Прочитайте офіційний опис

Заснована у 1986 році, Школа бізнесу та економіки ім. Ш. М. Ривза пропонує акредитовані програми бакалавра та магістра в широкому діапазоні ділових дисциплін. Понад 700 студентів зараз зараховуються з 29 держав та 17 країн. methodist102 Мета Школи бізнесу Ривз - це мода і розвиток духу підприємництва та творчих економічних зусиль. Це робиться, розвиваючи у студентів розуміння сучасної американської економіки, оцінку його могутності та інституційної структури та здатність ефективно функціонувати в ній. Рушійною силою економіки Сполучених Штатів є підприємницький дух. Без цієї інноваційної та творчої спрямованості, як у великій корпорації, так і у малого бізнесу, економіка буде застоюватися. Цінність підприємницького духу не обмежується бізнесом. Інновації, творчість та етично відповідальне прийняття ризику потрібні уряду, військовослужбовці, освіті та церкві. Школа бізнесу Ривза присвячена розвитку цього підприємницького духу.

Акредитація

acbspШкола бізнесу Ривз національно акредитована Радою з акредитації для бізнес-шкіл та програм (ACBSP), щоб запропонувати наступні ступені: Професійний магістр ділового адміністрування (MBA) з акцентом на організаційний менеджмент та лідерство, бакалавр наук (BS ) в області бухгалтерського обліку, бізнес-адміністрування, підприємництва, фінансової економіки, менеджменту, маркетингу та управління спортом. Крім того, неповнолітня в обліку; Ділове адміністрування; Підприємництво; Фінансова економіка; Управління людськими ресурсами; Міжнародний бізнес; Менеджмент; Маркетинг; Професійний тенісний менеджмент; Курорт, клуб та готельне господарство; і спортивний менеджмент акредитований. Нарешті, ступінь бакалавра з бухгалтерського обліку, ділового адміністрування, фінансової економіки або маркетингу з концентрацією керування гольфом PGA; Професійний тенісний менеджмент; Курорт, клуб та готельне господарство; і спортивна концентрація управління акредитована./>

Опис місії

Школа бізнесу Ривз прагне розвивати студентів, щоб задовольнити вимоги бізнесу та розвивати етичних лідерів, які створить економічну та соціальну цінність для глобального суспільства.

Заява про бачення

Школа бізнесу Ривз прагне бути визнаним лідером серед бізнес-шкіл, що надихає на майстерність, інновації та підприємництво.

Заяви про цінності

  • Етика: заохочувати студентів до розробки особистого кодексу цінностей та етики та дотримання моральних та етичних принципів, у тому числі тих, які базуються на кодексах професійної етики
  • Професіоналізм: надати студентам можливість зарахуватись до професійних концентрацій
  • Залучення: сприяння досвідом та прикладним можливостям навчання, включаючи стажування, досвід роботи в рамках спільної роботи, проекти, практичний досвід та навчання.
  • Лідерство: Підготуйте студентів до успіху у своїй подальшій професійній та / або академічній кар'єрі
  • Глобальний: Надайте студентам можливості та досвід, які будуть сприяти їх участі в нашому глобальному суспільстві.

methodist104

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує: