Master of Project Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про Master of Project Academy

Допомогли 50 000 професіоналів у 180 країнах, щоб покращити свої навички та просунути свою кар'єру. За своєю швидкістю, на своєму місці!

Наша історія

Master of Project Academy народився з репетицій курсів з управління проектами Ресіту Гулека, що проводилися в університеті для студентів та студентів. Ці репетиції викликали постійно зростаючий інтерес професіоналів у більш ніж 170 країнах світу. Тепер ми ростемо з новими інструкторами, а співробітники приєднуються до нашої команди. Наша місія полягає в тому, щоб зробити професійні курси підвищення кваліфікації легко доступними та доступними для професіоналів.

Наше бачення

Наше бачення полягає в тому, щоб стати кінцевим місцем для професіоналів, де вони просунули свою кар'єру за допомогою нашої премії та онлайн-курсів, що змінюють життя.

Наше завдання

Наша місія полягає у підготовці та публікації доступних і преміум-курсів для професіоналів, які їм потрібні для кращої кар'єри. Розширення обміну знаннями з нашим зростаючою та навчальною спільнотою. Допомога фахівцям у вдосконаленні навичок. Зробити преміум та професійну освіту доступною і доступною на власному місці професіоналів у своєму темпі.

Розташування

США Інтернет

Address
США Інтернет, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія