати глобальний розум з однолітками з усього світу. Випускник на швидкості деформації з прискореними програмами ступеня.

Місія

Місія Лінна полягає в тому, щоб забезпечити освіту, підтримку та середовище, що дозволяє окремим студентам реалізувати свій повний потенціал і підготуватися до успіху у світі.

Lynn є одним з найбільш інноваційних, міжнародних та індивідуалізованих малих університетів у країні. Університет використовує свої розміри, розташування та тісні зв'язки між студентами та викладачами, щоб стати попередником, незалежним університетом 21-го століття, який присвячений підготовці студентів до майбутнього. Для цього стратегія Лінна полягає в тому, щоб:

  • Залишається порівняно невеликим, з приблизно 2400 бакалаврів та 600 аспірантів та 500 або більше дорослих, які навчаються щорічно, щоб підтримувати багатогранний, коудукуційний, в першу чергу житловий університет з невеликою атмосферою коледжу.
  • Прийміть широкий спектр різноманітних студентів, від тих, хто вивчає відмінності, до обдарованих, а також від багатьох країн світу та держав по всій країні.
  • Основатись на ліберальних мистецтвах, але вони містять колекцію коледжів, орієнтованих на нові професійні можливості, кожна з яких має чудовий викладання, прикладне навчання та міжнародний фокус та досвід.
  • Містити відмінну програму студентського розвитку, яка розрізняє сильні сторони, недоліки та особливі потреби кожного студента, щоб допомогти розвинути свої повноцінні можливості.

Орієнтовані академічні пропозиції

Лінн посилив увагу до своїх академічних пропозицій та розробив унікальний та національно визнаний основний навчальний план під назвою «Діалоги».

Студентське різноманіття

Всі стилі вітаються. Студенти Лінн приїжджають з усіх куточків світу і приносять з собою різні інтереси та здібності. Подивіться, як наші програми допоможуть їм досягти успіху.

Кваліфікований факультет

Наші професори зосереджені на мистецтві навчання, щоб зробити хороших студентів чудовими та чудовими учнями. Подивіться, як Лінн надихає факультету на розробку нового стилю викладання та навчання.

Найсучасніший дизайн кампуса

Кампус Лінн розроблений таким чином, щоб відповідати всім стилям навчання та навчання. Наші нові будівлі використовують найкращі практики від Силіконової долини до Уолл-стріт, з спільними робочими місцями та найсучаснішими технологіями. Дивіться наші новітні доповнення до кампуса.

Культура підтримки

Випускники, студенти, батьки та друзі Lynn University знають, що ми ніколи не сидимо на місці. Ми уявляємо собі найкраще майбутнє для наших студентів і для нашої спільноти, і ми постійно прагнемо вдосконалювати, будувати і інвестувати в це бачення.

Місія LYNNsible

Цієї зими Лінн святкує раннє завершення свого стратегічного плану, який оголосив сміливе бачення для Lynn University : «бути визнаним одним з найбільш інноваційних, міжнародних та індивідуалізованих малих університетів Америки».

На місії Місії LYNNpossible, присвяченої 2017 році штату Університету, президент Кевін Росс підкреслив надзвичайну підтримку та роботу, яка просунула нас за два роки достроково.

Розташування

Бока Ратон

Lynn University Online

Address
3601 N. Military Trail
FL 33431 Бока Ратон, Флорида, США

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: