Прочитайте офіційний опис

Про

Розташований в Ері, штат Пенсільванія, на пагорбі з видом на озеро Ері, наш кампус площею 75 гектарів відомий як один з найкрасивіших у регіоні. Елементи англійської готичної архітектури здійснюються по всьому нашому Старому місту, в навчальних корпусах і студентських залах.

Carpe Diem.

Засноване на ідеалах служіння, гостинності та підприємництва, що надихало наших засновників, освіта Mercyhurst заохочує розвиток пристрастей до життя і взаємодії з великим світом. Натхненні нашим девізом, "Carpe Diem", наші викладачі та студенти приймають інновації та лідерство в обслуговуванні, оскільки вони роблять різницю в наших воротах і в усьому світі.

Місія

Віра і служба в університеті милосердя

"Радість і надія, горе і страждання жінок і чоловіків нашого часу, особливо тих, які є бідними або засмученими будь-яким способом, є радістю і надією, горем і стражданням послідовників Христа, а також Ніщо справді людське не може знайти відлуння у своїх серцях… Тому християни дорожать почуттям глибокої солідарності з людським родом та його історією ». (Gaudium et Spes, передмова 1)

Такі мрії і реалії залучають кожен католицький університет. Особливо вони звертаються до університетів Милосердя, заснованих Сестрами Милосердя, які вчинили своє життя і працюють, щоб служити бідним, хворим і невисвітленим. Тому натхнення, висловлене в Gaudium et Spes, лежить в основі нашої ідентичності та місії. Освіта Mercyhurst спрямована на залучення студентів до життя і створення лідерів у сфері правосуддя та служіння. У часи значних соціальних змін і викликів це натхнення пояснює наше бачення специфіки нашого Католицького університету милосердя.

Наше натхнення веде нас до тем, що вивчаються, і залучає наші перспективи в навчанні, дослідженнях і наукових починаннях. Таке натхнення є основою виміру соціальної справедливості багатьох наших навчальних і службових програм. Дійсно, таке натхнення направляє цілі нашого університету. Ми хочемо поділитися цим натхненням з тими, хто приходить через наші ворота, шукаючи досконалості в навчанні, професійних знань і майбутнього, сповненого надії.

Наше бачення

Mercyhurst University прагне бути провідним вищим навчальним закладом, який об'єднує досконалість у програмах ліберальних мистецтв, професійних та кар'єрних шляхів, а також послуги для регіональних і світових громад.

Наша місія

Відповідно до своєї католицької ідентичності та спадщини милосердя, Mercyhurst University виховує жінок і чоловіків у культурі, де віра і розум процвітають разом, де краса і сила ліберальних мистецтв поєднуються з вдячністю за гідність роботи і відданість служінню іншим. Впевнені в міцності своїх зв'язків з студентськими факультетами, університетська спільнота надихається зображенням учнів, чий вибір, у житті та роботі, дасть їм змогу реалізувати людські та духовні цінності, вбудовані в повсякденні реалії, та здійснювати лідерство на службі справедливий світ.

Наші основні цінності

Ми:

 • Соціально милосердний, - Милосердя відновлює людську гідність, розширює наші суспільні відносини, і наділяє нас силами співчуття до інших.
 • Глобальна відповідальність, - глобалізація змушує нас навчитися мудро керувати ресурсами Землі і діяти солідарно з її різноманітними народами.
 • Милосердя гостинно, - гостинність милосердя починається з самоприйняття, вітає народи різної віри, етнічних і культурних традицій і тим самим будує громади, які виходять за рамки простої толерантності.
 • Інтелектуально творчий, - Щедрий, допитливий і критичний настрій розуму, який підтримує прагнення до досконалості, що проявляється в академічній спільноті, заохочує нас у нашому довічному пошуку того, що є істинним, хорошим і красивим.
 • Рефлексивно свідомі, - Наше християнське середовище заохочує саморефлексію і споглядання людської поведінки, сприяє балансу розуму, тіла і духу, і в кінцевому рахунку дає можливість розвинути моральний компас для життя цілісності.
 • Посли служб.

Зв'язатися

Управління місійної інтеграції, створене у 2008 році, допомагає Президенту Mercyhurst University у сприянні та інтеграції освітньої місії університету, а також переконаннях та цінностях католицької ідентичності та спадщини Сестер Милосердя, як це представлено в місії та її основній діяльності. цінностей установи. Робота офісу багатогранна, але по суті спрямована на виховання і заохочення всіх членів університетської спільноти від студентів до опікунів для просування місії Mercyhurst. Таким чином, він особливо дбайливо ставиться до католицьких і спонсорує сестер милосердя традицій і служіння.

115257_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

Швидкі факти

 • Mercyhurst - це чотирирічний католицький університет ліберальних мистецтв, заснований сестрами милосердя в 1926 році.
 • У 2012 році Mercyhurst отримав статус університету
 • В університеті налічується понад 59 вищих навчальних закладів (з 67 концентраціями), 10 вищих навчальних закладів та 12 випускних сертифікатів
 • Mercyhurst University пропонує 24 види спортивного рівня, з командами Lakers fielding у 12 жіночих видах спорту та 12 спортивних змаганнях для чоловіків. Дві програми конкурують на рівні відділу NCAA (чоловічий і жіночий хокей на льоду), а 21 етап - на етапі II дивізіону. Жіночий боулінг стане 25-м університетським видом спорту Mercyhurst у 2019-20
 • Основний кампус Mercyhurst розташований у місті Ері, штат Пенсільванія. кампус знаходиться приблизно в 100 милях від Клівленду, штату Огайо та Буффало, Нью-Йорк, і 130 миль на північ від Піттсбурга, штат Пенсільванія
 • Акредитація: Міністерство освіти Пенсільванії; Рада з освіти з питань соціальної роботи; Акредитаційна комісія з програм з адміністрації гостинності; Національна асоціація шкіл танцю; Національна асоціація спортивних тренерів; Американська асоціація фізичної терапії; Національна асоціація музичних шкіл; та Міжнародна Асамблея колегіальних бізнес-педагогів
 • Студенти денної форми навчання: 300
 • Середній розмір класу: 20; Всі курси викладаються викладачами, а не випускниками або асистентами

Профіль бакалавра

 • 41% чоловіків, 59% жінок
 • Близько 40% студентів визначають католиків; представлені різні інші вірні традиції
 • Середній бал: 3.41
 • Середній 50% SAT: 1170
 • Середній 50% ACT: 24
 • Географічне поширення: Пенсільванія, Нью-Йорк, Огайо, 41 ін. Держав і 46 країн

Цікаві факти

 • Коли мама Борджіа Іган хотіла побудувати свій коледж, батько Гарсон порадив побудувати її «на пагорбі» і «біля води». Коли побудований, Mercyhurst сидів на вершині найбільшого пагорба Ері, з видом на озеро Ері. "Hurst" частина назви університету віддає повагу "лісистій місцевості на пагорбі", де Mercyhurst знайшов свій будинок.
 • Грот був названий і змодельований після грота в університеті Нотр-Дам. Грот був побудований на піку Великої депресії, безробітними робітниками, які працювали з батьком Салліваном, щоб побудувати Грот, висловлюючи вдячність за щоденну кухню, сестри бігли за бідних і не працювали.
 • У фойє каплиці приїхали багато відомих відвідувачів, у тому числі сім'я фон Трапп та Елеонора Рузвельт.
 • Першим чоловіком, який закінчив коледж Mercyhurst, був Даніель Берк. Сьогодні він є членом факультету мистецтв університету.

116043_pexels-photo-864994.jpeg

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Mercyhurst University

Інтернет-управління кібер-ризиками Mercyhurst об'єднує традиційні елементи управління ризиками з передовими науковими знаннями та кібербезпеки, надаючи вам навички для оц ... [+]

Магістр наук з управління кібер-ризиками (онлайн)Мінімізація кіберзагроз, максимізація безпеки.

Швидке зростання онлайнового середовища та глобальних мереж взаємопов'язаних пристроїв (Інтернет речей) залишає уряди, підприємства та організації, що зазнають нових видів ризиків кібербезпеки. Оскільки витрати глобальних кіберзлочинів продовжують стрімко зростати, попит на фахівців, кваліфікованих у оцінці та управлінні кібер-ризиками, також швидко зростає.... [-]

США Ері
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Mercyhurst University

Світовий підйом кіберзлочинності створив безпрецедентний попит на фахівців з кібербезпеки. Будучи міжнародним лідером у сфері інтелектуальної та кібер-освіти, нова програ ... [+]

Магістр наук у сфері кібербезпеки (онлайн)

Світовий підйом кіберзлочинності створив безпрецедентний попит на фахівців з кібербезпеки. Будучи міжнародним лідером у сфері інтелектуальної та кібер-освіти, нова програма майстер- Mercyhurst University підготує вас до аналізу кіберзагроз комп'ютерних систем, мереж і мережевих пристроїв, а також захисту цих систем від кібер-атак. Завдяки залученню он-лайн курсових робіт, ви також навчитеся оцінювати правові, нормативні та етичні питання, пов'язані з кібербезпекою та конфіденційність, а також ефективно передавати складну інформацію з кібербезпеки.... [-]

США Ері
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
2 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою

Mercyhurst University - Welcome to Mercyhurst!

Carpe Diem at Mercyhurst

Address
501 East 38th Street
16546 Ері, Пенсильванія, США